پیشنهاد ویژه برای APIهای سازمان نظام پزشکی در پادیوم

معرفی APIهای سازمان نظام پزشکی کشور

0

با اوج‌گیری کرونا، کسب‌وکار پلتفرم‌های رزرو نوبت پزشکان و به طور کلی، خدمات سلامت آنلاین رونق گرفت. اما یکی از ارکان این کسب‌وکارها، احراز هویت پزشکان است. این کسب‌وکارها باید بتوانند مشخص کنند که فردی که به عنوان پزشک معرفی می‌شود، آیا واقعاً پزشک است و در زمینه‌ کاری و شهر محل فعالیت خود، پروانه طبابت دارد یا خیر؟

به منظور احراز هویت پزشکان، سازمان نظام پزشکی کشور، سرویس‌هایی را در اختیار کسب‌وکارها قرار داده است. حالا پادیوم با آغاز فصل پاییز پیشنهاد جذابی برای کسب‌وکارها دارد.

پیشنهاد جذاب پادیوم برای کسب‌وکارها در پاییز

به منظور همراهی با این تحول در کسب‌وکارهای حوزه سلامت، پادیوم پیشنهاد ویژه‌ای برای کسب‌وکارهای فعال در این زمینه دارد. پادیوم در این طرح در نظر دارد تا با معرفی سرویس نظام پزشکی در کنار دیگر خدمات خود، شرایط ویژه‌ای برای خرید و فعال‌سازی این سرویس مهیا کند. خدمات ویژه بازارچه API و خدمات دیجیتال پادیوم شامل موارد زیر است:

 1. ۵ میلیون تومان اعتبار رایگان سرویس‌های اطلاعات پزشکان برای کسب‌وکارهایی که تا نیمه آبان‌ماه سرویس را به مرحله عملیاتی برسانند.
 2. ۵۰ درصد تخفیف برای سرویس‌های سازمان نظام پزشکی تا پایان پاییز ۱۴۰۰

برای خرید پیشنهاد ویژه پادیوم به این صفحه مراجعه کنید: http://tilin.ir/‫APIهای_سازمان_نظام_پزشکی_کشور

چه APIهایی توسط سازمان نظام پزشکی کشور عرضه می‌شود؟

سازمان نظام پزشکی در حال حاضر مجموعه‌ای از APIها را عرضه می‌کند که با استفاده از آن‌ها می‌توان تنها به کمک کد ملی، اطلاعات مهمی را در مورد پزشکان استعلام کرد. این سرویس‌ها عبارت‌اند از:

 • دریافت شماره‌های نظام پزشکی یک عضو با کد ملی؛
 • دریافت آخرین مدرک تحصیلی با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت کد پستی مطب پزشک با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت تاریخ اعتبار پروانه مطب (محل کار) با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت فهرستی از شماره‌های نظام پزشکی از طریق نام و نام خانوادگی؛
 • دریافت نام و نام خانوادگی با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت آدرس مطب با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت شماره تلفن مطب با شماره نظام پزشکی؛
 • دریافت اطلاعات کارت‌های هوشمند صادر شده با کد ملی پزشک؛
 • دریافت فهرست اعضا بر مبنای مدرک تحصیلی و شهر.

برای مشاهده و خرید پیشنهاد ویژه پادیوم می‌توانید با مرکز تماس پادیوم نیز در ارتباط باشید: ۰۲۱۸۹۵۱۸۹۸۹

شرایط استفاده از پیشنهاد ویژه پادیوم

هر کسب‌و‌کاری می‌تواند با ثبت نام در پادیوم و انتخاب سرویس مورد نظر خود از خدمات ویژه پادیوم که تا پایان پاییز ارائه می‌شوند، استفاده کند. در ضمن پیشنهاد می‌کنیم خدمات دیگر پادیوم را هم مشاهده کنید. ممکن است پادیوم بتواند به شیوه‌های دیگری با کسب‌وکار شما همراه شود. پشتیبانان پادیوم نیز همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره‌ این پیشنهاد جذاب و خدمات دیگر پادیوم هستند.

برای مشاهده دیگر خدمات پادیوم به این صفحه مراجعه کنید: http://tilin.ir/بازارچه_‫API_پادیوم

درباره پادیوم

راه‌اندازی، توسعه و هدایت یک کسب‌وکار نیازمند ارتباط با زنجیره معمولا بزرگی از کسب‌وکارها به منظور تأمین خدمات پایه‌ای، زیرساختی و پشتیبانی است. بسیاری از شرکت‌ها و نهادها امروزه خدمات نرم‌افزاری آنلاین خود را در قالب API به کسب‌وکارهای دیگر ارائه می‌دهند: روشی چابک، امن، آسان و مقیاس‌پذیر.

اما مساله اساسی اینجاست که تعامل با تأمین‌کنندگان متعدد برای دریافت API، امری زمان‌بر، هزینه‌بر و بعضا ناممکن است، چرا که نیازمند گواهینامه‌ها و مجوزهایی است که کسب‌وکارهای نوپا معمولا در اختیار ندارند. پادیوم یک بازارچه API و خدمات دیجیتال است که می‌کوشد تمام نیازهای یک کسب‌ و کار آنلاین را تجمیع کند و در اختیار آن‌ها قرار دهد. خدماتی نظیر وب‌سرویس‌های سازمان نظام پزشکی، کیف پول، نقشه، لجستیک، خدمات بانکی و… در پادیوم در دسترس هستند.

تلاش پادیوم این است که توسعه‌دهندگان برای ایجاد یک بستر نرم‌افزاری جدید، مجبور به توسعه تمام اجزای آن نباشند و برای دریافت خدمات دیجیتال، نیازمند مذاکره با ده‌ها نهاد و سازمان نشوند. ما تکه‌های پازل را در محیطی چابک و شفاف گرد هم آورده‌ایم تا شما بتوانید با چیدن این تکه‌ها، نرم‌افزار مطلوب خود را در کوتاه‌ترین زمان توسعه دهید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.