محتوای برند

امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

امتیاز، اولین سرویس متمرکز وفاداری مشتری در ایران است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با خرید روزمره خود در اینترنت و انجام پیشنهادات دیگر کسب امتیاز کنند و با این امتیازها از بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده در سراسر اینترنت مجانی خرید کنند.

کاربران

کسب امتیاز برای کاربران بسیار آسان است، به‌طور مثال می‌توان با خرید از فروشگاهای اینترنتی یا نصب اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود و حتی معرفی این پیشنهادها به دوستان امتیاز جمع کرد.

حالا می‌توان با امتیازهای کسب شده خود، با مراجعه به پذیرندگان امتیاز، بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهای خود از آن‌ها کالا یا خدمات خود را رایگان دریافت کرد. قابل ذکر است که عضویت در امتیاز، هیچ هزینه پنهانی برای کاربران نخواهد داشت.

پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان)

در بازار پر تلاطم اقتصادی امروز، مهمترین هدف کسب‌وکارها افزایش فروش با کمترین هزینه جذب مشتری است. پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان) با ایجاد پیشنهاد در امتیاز، کالا و خدمات خود را پیش روی چشم هزاران کاربر این سرویس به نمایش خواهند گذاشت و فقط در صورتی که به هدف بازاریابی خود مانند خرید یا نصب اپلیکیشن و غیره دست یابند، هزینه پرداخت خواهند کرد.

پذیرندگان

هر فروشگاه اینترنتی یا اپلیکیشن موبایل می‌تواند پذیرنده امتیاز باشد، پذیرندگان امتیاز با ایجاد درگاه امتیاز می‌توانند از کاربران خود به جای پول، امتیاز دریافت کنند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه کنند.

به این ترتیب کاربران انگیزه بیشتری برای خرید کالا یا خدمات خواهند داشت زیرا هزینه‌ای برای دریافت خدمات با کالا پرداخت نکرده‌اند. پذیرندگان در ازایی هر امتیازی که از کاربران دریافت می‌کنند در پایان روز توسط امتیاز تسویه حساب خواهند شد.

در حال حاضر زرین پال به عنوان بزرگترین درگاه واسط پرداخت کشور با بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده فعال اینترنتی، به جمع پذیرندگان امتیاز اضافه شده است، به این ترتیب تمامی پذیرندگان زرین پال نیازی به پیاده سازی درگاه امتیاز نخواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و  کسب امتیاز می‌توانند به امتیاز به آدرس emtiyaz.app مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.