رشد کسب‌وکار

چگونه به یک کارآفرین “زیبایی” تبدیل شویم؟

بدون شک حوزه زیبایی یکی از بازارهای پرطرفدار در دنیاست و فرصت‌های زیادی برای ایجاد کسب‌وکار در این حوزه وجود دارد. اما چگونه می‌توان در این حوزه به موفقیت چشمگیری دست یافت؟

  • از بقیه جلوتر باشید

وقتی می‌خواهید یک کسب‌وکار زیبایی جدید راه‌اندازی کنید و از قبل مشتری ندارید، نوآوری باید سلاح شما باشد. باید در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشید و از بقیه جلو بزنید. استارت‌آ‌پ‌های زیبایی نوآورانه بیشتر روی لوازم آرایشی اورگانیک و محصولات زیبایی پایدار تمرکز کرده‌اند.

  • خود را در رسانه‌های اجتماعی نشان دهید

رسانه اجتماعی برای بازاریاب‌های زیبایی بدون شک یکی از مهم‌ترین ابزارهای دستیابی به مشتری و جلب آنهاست. باید بتوانید برند خود را از طریق کانال‌های رسانه اجتماعی به مردم بشناسانید و با مخاطبان هدف خود در تعامل باشید.

  • به مشتریان خود گوش دهید

به مشتریان خود فرصت دهید تا در رشد کسب‌وکار شما سهیم باشند. خدمات مشتریان به شما کمک خواهد کرد مشتری‌ خود را نگه دارید. بهتر است ابتدا خود را جای مشتریان بگذارید و سپس محصولات یا خدماتی را ایجاد کنید که ارزش به خاطر آوردن داشته باشند.

  • شرکای کاری خوبی پیدا کنید

همکاری با یک کسب‌وکار زیبایی در مراحل اولیه ممکن است دشوار باشد حتی اگر استعدادهای مناسب را انتخاب کرده، آنها را متقاعد کرده باشید که دست از شغل فعلی خود بکشند و به استارتاپ شما بپیوندند. در واقع، کارآفرینان اغلب مرحله جذب نیرو را سخت‌ترین مرحله می‌دانند.

  • یک طرح کاری محفوظ از خطا داشته باشید

طرح کاری اطلاعاتی چند سال را برای کسب‌وکارتان تهیه کنید. بهتر است خیلی زود یک حسابدار استخدام کنید تا به تمام مسائل مالی شما از قبیل مالیات رسیدگی کند و در تهیه یک طرح کاری مناسب به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.