رشد کسب‌وکار چگونه استارتاپ راه اندازی کنیم؟

آنچه هنگام شروع استارتاپ‌تان باید بدانید

وقتی زمان راه‌اندازی یک محصول جدید اعلام می‌شود، معمولا این زمان نقطه اوج چند ماه یا حتی سال‌ها برنامه‌ریزی دقیق است. برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید به اقدامات مختلفی از جمله دریافت چندین لینک‌دهنده برای تقویت رتبه‌بندی در گوگل نیاز است. در اینجا می‌خواهیم به برخی از نکاتی اشاره کنیم که برای راه‌اندازی موفق محصول طبق برنامه باید انجام شوند.

 برای شکست برنامه‌ریزی نکنید!

همیشه باید این را به خاطر داشته باشید که اگر نتوانید برنامه‌ریزی کنید، برای شکست برنامه‌ریزی کرده‌اید. راه‌اندازی محصول مدیریت‌شده و موفق می‌تواند مرز بین موفقیت و شکست را تعیین کند و به همین خاطر، افراد باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند و به تمام جزئیات در هر مرحله از کار توجه کنند تا پس از معرفی و عرضه محصول، همه‌چیز به خوبی پیش برود.

 رسانه‌ای کردن

یکی از راهبردهای اصلی که باید روی آن تمرکز کرد، و یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مربوط به راه‌اندازی محصول آن است که برای ارائه یک پیام منسجم و قدرتمند در سراسر کانال‌ها برنامه‌ریزی کنید. داشتن رتبه صفحه خوب و بازاریابی موفق بسیار کارآمد خواهد بود بنابراین بهتر است جنبه بازاریابی راه‌اندازی خود را تقویت کنید تا همه چیز در تاریخ تعیین‌شده آماده شده باشد. باید به سایت‌های رسانه‌ای، بلاگر‌ها و هر فردی که علاقه‌مند است محصول شما را بررسی و درباره آن صحبت کند، دسترسی پیدا کنید. از قبل از تاریخ راه‌اندازی به این افراد امکان دهید تا به محصول شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند درباره آن صحبت و آن را تبلیغ کنند.

 موعد مقرر بسیار مهم است

با دقت به تاریخ راه‌اندازی شرکت خود فکر کنید. ممکن است با نزدیک شدن به این تاریخ، احساس کنید برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود خیلی زود اقدام کرده‌اید. این احساس کاملا طبیعی است و هرچقدر به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شوید، همه چیز را سازمان‌نیافته‌تر می‌بینید. اما با وجود این فشارها، اگر با دقت زمان راه‌اندازی را مشخص کرده‌اید، نیازی نیست آن را به وقت دیگری موکول کنید.

 یک راهبرد بازاریابی ایجاد کنید

تمام بررسی‌های فنی باید روی محصول جدید شما انجام شوند و وقتی کاملا از همه چیز راضی بودید، باید روی ایجاد یک راهبرد بازاریابی تمرکز کنید. وقتی یک راهبرد بازاریابی می‌سازید، جنبه‌های مختلفی را باید در نظر داشته باشید. داشتن پوشش رتبه صفحه بسیار مهم است. تبلیغات شما باید به موقع انجام شود و همه چیز باید در جای خود قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.