افتخاری دیگر برای سه‌کلیک

0

صنعت گردشگری طی سال‌های قبل از کرونا پیشرفت چشمگیری پیدا کرده بود و به عنوان سومین صنعت مهم در سراسر جهان شناخته می‌شد. گشت‌وگذار از اهمیت ویژه‌ای در زندگی هر فردی برخوردار است و در دوران قبل از کرونا بدون هیچ گونه مانعی امکان سفر به اقصی نقاط جهان وجود داشت.

ویروس کرونا باعث وارد شدن آسیب به صنایع مختلف جهان شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مربوط به صنعت گردشگری جهانی است. به جرات می‌توان گفت: صنعت گردشگری تاکنون دچار چنین رکودی نشده بود. چرا که کلیه رفت و آمد‌ها به تمامی ‌نقاط جهان به صورت کلی قطع شد و برای مدتی مردم حق خروج از مرز کشور خود را نداشتند. رفته رفته این ویروس گریبان‌گیر تمامی‌کشورهای جهان شد و هریک از آن‌ها موضع خاصی در برابر این بیماری گرفتند که در نهایت منجر به بسته شدن مرزهای گردشگری در آن‌ها شد.

ورشکست شدن برخی از آژانس‌های گردشگری

آژانس‌های گردشگری آنلاین به دلیل سهولت در انجام امور رزرواسیون، بیشتر از آژانس‌های گردشگری سطح شهر مورد توجه قرار گرفته‌اند. اما با پیدایش کرونا و بسته شدن ارتباط کشورها از نظر گردشگری شاهد کمرنگ‌تر شدن این صنعت شدیم و از این رو آژانس‌های متعددی از این جریان زیان دیدند. و بسیاری از آن‌ها توانایی فعالیت نداشته و ورشکست شدند. امید است که با اتمام این بیماری منحوس آژانس‌های گردشگری دوباره فعالیت خود را از سر گرفته و مراکز گردشگری جهان رنگ و روی دیگری بگیرند.

سه کلیک در دوران کرونا

سه کلیک یکی از برترین آژانس‌های گردشگری فعال و پویا در ایران است که به دلیل ارائه بهترین خدمات توانسته نظر بسیاری از گردشگران را نسبت به خود جلب نماید. مسئولین این شرکت به منظور رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه تمامی‌خدمات مربوط به گردشگری نموده‌اند و با انتخاب آن علاوه بر اینکه بهترین امکانات را دریافت می‌کنید خواهید توانست با قیمت‌های مناسب از خدمات گردشگری بهره‌مند شوید.

با اینکه اغلب آژانس‌های گردشگری در دوران کرونا فعالیت خود را متوقف کرده بوند. اما سه کلیک با دید مثبتی که به آینده گردشگری داشت به طور مصمم سعی بر رفع تمامی ‌مشکلات آژانس داشته و توانسته خود را برای آینده گردشگری به بهترین شکل ممکن آماده سازد. کارکنان مجموعه سه کلیک به دلیل تجربه‌ای که در برگزاری تور و ارائه خدمات مسافرتی دارند بهترین خدمات را در دسترس مشتریان خود گذاشته و بهترین راهنمایی‌ها را به صورت تمام وقت و در تمامی‌روزهای هفته ارائه نموده‌اند.

خدمات ارائه شده آژانس سه کلیک در دوران کرونا

مجموعه بزرگ سه کلیک با پشتوانه آژانس با سابقه و برتر دلتابان یکی از کامل‌ترین آژانس‌های گردشگری است که به ارائه خدمات لوکس و باکیفیت شهرت پیدا کرده است. سه کلیک با ارائه بهترین و متفاوت ترین خدمات گردشگری (رزرو بلیط هواپیما،هتل و تور) توانسته افراد با انواع سلیقه‌های متفاوت را به خود جذب کند. و با کسب رضایت صددرصدی از مسافران، خود را در بین سه آژانس برتر گردشگری ایران از میان ۵ هزار شرکت گردشگری ایرانی جای دهد. بی شک این افتخار بزرگ تنها با حمایت شما مسافران عزیز بدست آمده و تنها دلیل آن هم ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات گردشگری به شما مسافران بوده است.

افتخارات سه کلیک

همانطور که گفته شد، ۳click که از دل مجموعه گردشگری دلتابان متولد شده. این مجموعه توانست طی ۳ سال متوالی به عنوان آژانس برتر گردشگری ایران شناخته شود و این افتخار به پاس قدردانی از خدمات ارائه شده این مجموعه به مسافران و گردشگران بوده است.

کسب رتبه بهترین آژانس گردشگری کشور توسط 3 کلیک _ هفته نامه شنبه

دوران کرونا به محبوبیت هرچه تمام‌تر سه کلیک افزود. چرا که این شرکت با گسترش ویروس کرونا قدم پس نگذاشت و فعالیت خود را همچنان و با کیفیت بسیار بیشتر ادامه داد تا اینکه بتواند در دوران پس از کرونا نیز رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. به همین منظور و به مناسبت روز جهانی گردشگری، مدیریت کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران به پاس قدردانی از فعالیت مستمر و با کیفیت سه کلیک در حوزه گردشگری و کسب رضایتمندی صددرصدی از مسافران و گردشگران، لوح سپاس و یادبودی به این مجموعه تقدیم کردند.

بی شک این افتخار تنها با حمایت شما مسافران عزیز بدست آمده و دلیلی است ارزشمند برای ادامه فعالیت این مجموعه در حوزه گردشگری و ارائه هرچه بهتر و متفاوت‌تر خدمات گردشگری به شما مسافران و گردشگران گرامی. امید است تا با حمایت خداوند متعال و مسافران گرامی بتوانیم در مسیر تحول صنعت گردشگری ایران قدم برداریم و روز به روز بر کیفیت ارائه خدمات گردشگری بیافزاییم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.