define 2017، سال محتوای فشرده است! |هفته‌نامه شنبه
رشد کسب‌وکار

2017، سال محتوای فشرده است!

کسب‌و‌کار یک بازی است‌‌. به عنوان یک کارآفرین یا بازاریاب، نقش شما در این بازی این است که از هر ابزاری به اختیار خود استفاده کنید تا در رقابت جایگاه خود را حفظ كنید و یکی از کارآمدترین ابزارها برای انجام این نقش سئو است. سئو، یا بهینه‌سازی موتور جست‌وجو، نیروی حیات برای کسب‌‌و‌کارهای آنلاین است. در حالی‌که ممکن است به طور نظری تسلط در آن ساده به نظر برسد، واقعیت آن است که الگوریتم‌ها و الگوهای جست‌وجو که نتیجه تلاش‌های سئوی شما را مشخص می‌کنند، به طور مستمر در حال نوسان، تغییر، تحول و افزایش هستند. این تغییرات به این معنی  است که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای کسب و حفظ یک مزیت رقابتی در صنعت شما آن است که با دقت تغییرات کوچک در روند سئو را بررسی کنید و کمپین‌های خود را به گونه‌ای تغییر دهید تا با واقعیت‌های جدید دنیای آنلاین مطابق باشند.

بنابراین با نزدیک شدن به سال 2017، بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه که شما می‌توانید از این دنیای فوق‌العاده بهینه‌سازی موتور جست‌وجو انتظار داشته باشید.

  • افزایش محتوای با کیفیت و فشرده‌

آیا تا به حال متوجه شده‌اید که در یک روش چگونه می‌توانید به چندین وب‌سایت مختلف بروید و همان محتوا را بارها با جملات متفاوت بخوانید؟ این اتفاق را گوگل، بینگ، یاهو‌ و غیره تجربه کرده‌اند. با این حال، امسال به این مشکل پرداخته شده بود. اکنون مشکل آن است که ما با رسانه‌های شادی رو‌به‌رو نیستیم. افراد مجبور بودند در چند سال گذشته با همان مطالب خسته‌کننده که در سراسر وب‌سایت‌ها بودند، سر  کرده یا اینکه راهنمایی‌ها و مقالاتی را که بسیار طولانی هستند، تحمل ‌کنند. اما راه‌حل چیست؟ محتوای فشرده.  فشردگی محتوا را می‌توان به طور ساده به عنوان «ارزش هر کلمه» توصیف کرد. بنابراین برای مثال، حتی اگر شما یک مقاله 3000 واژه‌ای بنویسید که تمام جزئیات بازاریابی اسنپ‌چت را توضیح دهد، ارزش واقعی که شما در هر کلمه ارائه می‌دهید، ممکن است بسیار کم باشد. با این حال، با ارائه محتوای فشرده‌تر که بیشتر روی عملکرد تمرکز دارد تا فرم، شما می‌توانید همان ارزش را در 300 کلمه خلاصه کنید. هر کارشناس سئو با این جمله موافق است که 2017،  سالی است که در آن ظهور فشردگی محتوا در سراسر مطالب دیده خواهد شد. این چیز خوبی است. دنیای بازاریابی محتوا استاندارد‌های خود را برای کاهش محدوده توجه مردم آمریکا تعیین می‌کند. به عبارت دیگر، شما باید زمان کمتری را برای نوشتن صرف کنید و مخاطب شما باید ارزش بیشتری را از نوشته شما دریافت کند.

  • برندهای بیشتری از برندسازی‌های شخصی کمک خواهند گرفت‌

برندسازی شخصی یکی از سلاح‌های مخفی دنیای آنلاین است. به تمام کارآفرینانی فکر کنید که به دلیل کمی بیش از یک برند شخصی مولتی میلیونر هستند. افرادی مانند کیسی نیستات، پیودیپی یا سایر نام‌های مشهور که نمونه‌های خوبی از قدرت برندسازی شخصی هستند. آنها حتی محصول نمی‌فروشند، اما ‌بیش از برخی از نامدارترین صاحبان کسب‌و‌کار درآمد دارند. اما برندسازی شخصی فقط یک ابزار برای فعالان یوتیوب نیست. در واقع یکی از قدرتمندترین روش‌ها برای اطمینان از موفقیت کمپین‌های سئوی شما و رشد کسب‌و‌کار شماست. شما می‌بینید که داشتن یک برند شخصی خوب می‌تواند روند ضمانت مطالب ارسالی مهمانان را تسهیل کند، اعتماد و مشارکت کاربران را تقویت کند‌ و به طور نمونه موجب ترافیک بیشتر در سایت شما شود. با این حال هنوز تعداد بسیار کمی از شرکت‌ها از این تاکتیک استفاده می‌کنند. فکر نمی‌کنم این روند مدت طولانی ادامه داشته باشد و با اطمینان کامل پیش‌بینی می‌کنم که تعداد سازمان‌هایی که از قدرت برندسازی شخصی برای رشد کسب‌و‌کار خود استفاده می‌کنند، افزایش خواهد یافت.

  • تجربه کاربر، ‌بخش مهمی از سئو خواهد بود‌

در طول چند سال گذشته، انتظارات میانگین کاربران به طور چشمگیری افزایش یافته است. مردم دیگر با سرعت‌های خوب و سایت‌های قابل پیمایش راضی نمی‌شوند. اکنون انتظار دارند مدت زمان بارگذاری وب‌سایت‌ها لحظه‌ای ‌و پیمایش در سایت‌ها بسیار ساده باشد. به دلیل این افزایش سطح انتظارات، UEO یا بهینه‌سازی تجربه کاربری تقریباً با سئو مترادف شده است. گوگل به طور واضح نشان می‌دهد که طرفدار سایت‌هایی با مدت زمان بارگذاری سریع، بهینه‌سازی تلفن همراه‌ و نشانه‌هایی است که نشان می‌دهند کاربران از تجربه کلی خود (نرخ جستن پایین و یک میانگین زمان بالا در صفحه) لذت می‌برند.

اگر شما می‌خواهید یک رتبه‌بندی موتور جست‌وجوی بالا را در سال 2017 حفظ کنید، باید روی تجربه کاربری خود سرمایه‌گذاری زیادی کنید. این مستلزم آن است که فقط چند عدد ترفند ساده برای بهبود سرعت و پیمایش سایت خود انجام دهید یا یک بازبینی اساسی انجام دهید که طراحی واکنشی و میزبانی جدید را اعمال می‌کند. صرف نظر از آنچه مورد نیاز است، اکنون مراحل لازم را انجام دهید تا بتوانید قبل از اینکه خیلی دیر شده باشد، جایگاه خود را حفظ کنید. بخشی از توضیحات شغلی کارآفرینی توجه به این‌ ترفندها در بازار مدرن و تهیه برنامه‌های شرکت مطابق با آن است. با اهمیت سئو برای کارآفرین مدرن، بسیار مهم است که شما به این ترفندها و پیشرفت‌ها در دنیای سئو توجه داشته باشید‌ و سه پیش‌بینی فوق نقطه فوق‌العاده‌ای برای شروع کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.