Warning: Constant WP_SITEURL already defined in /home/shanbemag/public_html/wp-config.php on line 254

Warning: Constant WP_HOME already defined in /home/shanbemag/public_html/wp-config.php on line 255
بهینه‌سازی بازاریابی ایمیلی به شیوه اماتیک |هفته‌نامه شنبه
بازاریابی

بهینه‌سازی بازاریابی ایمیلی به شیوه اماتیک

وفور استارتاپ‌های متعدد در دنیای امروز، یکی از دستاوردهای جدید تجاری به شمار می‌رود که تقریبا در تمام بخش‌های اقتصادی جهان نمود پیدا کرده و باعث شکل‌گیری شاخه‌های تجاری متفاوتی شده است، از طرفی این کسب‌وکارهای نوپا، نیاز به شیوه‌های تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه و در عین حال کارآمدی دارند که با فضای دنیای مدرن همخوانی داشته باشد. در این گزارش به معرفی یکی از استارتاپ‌های جدید می‌پردازیم که خدمات بازاریابی دیجیتال، مهم‌ترین بخش فعالی آن است.

Ematic Solutions که دفتر مرکزی آن در سنگاپور واقع شده، همانگونه که از نام آن نیز پیداست، راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. خصوصا با تمرکز بر تجارت الکترونیک جنوب شرقی آسیا، بازاریابی دیجیتال را پیگیری می‌کند. از جمله خدمات مهم این آژانس تبلیغاتی، تجزیه و تحلیل داده‌های شرکت‌های مشتری است که در نهایت، از طریق این تجزیه و تحلیل، قادر به ارائه یک سیستم بازاریابی دیجیتال موفق به آنها خواهد بود.

از جمله راهکارهای مؤثری که این شرکت در برنامه‌های تبلیغاتی خود پی گرفته است، استفاده از بازاریابی ایمیلی است که به صورت خاص‌تری به این وجه پرداخته و شیوه مذکور را به عنوان یکی از روش‌های مهم و کارآمد بازاریابی دیجیتال تشخیص داده است، نحوه کارکرد این شیوه نیز به این صورت است که داده‌های مهم مشتریان شرکت‌های مورد نظر، از آنها دریافت شده و پس از تجزیه و تحلیل دقیق این داده‌ها و شناخت درست دایره مخاطبان، بازاریابی از طریق ایمیل شروع خواهد شد. در واقع اماتیک ایمیل را به عنوان یك اهرم مهم در بالاتر بردن میزان فروش مشتریان خود به کار می‌گیرد.

سیستم بازاریابی از طریق ایمیل یکی از سیستم‌های قدیمی بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود و موفقیت در این روش، نیازمند عملکرد صحیح و بعضا متفاوت با شیوه‌های قدیمی‌تر آن است، به همین منظور نیز این آژانس، بهینه‌سازی بازاریابی ایمیلی را در دستور کار خود قرار داده و با رعایت برخی اصول اساسی، این روش بازاریابی دیجیتال را کارآمدتر کرده است.

در این میان، راهکارهایی مانند طراحی برنامه‌های دقیق و هوشمند برای ارتباط با مشتریان از جمله روش‌هایی است که بهینه‌سازی بازاریابی مذکور را امکان‌پذیر می‌کند، به این معنا که یک تیم بازاریابی قوی که به روش‌های هوشمند و الکترونیک تسلط کامل دارند، در این بخش فعالیت داشته و برنامه‌های جدید و کارآمد خود را ارائه می‌دهند.

همچنین انتخاب درست دایره مخاطبان نیز از جمله راهکارهایی است که این شرکت برای تحقق اهداف خود در زمینه بازاریابی ایمیلی به کار گرفته و با شناخت درست آنها، پیام‌های خود را به کاربرانی ارسال می‌کند که امکان خرید آنها نسبت به دیگر کاربران، بالاتر باشد. همچنین هدف‌گیری دوباره مشتریان نیز از جمله دیگر راهکارهای این شرکت است، به این معنا که کاربران انتخابی خود را رها نکرده و در فواصل زمانی معین به مرور نحوه برخورد آنها با ایمیل‌های تبلیغاتی می‌پردازد و در نهایت محتوا و نحوه ارسال ایمیل‌های خود را با توجه به هدف‌گیری دوباره کاربران، به صورت بهینه‌تری ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.