محتوای برند اخبار استارتاپی

چرا رپرتاژ آگهی به نفع سایت شما است؟

ریپورتاژ
این روزها هر کسب و کار آنلاینی به فکر کسب رتبه اول در گوگل است! دلیل آن هم این است که رتبه اول گوگل کمک زیادی به افزایش مشتریان و فروش کسب و کارتان می کند.

یکی از راه های رسیدن به صفحه اول گوگل که تقریباً هر کسب و کار آنلاینی هم از آن استفاده می کند، رپرتاژ آگهی است. با استفاده از رپرتاژ آگهی می توانید رتبه سایت خود را با استفاده از کلمات کلیدی موردنظر خود جابجا کنید.

به همین دلیل است که می گویند رپرتاژ آگهی به نفع سایت ها است؛ اما آیا تنها دلیل خرید رپرتاژ آگهی بهبود رتبه در گوگل است؟ خیر! ما در این مقاله می خواهیم به بررسی 7 مورد از مهم ترین مزایای خرید رپرتاژ آگهی برای سایت بپردازیم. پس اگر یک کسب و کار آنلاین دارید و فکر می کنید تنها دلیل خرید رپرتاژ آگهی بهبود رتبه گوگل است، در این مقاله همراه ما باشید.

مزایای خرید رپرتاژ آگهی برای سایت شما چیست؟

رپورتاژ آگهی نسبت به بسیاری از روش های تبلیغات و برندسازی سایت، هزینه کمتری دارد. همچنین اگر قصد بهبود رتبه سایت خود در گوگل را داشته باشید، باز هم استفاده از رپرتاژ آگهی نسبت به روش های دیگر کمتر است. رپرتاژ آگهی مزایای بسیار زیادی دارد که ما در این بخش می خواهیم به بررسی 7 مورد از مهم ترین آن ها بپردازیم! پس اگر قصد دارید رپرتاژ آگهی خریداری کنید اما مزایای آن را نمی دانید، در این بخش همراه ما باشید:

  1. رپرتاژ آگهی به برندسازی شما کمک می کند

برندسازی برای کسب و کارها یک مسئله بسیار حیاتی است که اگر نتوانید به خوبی انجام دهید، ممکن است کسب و کار شما پس از مدتی از بین برود. در واقع مشتریان هستند که به کسب و کارها جان می بخشند و اگر یک کسب و کار مشتری نداشته باشد، درآمدی ندارد و پس از مدت کوتاهی شکست می خورد. رپرتاژ آگهی در سایت های دیگر منتشر می شود و کاربران آن سایت، محتوای رپرتاژ شما را می خوانند.

اگر کسب و کار یا برند خود را به خوبی معرفی کرده باشید، رپرتاژ آگهی باعث برندسازی بسیار خوبی می شود و می تواند در آینده کسب و کارتان تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

  1. رپرتاژ آگهی شما محصول یا خدمات شما را در ذهن کاربران ماندگار می کند

یکی از مهم ترین اهداف کسب و کارها از انتشار رپرتاژ آگهی، معرفی محصولات یا خدمات است. هر کسب و کاری محصولات یا خدماتی برای ارائه به کاربران دارد و در واقع، مهم ترین راه کسب درآمد بسیاری از کسب و کارها فروش محصولات یا خدمات است. حال برای آن که بتوانید محصول خود را به خوبی بفروشید، لازم است تا آن را تبلیغ کنید. رپرتاژ آگهی راه کار مناسبی برای تبلیغات محصولات یا خدمات است.

هنگامی که کاربران محصول یا خدمات معرفی شده شما در سایت های دیگر را می بینند، در ذهنشان ماندگار می شود و احتمال آن که در همان لحظه یا بعداً از شما خرید کنند بسیار زیاد است.

  1. رپرتاژ آگهی حس تبلیغات کمتری به مخاطبان می دهد

یکی از نکات بسیار مهم هنگام انتشار رپرتاژ آگهی این است که محتوا نباید صرفاً تبلیغات باشد! بلکه باید موضوع آن به نحوی انتخاب شود که بتواند به دانسته های کاربران اضافه کند. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از رپرتاژ آگهی این است که حس تبلیغاتی کمتری در آن وجود دارد و کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار می کنند. در حالی که اگر شما تبلیغات مستقیم خود را در سایت های دیگر منتشر کنید، ممکن است حس کاربران نسبت به برند شما خوب نباشد و تاثیر لازم را نداشته باشد.

