کارزار محتوایی نویسش برای سال نو

0

ما در نویسش خیلی فکر کردیم که نزدیک به عید، چه پیشنهاد ویژه‌ای به کاربران‌مان ارائه کنیم. کمی به حال و احوالِ اقتصادی دوستان و مشتریان‌مان نگاه انداختیم و کمی هم به آنچه خود در چنته داشتیم توجه کردیم. با تعداد نسبتا زیادی از مشتریان فعلی نویسش حرف زدیم و سعی کردیم بر اساس نیاز واقعی‌شان و آن چیزی‌که واقعا می‌تواند برای‌شان ارزش‌آفرین باشد، چیزی طراحی و عرضه کنیم که واقعا به دردشان بخورد. کارزار محتوایی نویسش، حاصلِ این مشاهده‌گری‌ست.

در این کارزار، پیشنهاداتی پنج گانه حضورتان پیشکش می‌شود. همه‌ی مشتریان نویسش علاوه بر تخفیف در استفاده از خدمات‌مان، سرویس‌هایی دریافت می‌کنند که به صورت مجزا هزینه‌های نسبتا بالایی دارند. سعی کردیم هوای جیب‌تان را داشته باشیم!

یک. ۱۵ درصد تخفیف

از امروز تا پایان روز بیستم اسفند، به تمام بسته‌های نویسش پلاس، همچنین تمامی سفارش‌های بالای ۷۰۰.۰۰۰ تومان پانزده درصد تخفیف تعلق می‌گیرد. کافی‌ست هنگام ثبت سفارش تولید محتوا و یا خرید بسته‌های نویسش پلاس کد karzar را وارد کنید.

دو. درج رایگان در کتاب «داستان استارتاپ‌ها!»

نویسش مشغول به تولید کتاب جدیدی با عنوان داستان استارتاپها شده است که بناست تا قصه‌ی پیدایش برندهای استارتاپی فعال را روایت کند. مشتریان این کارزار، به صورت رایگان در این کتاب معرفی خواهند شد. برنامه‌های مفصلی برای توزیع این کتاب دیجیتال در تیراژ گسترده داریم که اینجا درباره‌اش توضیح داده‌ایم.

پیش‌بینی ما این است که این کتاب را جامعه‌ای ۴۰ تا ۷۰ هزار نفره دانلود کنند. این گروه، احتمالا می‌توانند در سال بعد مشتریان بالقوه‌ای برای کسب‌وکارتان باشند.

کتاب داستان استارتاپ‌ها در نوع خود بی‌بدیل است و با برنامه‌ریزی انجام شده برای تضمین غنای محتوایی‌اش، می‌تواند یک اتفاق در اکوسیستم استارتاپی ایران باشد.

سه. نگارش رایگان داستان برند

ما فکر می‌کنیم که هر برند و هر استارتاپی نیازمند آن است که داستانش را به شکلی شیوا و رسا روایت کند. داستان برند به شما کمک می‌کند با جادوی محتوا، ارتباطی اثربخش با مخاطبین‌تان برقرار کنید. داستان‌ها، مانا و جذابند و باعث می‌شوند که برند، خدمت، محصول و سرویس‌تان در ذهن مخاطب به شکلی پایدار باقی بماند.

داستان برندتان را می‌توانید در هر جا که نیاز به معرفی خود و استارتاپ‌تان دارید استفاده کنید. نویسش هزینه‌ای برای نگارش این محتوا از شما دریافت نمی‌کند.

چهار. انتشار رایگان رپورتاژ آگهی

حتما می‌دانید که انتشار رپورتاژ آگهی هزینه‌ای به مراتب بیشتر از تولید آن دارد. ما با دوستان‌مان در اخباررسمی که به صورت تخصصی در حوزه‌ی روابط عمومی و توزیع خبر فعال‌اند مشورت کردیم و پیشنهادی سخاوتمندانه را برای مشتریان نویسش در نظر گرفتیم. داستان برند شما به صورت رایگان در پایگاه خبری اخبار رسمی منتشر می‌شود و در بخش ویژه‌ای به نمایش در خواهد آمد. علاوه بر آن، تخفیف‌های کم‌نظیری برای استفاده از سایر خدمات اخباررسمی به شما تعلق خواهد گرفت که مشروح‌ش را اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

پنج. تبلیغات رایگان همسان محتوا

تبلیغات همسان یکی از بهترین شیوه‌های تبلیغاتی موجود است و به فراخور بازخوردهایی از مشتریان مختلف نویسش دریافت کردیم، نسبت به سایر شیوه‌های تبلیغاتی، اثربخشی بیشتری داشته است. خود ما هم در نویسش، بیشتر از هر نوع دیگری از تبلیغات، از انواع تبلیغات همسان استفاده کرده و فیدبک قابل قبولی را دریافت کردیم.

همه‌ی مشتریان این کارزار، اعتباری بین یکصد تا هفتصد هزار تومان برای تبلیغات همسان دریافت خواهند کرد که صرف ترویج محتوای مد نظرشان خواهد شد. در تعریف کمپین، ما با مشورت شما بهترین ناشران را انتخاب و محتوای مورد نیاز را طراحی می‌کنیم. هیچ هزینه‌ی مازادی از شما دریافت نمی‌شود.

 چگونه در این کارزار حضور یابیم؟

کافی‌ست یکی از بسته‌های نویسش پلاس را خریداری کرده و یا سفارشی به مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ تومان یا بیشتر با کد تخفیف تعریف شده ثبت کنید. همکاران ما با شما تماس گرفته و خدمات دیگر را حضورتان تقدیم می‌کنند. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره ٠٢١٩١٠٧٠٢٢٧ تماس بگیرید و یا به نشانی nvsh.ir/karzar مراجعه کنید.

به نویسش اعتماد کنید

ما در طول دو سال فعالیت خود، همیشه سعی کردیم که مدام بهتر از قبل‌مان باشیم. برای اینکه خیال مشتری را از هر نظر راحت کنیم، گارانتی بازگشت وجه را بی‌چون و چرا در نظر گرفتیم و استانداردهایی برای تضمین کیفیت تعریف کردیم. علاوه بر این، به معنای واقعی کلمه و نه صرفا در حد حرف و شعار، به مخاطبین خود مشاوره رایگان دادیم و سعی کردیم نه نقش فروشنده، که نقش راهنما را بازی کنیم.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.