همراه مکانیک: ماشین شما چند می‌ارزد؟

0

خرید خودروی دست دوم همیشه با استرس و گاهی و با شک و تردید همراه بوده چون خریدار از گذشته خودرویی که در حال خرید آن است، اطلاع ندارد و فقط می‌تواند به گفته‌های فروشنده اکتفا و به او اعتماد کند.

از طرف دیگر پیدا کردن خودروی دست‌دوم مناسب با قیمت مقرون‌به‌صرفه معمولا کار سختی است و با وجود اینکه در حال حاضر سایت‌های زیادی هستند که به خرید و فروش آنلاین می‌پردازند و تقریبا دسترسی‌ها آسان‌تر شده، ولی اکثر این سایت‌ها نیز با اطلاعاتی که توسط فروشندگان خودرو داده‌اند، قابل بررسی هستند و در حقیقت نظر کارشناسی در مورد خودروهایی که برای فروش قرار داده شده‌اند در اختیار مخاطب قرار نمی‌گیرد.

بر همین اساس سایتhamrah-mechanic.com‌ در ابتکار عمل جالبی هم به خرید و فروش خودرو‌های دست‌دوم می‌پردازد و هم از طرفی خودرویی را که برای فروش در سایت قرار می‌دهد، از نظر کارشناسی بررسی می‌کند.

در همراه مکانیک کسی که می‌خواهد خودروی خود را به فروش بگذارد، می‌تواند در سایت ثبت سفارش کند تا کارشناسان همراه مکانیک در عرض ۳۰ دقیقه در محل حاضر شوند و یا اینکه در صورت تمایل فروشنده به صورت غیر‌حضوری خودرو را کارشناسی کنند. در همراه مکانیک امکان دو نوع کارشناسی وجود دارد؛ یکی کارشناسی کامل و دیگری کارشناسی لاکچری.

در کارشناسی کامل در مورد این موارد کارشناسی می‌شود: فنی، موتور و گیربکس، آپشن و تجهیزات جانبی، تست رانندگی،  تست دیاگ، جلوبندی و لاستیک و بدنه و شاسی.

همراه مکانیک

در کارشناسی لاکچری علاوه بر موارد فوق بررسی تاریخچه خودرو در بین خودروهای کارشناسی شده،  ارسال گزارش آنلاین خودرو به صورت ایمیل و در وب‌سایت، تست رانندگی تکمیلی (حداقل ۱۵ دقیقه یا ۵ کیلومتر)، آنالیز روغن ترمز به وسیله دستگاه، تست باتری خودرو به وسیله دستگاه هیدرومتر و غیره به گزارش خودرو اضافه می‌شود و در نهایت گزارش به همراه عکس‌هایی از خودروی کارشناسی شده به همراه قیمت پیشنهادی برای فروش در سایت همراه مکانیک قرار می‌گیرد.

در قسمت نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده سایت، خریداران خودرو می‌توانند تمام خودروهای کارشناسی شده را با تمام اطلاعات ارائه شده از جمله گزارش کارشناسی، قیمت پیشنهادی و عکس‌های خودرو مشاهده کنند و یا اینکه براساس نوع خودرو مورد نظرشان دسته‌بندی انجام دهند.

به علاوه در بخش قیمت خودرو کارکرده و دست‌دوم، خریداران می‌توانند از قیمت روز مدل‌های مختلف خودرو اطلاع پیدا کنند و حتی قیمت مدل‌های مختلف خودرو را براساس سال تولید و کارکرد آن با هم مقایسه نمایند.

همچنین همراه مکانیک علاوه بر اینکه امکان خرید خودروی کارشناسی‌شده را برای خریدار فراهم می‌کند، مزیت‌هایی مانند امکان خرید لیزینگی خودرو، گارانتی فنی و بدنه خودرو کارکرده، اشتراک یکساله خدمات امداد جاده‌ای و شهری، تحویل خودرو در محل کار یا منزل و ارائه خدمات حقوقی و عقد قولنامه را برای خریدار به همراه دارد.

علاوه بر خدمات خرید و فروش خودرو، همراه مکانیک خدمت دیگر هم به مخاطبان ارائه می‌دهد. حتما برای شما هم پیش آمده است که به دلایلی زمان تعویض روغن، شمع یا موارد مصرفی خودروی خود را فراموش کنید.

حتی بعضی از افراد از زمان تعویض لوازم مصرفی خودروی خود خبر ندارند. همراه مکانیک برای رفع این مشکل افراد مختلف، اقدام به راه‌اندازی خدمت تشکیل و ثبت پرونده فنی خودرو برای افراد کرده است.

این خدمت از سوی همراه مکانیک به صورت کاملا رایگان ارائه‌ شده و اشخاص با ثبت اطلاعات حال حاضر خودروی خود نظیر کیلومتر فعلی، آخرین کیلومتر تعویض روغن انجام‌شده و به صورت کلی تمامی اطلاعات سرویس‌های دوره‌ای خودرو، این امکان را فراهم می‌آورند که همراه مکانیک در سررسید سرویس‌های دوره‌ای خودروی افراد با آنان تماس برقرار کرده و موارد سررسیدشده را به آنان یادآوری کند و در صورت تمایل افراد، تمامی خدمات سرویس‌های دوره‌ای خودروهای ایشان را در محل مورد نظر انجام می‌دهد.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.