آب هوشمند

میته، آب را با هوشمندی تصفیه و البته غنی‌تر می‌کند

0

شرکت میته یک سیستم تصفیه آب هوشمند خانگی را تولید کرده که ادعا می‌کند نه تنها آب را تصفیه می‌کند، بلکه مواد معدنی را به آن اضافه می‌کند

چه کسی گفته است که تمام آب‌ها با هم یکی هستند؟ قطعا این درباره آب میته صدق نمی‌کند. شرکت میته به دنبال بهبود زندگی انسان‌ها از طریق ارائه آب‌های سالم است.

اکنون این شرکت یک سیستم تصفیه آب هوشمند خانگی را تولید کرده است که ادعا می‌کند نه تنها آب را تصفیه می‌کند، بلکه مواد معدنی را به آن اضافه می‌کند. بنابراین اگر شما به کلسیم بیشتر یا روی بیشتری در آب نیاز دارید، میته می‌تواند آب مناسب را به شما ارائه دهد.

روند طبیعی تصفیه آب

میته در تلاش برای کاهش زباله‌ حاصل از آب‌های داخل بطری و آلاینده‌های بالقوه که در آب شیر وجود دارند، سعی دارد روند طبیعی را بازسازی کند که در آن آبی از بین سنگ‌ها عبور می‌کند و مواد معدنی را به خود می‌گیرد. در حالی که دستگاه‌های سنتی تصفیه آب می‌توانند آلاینده‌ها و باکتری‌ها را از بین ببرند، کار زیادی برای طعم یا مواد مغذی آب نمی‌توانند انجام دهند.

با میته اما شما می‌توانید آب نوشیدنی خود را با سه محفظه که حاوی سطوح مختلفی از مواد معدنی طبیعی و مواد اولیه هستند، غنی‌سازی کنید. یک محفظه آلکالاین وجود دارد که سطح pH آن بالاست تا اسید داخل بدن و جریان خون را خنثی کند و به افزایش سطح اکسیژن و بهبود انرژی و سوخت و ساز بدن کمک کند. همچنین یک محفظه تعادل وجود دارد که پر از مواد معدنی اولیه اعم از کلسیم، منیزیم و پتاسیم است. طعم خنثی این آب، آن را برای تهیه قهوه یا چای یا تهیه غذای کودک مناسب کرده است.

در نهایت، یک محفظه دیگر وجود دارد که حاوی مقدار متراکم و بیشتری از این مواد معدنی اولیه است. به علاوه مواد معدنی مانند منگنز، آهن، سلنیم و روی را نیز پیگیری می‌کند و در واقع یک طعم پیچیده‌تر را ارائه می‌دهد.

تصفیه هوشمند

البته یک اپلیکیشن نیز همراه با این دستگاه هوشمند ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند با دماهای از پیش انتخاب شده، آب دلخواه خود را بنوشید و بر کیفیت آب و کمیت مصرف نظارت داشته باشید. به لطف طراحی این دستگاه، شما می‌توانید آن را در هر کجا در خانه و زندگی خود قرار دهید.

موریتز والدشتاین، بنیانگذار و مدیرعامل میته، می‌گوید: «ما می‌خواهیم شیوه نگرش مردم به آب نوشیدنی را از نو تعریف کنیم. آب سالم ترکیبی از سیستم تصفیه آب با مواد معدنی شخصی‌سازی شده است که با یک تجربه کاربری منحصربه‌فرد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد و به آنها امکان می‌دهد تا روی میزان آب بدن و تندرستی خود کاملا تسلط داشته باشند.

معمولا آب را منبع مواد معدنی نمی‌دانیم اما در واقع آب حاوی چندین مواد معدنی ضروری برای بدن انسان است که اغلب در پروسه تصفیه آب سیستم‌های فیلترینگ متداول حذف می‌شوند. میته نه تنها آب را تصفیه می‌کند بلکه آب نوشیدنی را با مواد معدنی ترکیب می‌کند تا یک آب فوق‌العاده و متناسب با نیازهای هر کاربر را ارائه دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.