ارائه ایده میلیارد دلاری به سرمایه گذاران قسمت ۲۱

2

این اپ بهتون کمک میکنه که ملاقات هاتون یادتون بمونه. بعلاوه من دو تا قرارداد مولتی میلیونی با ناسا و با دانشگاه مریلند دارم

اسم من اُرن زیب شریفه و درخواست ۲۵ میلیون دلار در ازای سهم ۵% از شرکتمه. من مهندس مکانیکم و توی ناسا کار میکنم. من شرکتم یعنی Konnex رو در سال ۲۰۱۴ توی خوابگاهم توی دانشگاه مریلند راه انداختم. ما در کمتر از ۴ سال ۲۵ میلیون کاربر بدست آوردیم و من خودم دو تا قرارداد مولتی میلیونی با ناسا و دانشگاه مریلند دارم.

ایده از اینجا بذهنم رسید که تو دانشگاه کلاسای مختلف میرفتم و افراد زیادی رو میدیدم. با اینکه این افراد رو توی لینکدین و فیسبوک هم دنبال میکردم هیچکس منو یادش نمیومد. خیلی بد بود.

برای همین ایده مو به رییس دانشگاه، دکتر لوآ گفتم و اون به توسعه ایده کمک کرد. Konnex تاریخ، زمان و محلی که شخصی رو ملاقات کردید رو ذخیره میکنه و میتونید توی فیدتون (feed) با یک یادداشت به اشتراک بگذاریدش. این اپ با بقیه شبکه های اجتماعی خیلی فرق میکنه چون شما میتونید از کریپتو (یک نوع ارز دیجیتال) هم استفاده کنید.

این اپ منه که البته اینی که میبینید یه دموئه. یه نگاهی بهش بندازید و ببینید چجوریه تا من در موردش توضیح بدم. من وقتی که تو دانشگاه مریلند بودم این ایده به ذهنم رسید و خب واقعا تا الان ۲۵ میلیون کاربر تو این اپ اکانت دارن.

دو سال پیش این کار رو انجام دادیم و یکی از دلایلی که باعث شد اینقدر خوب بتونیم کارمون رو گسترش بدیم بخاطر کریپتو بوده. اگه توی گوشیا روی اون گزینه اصلی بزنید میتونید وقتی افراد رو ملاقات میکنید به لیستتون اَدشون کنید و خب این خیلی چیز خوبیه. چون خیلیا معمولا همدیگه رو فراموش میکنن.

میبینید که اطلاعات براساس تاریخ و لوکیشن لیست میشن و حتی میتونید بهشون امتیاز بدید و یا حتی به افراد کریپتو بدید. برای همین اساسا این اپ بهتون کمک میکنه که ملاقاتهاتون یادتون بمونه. بعلاوه من دو تا قرارداد مولتی میلیون دلاری با ناسا دارم و با دانشگاه مریلند دارم و خب خیلی خوبه و …
[content_lists id=”12″]

2 دیدگاه
  1. دغدغه می‌گوید

    چرا منشنی یا ادرس سایتی یا منبعی از جایی که ویدئو را ترجمه می کنید نمی گذارید؟! حق کپی رایت این برنامه را دیدید برای اشتراک گذاری؟

    1. مهدی صارمی‌فر می‌گوید

      سلام. [متاسفانه] مطابق قوانین ایران، انتشار به این صورت مانع حقوقی ندارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.