دوره جامع و کاربردی دیجیتال مارکتینگ، مناسب برای ورود به بازار کار

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال جامع و کاربردی کالج تپسل و هفته‌نامه شنبه

0

در چند سال اخیر نفوذ اینترنت و فضای دیجیتال در بین مردم ایران رشد چشمگیری داشته است. از طرف دیگر کسب‌وکارهای پیشرو متوجه پتانسیل بالای فضای دیجیتال برای جذب مشتریان، افزایش فروش و به طور کلی موفقیت کسب‌وکارشان شده‌اند اما رسیدن به موفقیت در این فضا اصول و دانش خاص خود را نیاز دارد. این دانش، بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ نام دارد. شما با یادگیری دانش دیجیتال مارکتینگ می‌توانید برای کسب‌وکار مورد نظر خود برنامه بازاریابی دیجیتال تدوین کنید، با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب‌سایت، اپلیکیشن، شبکه‌های اجتماعی و… برنامه خود را اجرا کنید و به اهداف کسب‌وکارتان برسید.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال جامع و کاربردی کالج تپسل برای تمام کسانی طراحی شده‌است که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوند. در این دوره، کالج تپسل با همکاری هفته‌نامه شنبه اساتید دیجیتال مارکتینگ شرکت‌های برتر ایران را دور هم جمع کرده‌است تا علاوه‌بر مباحث تئوری، مباحث کاربردی و تجربی دیجیتال مارکتینگ را نیز به شما آموزش دهد.

این فرصت طلایی برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ به صورت کاربردی و ورود به بازار کار را از دست ندهید!

ثبت نام دوره

در این دوره چه مباحثی تدریس می‌شود؟

در این دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ از پایه شروع می‌شود و پیش نیازی لازم نیست. ابتدا مفاهیم اولیه بازاریابی و بازاریابی دیجیتال و سپس هر یک از مباحث به صورت تخصصی و کاربردی در جلسه‌هایی جداگانه تدریس می‌شود. در هر یک از این جلسات مباحثی مانند سئو وب‌سایت، بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، موبایل مارکتینگ، طراحی کمپین بازاریابی و… به صورت پیشرفته و حرفه‌ای تدریس می‌شود. سرفصل‌های این دوره به صورت کامل عبارتند از:

 1. کلیات بازاریابی و استراتژی بازاریابی (Digital Marketing Strategy)
 2. مسیر شغلی دیجیتال مارکتینگ
 3. بازاریابی محتوایی (Content Marketing)
 4. بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو) (SEO)
 5. بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)
 6. بازاریابی اینفلوئنسرها (Influencer Marketing)
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)
 8. تبلیغات درون برنامه‌ای و اپلیکیشن‌های موبایل (In-App Advertisement)
 9. تبلیغات آنلاین داخل وبسایت‌ها (Web Advertisement)
 10. تبلیغات گوگلی (Google Ads)
 11. تکنولوژی تبلیغات آنلاین (Advertising Technology)
 12. موبایل مارکتینگ (Mobile Marketing)
 13. تقلب موبایلی در کمپین‌های تبلیغاتی و اتریبیوشن (Mobile Fraud Detection & Attribution)
 14. ردیابی و جمع آوری ایونت‌ها در وب‌سایت و اپلیکیشن (Event Tracking)
 15. طراحی کمپین بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing Campaign Planning)

اساتید این دوره چه کسانی هستند؟

همانطور که می‌دانید یادگیری دانش تئوری دیجیتال مارکتینگ به تنهایی برای موفقیت در این حوزه کافی نیست. برای موفقیت در این حوزه علاوه‌بر دانش تئوری به تجربه نیز نیاز است. در دوره دیجیتال مارکتینگ کالج تپسل و مجله شنبه سعی شده است از اساتید بنام و با تجربه دیجیتال مارکتینگ ایران دعوت به تدریس شود تا اساتید علاوه‌بر دانش تئوری، تجربه‌های بزرگ خود را نیز با دانشجویان دوره به اشتراک بگذارند.

اساتید این دوره از مدیران و کارشناسان باتجربه شرکت‌های بزرگی همچون اسنپ‌فود، شیپور، تپسل، مدیااد و… هستند که در تلاش هستند تا راهنمای شما در مسیر طولانی و پر پیچ‌وخم دیجیتال مارکتینگ باشند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا علاقه‌مند به ورود به این حوزه هستید این دوره مناسب شما است. شما با شرکت در این دوره می‌توانید مهارت‌های مورد نیاز را فرا بگیرید و به سادگی وارد بازار کار شوید. همچنین این دوره برای کارشناسان تبلیغات و فروش، کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار، بنیان‌گذاران و اعضای تیم‌های استارتاپی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های بازاریابی و مدیریت و کلیه علاقه‌مندان به یادگیری بازاریابی دیجیتال و ورود به بازار کار مناسب است.

این دوره چه آورده‌ای برای دانشجویان خواهد داشت؟

پس از پایان این دوره شما با تمام سرفصل‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهید بود و می‌توانید وارد بازار کار شوید یا کسب‌وکار خود را در فضای دیجیتال توسعه دهید. گواهی پایان دوره نیز از طرف کالج تپسل و هفته‌نامه شنبه به تمامی شرکت کنندگان دوره اهدا می‌شود.

همچنین شرکت تپسل از دانشجویان برتر دوره جهت استخدام دعوت به همکاری می‌نماید.

سوالات متداول

این دوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود. یعنی شما در زمانی مشخص در کلاس مجازی حاضر می‌شوید و صدا و تصویر استاد را به صورت زنده دریافت می‌کنید. همچنین امکان پرسیدن سوال از استاد نیز فراهم است.

پیش‌نیاز شرکت در این دوره چیست؟

در این دوره تمامی مباحث از پایه آموزش داده می‌شود. بدین ترتیب برای شرکت در دوره توانایی کار با رایانه و اینترنت کافی است.

آیا امکان شرکت در فقط یکی از جلسات دوره وجود دارد؟

خیر، با توجه به اینکه مطالب دوره پیوسته است و هربخش پیش‌نیاز بخش دیگری است باید جلسات را از ابتدا دنبال کنید. همچنین در هر جلسه از دوره قطعاً نکات جدید برای شما وجود دارد که به دانسته‌های شما خواهد افزود.

آیا مبلغ این دوره مناسب است؟

با توجه به سرفصل‌های جامع دوره و اساتید بنام و باتجربه آن، قیمت دوره مبلغ مناسبی است. همچنین در صورتی که شما مطالب دوره را به خوبی فرا بگیرید، چندین برابر مبلغ دوره درآمد خواهید داشت.

این فرصت طلایی برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ به صورت کاربردی و ورود به بازار کار را از دست ندهید!

ثبت نام در دوره

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.