ماجراجویی در دنیای مزه‌ها

معرفی وب‌سایت supercook

0

تا‌به‌حال شده ‌که در پایان یک روز کاری با خستگی به خانه برگردید و متوجه شوید تنها تعدادی از مواد اولیه مورد نیاز خود را برای تهیه غذای در خانه دارید.

اگر کمی ماجراجو باشید و همزمان نخواهید دوباره برای خرید از خانه خارج شوید یا غذای خود را از بیرون سفارش دهید می‌توانید مشکل خود را با مراجعه به وب‌سایت www.supercook.com حل کنید.

این وب‌سایت مجموعه کاملی از رسپی‌های متفاوت و بین‌المللی دارد که شانس شما را برای پیداکردن غذایی که تنها به مواد اولیه موجود شما نیاز داشته باشد بیشتر می‌کند. از طرف دیگر برای استفاده از این وب‌سایت نیازی ندارید مانند زمانی که در موقعیت مشابه به کتاب آشپزی مراجعه می‌کردیم همه رسپی‌ها را مطالعه کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

کافی است در همان ابتدای ورود به وب‌سایت مواد اولیه‌ای را که در خانه موجود دارید انتخاب کنید تا تنها رسپی‌هایی به شما نمایش داده شوند که با مواد اولیه شما همخوانی دارند.

این وب‌سایت نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا بتوانید با مواد اولیه‌ای که موجود دارید برای خود یک وعده غذایی فراهم کنید بلکه شما را به یک ماجراجویی در دنیای مزه‌ها دعوت می‌کند و باعث می‌شود از این شرایط به بهترین شکل برای تجربه طعم‌ها و غذاهای جدید استفاده کنید.

نکته جالب دیگری که در این وب‌سایت به آن بر‌می‌خوریم رسپی‌های غذای ایرانی آن است. در مواردی هم به بعضی از رسپی‌های ایرانی ترکیبی با غذاهای ملل دیگر برمی‌خوریم. بنابراین حتی اگر میان مواد اولیه موجودی که در خانه دارید نان بربری را انتخاب کنید امکان دارد رسپی پیشنهادی را دریافت کنید که شامل نان بربری باشد!

از دیگر امکان‌هایی که این وب‌سایت به مراجعان خود می‌دهد این است که علاوه بر انتخاب مواد اولیه مورد‌نظر می‌توان نوع غذا و وعده را هم انتخاب و فیلتر کرد. اگر از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید می‌توانید گزینه مربوط به غذای رژیمی را انتخاب کنید تا نتایجی که از میان غذاهای بین‌المللی برای شما نمایش داده می‌شود متناسب با رژیم غذایی شما باشد.

این وب‌سایت در سال‌۲۰۰۹ و همین‌طور سال‌۲۰۱۴ در میان ۵۰ وب‌سایت برگزیده مجله تایمز قرار گرفت.

سازنده این وب‌سایت کاربرد و هدف ایجاد این وب‌سایت را اوقاتی بیان کرده ‌که تنها چند آیتم از مواد اولیه غذایی را در خانه خود داریم و می‌‍‌خواهیم با همان چند ماده غذایی وعده غذایی خود را آماده کنیم. سازنده این وب‌سایت Assaf Rozenblatt نام دارد.

سازندگان این وب‌سایت اپلیکیشن آن را هم برای سیستم عامل IOS و اندروید آماده کرده‌اند تا طرفداران آنها بتوانند راحت‌تر و سریع‌تر به امکانات وب‌سایت دسترسی داشته باشند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.