فهرست سخنرانان روز سوم یلدا سامیت ۲۰۲۱

0

به رسم هر سال اکوسیستم استارتاپی ایران، ششمین دوره یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران در سه روز، در تاریخ ۱ تا ۳ دی ماه، با حضور حداکثری فعالان زیست بوم کارآفرینی ایران برگزار می‌شود. این رویداد که قرار است به صورت آنلاین از پلت‌فرم پخش زنده آپارات پوشش داده شود، در محل استودیو وی‌کست واقع در کارخانه نوآوری آزادی، اجرا خواهد شد.

هر روز از این رویداد، به یک موضوع خاص اختصاص داشته و فعالان اکوسیستم به بررسی زوایای مختلف آن خواهند پرداخت.

روز سوم و پایانی یلدا با عنوان «اقتصاد نوآوری و تامین منابع مالی استارتاپ‌ها» برگزار می‌شود. در این روز، آرین افشار مدیر سرمایه‌گذاری جوانه و عطا افتخاری مدیر مالی جوانه به دلایل عدم موفقیت استارتاپ‌ها در مسیر جذب سرمایه می‌پردازند. همچنین در این روز، در تماس آنلاین گزارش اختصاصی زنده‌ فرید مستوفی، خبرنگار اعزامی هفته‌نامه شنبه از نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی ارائه خواهد شد. در ادامه مراسم نیز محمد امین پهلوان‌زاده، مدیرعامل همراه مکانیک از تجربه موفق جذب سرمایه جمعی برای این مجموعه صحبت می‌کند و علیرضا صادقیان نیز از برنامه‌های پخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه اسنپ یعنی اسنپ‌ونچرز خواهد گفت.

مجید حسینی‌نژاد و سعید طاهری نیز با موضوع از کارآفرینی تا سرمایه‌گذاری در این روز با یلدا و اهالی اکوسیستم خواهند بود. امیرحسین شیرانی نیز با عنوان انتقال تجربه شکست استارتاپ‌های ایرانی و خارجی حضور خواهند داشت. انتقال تجربه زیسته همکاری‌های مشترک دولت و بخش خصوصی در حوزه نوآوری، عنوان موضوعی است که علی هزاوه، معاون امور فناوری پارک علم و فناوری پردیس به ارائه آن در یلدا خواهد پرداخت.

دکتر پدرام سلطانی مدیر گروه سرمایه‌گذاری پرسال، تیم لطیف رئیس هیات مدیره مکث، میلاد منشی‌پور مدیرعامل تپسی و نیما نامداری مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری جوانه از دیگر مهمانان روز پایانی یلدا سامیت هستند و همچنین حامد ساجدی مدیرعامل شناسا و مسعود حیدرزاده مدیر سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه نیز در پنل وی‌سی‌ها به انتقال تجربه می‌پردازند.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.