ریپورتاژ

  1. رپرتاژ آگهی مورد پسند گوگل است

گوگل با خرید بک لینک مخالف است و رپرتاژ آگهی تنها نوع بک لینک گرفتن است که گوگل به خریدنی بودن آن کمتر شک می کند! البته باید بدانید که اگر خرید رپرتاژ آگهی با برنامه و استراتژی نباشد، گوگل به این روش بک لینک گرفتن هم شک می کند و اگر تشخیص دهد که بک لینک خریداری شده است پس از مدتی شما را جریمه می کند.

بنابراین یکی از مهم ترین مزایای خرید رپرتاژ آگهی این است که گوگل این نوع بک لینک گرفتن را بیشتر می پسندد! دلیل آن هم این است که به کاربران محتوای ارزشمند ارائه می کنید و گوگل لینک های داخل محتوا را بیشتر از هر نوع لینک دیگری می پسندد.

  1. رپرتاژ آگهی لینک سازی دائمی برای کسب و کارتان ایجاد می کند

یکی دیگر از مزایای خرید رپرتاژ آگهی این است که لینک های شما برای همیشه در سایتی که رپرتاژ منتشر کرده اید، باقی خواهد ماند. در واقع با استفاده از خرید رپرتاژ آگهی، آگهی شما برای همیشه در سایت باقی می ماند و کاربران آن سایت همیشه محتوای شما را می خوانند. در واقع با استفاده از این روش می توانید بک لینک دائمی ایجاد کنید؛ در حالی که تنها یک بار هزینه کرده اید. حال اگر بخواهید دست به خرید بک لینک بزنید، هر ماه باید هزینه سنگینی برای آن بپردازیم، در حالی که تبلیغات هم به حساب نمی آید.

هر چقدر محتوای شما ارزشمند تر و کاربردی تر باشد، مخاطبان بیشتری روی لینک سایت شما کلیک می کنند و وارد سایت شما می شوند. حال با بازاریابی درست و اصولی می توانید آن ها را به مشتریان کسب و کار خود تببدیل کنید.

  1. رپرتاژ آگهی هزینه کمتری برای شما دارد

بسیاری از کسب و کارها به این دلیل از رپرتاژ آگهی استفاده می کنند که هزینه کمتری برای آن ها دارد! شما به عنوان یک کسب و کار آنلاین برای بازاریابی خود از هر روشی که استفاده کنید، هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. در حالی که شما می توانید با هزینه بسیار مناسب، از رپرتاژ آگهی استفاده کنید که در این صورت هزینه بازاریابی شما تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

از طرف دیگر، گوگل بهترین منبع برای جذب ترافیک است و معمولاً مخاطبانی که از طریق گوگل وارد سایت می شوند، راحت تر به شما اعتماد می کنند و با بازاریابی درست می توانید محصولات یا خدمات خود را به آن ها بفروشید. یکی از مسائلی که باید حتماً توجه داشته باشید، این است که در سایت های با رتبه مناسب و اسپم اسکور پایین رپرتاژ منتشر کنید. همچنین مرتبط بودن سایت شما با سایت منتشرکننده رپرتاژ می تواند تاثیر زیادی روی رتبه سایت شما در گوگل داشته باشد و ما این مورد را بسیار پیشنهاد می کنیم.

  1. رپرتاژ آگهی همیشه مورد توجه کاربران قرار می گیرد

تعداد زیادی از سایت هایی که رپرتاژ منتشر می کنند، آن را برای همیشه در سایت خود نگه می دارند. در واقع چنین سایت هایی پس از مدتی رپرتاژ شما را حذف نمی کنند؛ مگر آن که از قبل به شما اطلاع داده باشند. بنابراین رپرتاژ همیشه در دسته بندی خاص در اختیار کاربران قرار دارد و می تواند برای همیشه کاربرانی را به سایت شما هدایت کند. به همین دلیل بهتر است یک موضوع جذاب و همیشه سبز بنویسید تا همیشه از آن ترافیک بگیرید.

اگر قصد خرید رپرتاژ آگهی را دارید، ما به شما پلتفرم تبلیغاتی تسمینو را پیشنهاد می کنیم. تسمینو تضمین کمترین قیمت ها را به شما می دهد و تیم پشتیانی آن چه پیش از سفارش (برای پاسخ به سوالات) و چه پس از سفارش (برای انجام درست و به موقع آن) در کنار شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.