طرح حمایتی ابر پیشرو در این روزهای سخت

یک تا سه ماه خدمات ابری رایگان + تخفیف ویژه

0

به گفته بسیاری از کارشناسان سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در یک دهه اخیر جز سخت‌ترین سال‌ها برای کسب‌وکارها به حساب می‌آیند. افزایش مخارج و همینطور کاهش درآمدها بسیاری از کسب‌وکارها به خصوص استارتاپ‌ها را تهدید می‌کند.

کسب‌وکارهای کوچک در این مدت بیشترین آسیب را متحمل شده‌اند و این درحالی است که حتی کسب‌وکارهای بزرگ نیز از آثار شرایط بد اقتصادی و همه‌گیری ویروس کرونا در امان نبوده‌اند. کسب‌وکارهای کوچک که سهم بزرگی در اشتغال و جذب نیروی کار دارند، برای اقتصاد کشور بسیار بااهمیت هستند.

با اینکه در این شرایط راه‌حل‌های محدودی در برابر کسب‌وکارها وجود دارد و بخشی از این راه‌حل‌های شامل کمک‌های دولتی می‌شود، اما برخی از راهکارها هم به سازوکارهای درون شرکت‌ها منتهی می‌شود.

تطبیق پیدا کردن با شرایط کنونی، تغییر در استراتژی‌ها، مدیریت هزینه‌های شرکت و در نهایت یافتن منابع مالی جدید از جمله مواردی است که شرکت‌ها باید به دنبال آنها باشند. سوای این راه‌حل‌ها کمک‌هایی که مجموعه‌های درون اکوسیستم به یکدیگر می‌کنند نیز تاثیر به‌سزایی در ماندگاری کسب‌وکارها می‌تواند داشته باشد.

در روزهای سخت کسب‌وکارها، ابر پیشرو ارائه‌دهنده خدمات ابری برای حمایت از استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا طرح ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا به حفظ اکوسیستم استارتاپی ایران کمک ولو کوچک کمک کند. یک تا سه ماه خدمات ابری رایگان به علاوه تخفیف ویژه برای زمان نامحدود برای کسب‌وکارها!

استارتاپ‌ها می‌تواننند با ثبت‌نام در طرح، منابع درخواستی خود را وارد نمایند و منتظر تماس کارشناس‌های ابر پیشرو باشند. پس از بررسی‌های لازم بر اساس زمانبندی به استارتاپ‌ها از یک تا سه ماه خدمات رایگان تعلق می‌گیرد. اما این تمام پیشنهاد ابر پیشرو به استارتاپ‌ها نیست. پس از این مدت نیز استارتاپ‌ها از تخفیف ویژه ابر پیشرو در خدمات به مدت نامحدود بهره‌مند می‌شوند. مهلت ثبت‌نام در این طرح برای استارتاپ‌ها نیز نوروز ۱۴۰۰ است.

خدمات ابر پیشرو شامل خدمات زیرساخت ابری (IaaS) و همچنین فضای ذخیره‌سازی ابری آبجکت استوریج است. کسب‌وکارهایی که بر پایه وب‌سایت یا اپلیکیشن هستند، داده‌های خود را در فضای ابری ذخیره می‌کنند و یا محاسبات سنگینی دارند، می‌توانند از خدمات زیرساخت ابری یا فضای ذخیره‌سازی ابری آبجکت استوریج ابر پیشرو استفاده کنند.

کاربران می‌توانند سرور خود را با تخصیص منابع رایانشی دلخواه به راحتی از طریق پنل کاربری ابر پیشرو بسازند و هزینه‌ها را به صورت Pay As You Use پرداخت کنند. این مدل هزینه‌ای به معنی پرداخت به میزان استفاده است. یعنی کاربران هرچقدر از منابع RAM و CPU استفاده کنند، به همان میزان پرداخت خواهند داشت و لازم نیست به اندازه منابعی که هنگام ساخت سرور انتخاب کرده‌اند هزینه پرداخت کنند.

اگر تیم‌های استارتاپی برای مهاجرت به زیرساخت ابر پیشرو به مشاوره فنی نیاز داشتند، می‌توانند از تیم پشتیبانی ابر پیشرو کمک بگیرند و به زیرساخت ابر پیشرو مهاجرت کنند.

در کنار هم می‌توانیم از این روزهای سخت به سلامتی عبور کنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.