رویداد جذب سرمایه در حوزه سلامت

شتابدهنده سریر برگزار می‌کند

0

شرکت دانش بنیان سامانه‌های رهگیری یکپارچه راهبر سریر(سهامی خاص) با هدف ایفای نقش بازوی اجرایی نوآوری و فناوری هلدینگ سرمایه‌گذاری غدیر فعالیت خود را از زمستان سال ۱۳۹۵ آغاز نموده است. این شرکت، شتاب‌دهنده‌ی شرکتی بزرگ‌ترین شرکت سرمایه‌گذاری چندرشته‌ای بورس کشور (سرمایه‌گذاری غدیر) می‌باشد و از تابستان سال ۱۳۹۶ با فراهم آوردن بستر مناسب برای اکوسیستم کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا، در جهت حمایت از ایده‌های دانش بنیان و نوآور به تجارت، راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا و توسعه کسب و کارهای موفق، شکل جدی به خود گرفته است و در قالب شتابدهنده و فضای کار اشتراکی، به ارائه خدمت مشغول است.

شتابدهنده سریر سابقه‌ی برگزاری بیش از ۷۰ رویداد جذب سرمایه و ارائه به سرمایه‌گذار، Reverse pitch و Startup Weekend کارگاه آموزشی، دوره‌های شتابدهی و فرصت سنجی با رویکرد تبدیل ایده به تجارت، راه‌اندازی و توسعه‌ی کسب وکار در حوزه‌های مختلف مانند املاک و مستغلات، معدن، برق و انرژی و سایر حوزه‌ها را دارد. یکی از مهم‌ترین رویدادهای برگزار شده توسط این شتابدهنده « رویداد ملی دریای برکت » بزرگ‌ترین رویداد کارآفرینی فناورانه و نوآورانه در صنعت شیلات کشور در سال ۱۴۰۰ بوده است.

یکی از مهم‌ترین برنامه‎‌های سریر در سال ۱۴۰۱ شناسایی تیم‌های فناور و نوآور در زمینه‌های مختلف کسب و کاری، با همکاری گروه مالی نماد غدیر و صندوق جسورانه ارغوان (بزرگترین صندوق جسورانه بورسی کشور) می‌باشد و این شرکت در نظر دارد رویدادهای مختلف کسب و کاری برای تیم‌های شناسایی شده، اجرا نماید. این رویدادها شامل خدمات شتابدهی و سرمایه‌گذاری جسورانه، آموزش و … برای حوزه‌های مختلف و با توجه به طرح‌‎های دریافت شده از سوی استارتاپ‌ها و کسب و کارها و نیازهایشان، می‌باشد.

در راستای این هدف،شتابدهنده سریر رویداد ارائه به سرمایه‌گذار در سال جاری را با هدف تسهیل فرایند جذب سرمایه و شبکه‌سازی برای استارتاپ‌ها و کسب و کارهای حوزه سلامت برگزار خواهد کرد. در این رویداد تمامی بخش‌های حوزه سلامت بر اساس روندهای مهم جهانی در اولویت خواهند بود. این رویداد در دو تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ و ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ با حضور گروه مالی نماد غدیر و شرکت سرمایه‌گذاری دی و ۱۳ تیم استارتاپی و کسب و کاری این حوزه در محل شرکت سریر برگزار می‌گردد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.