محتوای برند اخبار استارتاپی

لینک اکسپرس موفق به جذب سرمایه از شرکت سرمایه گذاری بهمن شد

لینک اکسپرس موفق به جذب سرمایه

لینک اکسپرس یک استارت‌آپ در زمینه پست درون‌شهری است که مرسولات کسب‌وکارها و فروشگاه‌های اینترنتی را در تهران و کرج ارسال می‌کند. استارت‌آپ لینک در مرداد 98 کار خود را شروع کرد و توانسته است تا آذر 99، در مدت مشابه نسبت به سال گذشته رشد 10 برابری در فروش را تجربه کند و در حال حاضر بیش از 60 کسب وکار از خدمات «لینک» استفاده می‌کنند.

لینک اکسپرس با ارائه سرویس‌های same-day (ارسال همان روز) و next-day (ارسال روز بعد) در شیفت صبح و عصر در تهران و کرج به مشتریان خود سرویس می‌دهد. همچنین خدمات پرداخت در محل هوشمند، بخش قابل توجهی از نیازهای لجستیکی سازمانی را پوشش می‌دهد.

لینک با بهره‌گیری از هوش مصنوعی توانسته است مسیر‌های سفیران خود را بهینه کند. به‌گونه‌ای که هر سفیر با پیمایش کمترین مسافت بتوانند طی 4 ساعت به حدود 30 مقصد در یک ناحیه مراجعه کند. همچنین از مزیت‌های رقابتی لینک می‌توان به اطلاع‌رسانی زمان دقیق رسیدن مرسوله به گیرنده اشاره کرد. این موضوع سبب شده نرخ تحویل مرسوله‌ها بالاتر رود و تجربه متفاوتی از دریافت کالا از فروشگاه‌های اینترنتی خلق شود.

سرمایه‌گذاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن در لینک اکسپرس با هدف کسب حداکثری سهم بازار مرسولات کسب وکارها در دو شهر تهران و کرج صورت گرفته است. سید علی حسینی بنیان‌گذار «لینک» با اشاره به اندازه بازار 100 میلیارد تومانی در شهر تهران و جذابیت این بازار از هدف لینک جهت بالا بردن انتظار مشتریان از خدمات پستی می‌گوید، که تا کنون پاسخ جامع و درستی به نیازهای متنوع بازار توسط بازیگران دیگر این حوزه داده نشده است.

نسیم حق‌نگر هم بنیان‌گذار و مدیر عملیات لینک، تدوین و کنترل فرآیندهای بهینه در عملیات را از علل بالا ماندن کیفیت در کنار رشد سریع می‌داند و در این مسیر قصد دارند از بروزترین تکنولوژی‌ها برای خلق تجربه‌ای متفاوت استفاده کنند.

در حال حاضر کسب‌وکاری‌هایی که در هر بار سفارش ارسال خود 10 مرسوله و یا بیشتر از آن برای ارسال به تهران و کرج دارند در گروه مشتریان لینک اکسپرس قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.