یک هدیه خاص ویدیویی با استارتاپ ویکادو

0

همه ما در زندگی خود به دلایل متعددی طرفدار یکی از سوپر استارها یا ستارگان مطرح کشور هستیم و با دنبال کردن فعالیت‌های هنری آن‌ها و یا به شکل‌های مختلف علاقه خود را نسبت به آن‌ها نشان می‌دهیم. قطعاً تصور این که با این افراد مطرح ارتباط  نزدیک‌تر و صمیمانه‌تری داشته باشیم هیجان انگیز خواهد بود. با توجه به شرایط اپیدمی کرونا در ماه‌های اخیر قطعاً فعالیت هنرمندان و سوپر استارها نیز محدودتر شده است. از طرفی برخی از این سلبریتی‌ها برای دوری جستن از حاشیه‌ها فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی ندارند. فعالیت هنری هنرمندان و ستارگانی مانند ورزشکاران در واقع شغل و منبع درآمد آن‌ها به شمار می‌رود که در پی شرایط نامساعد اپیدمی کرونا تحت تأثیر قرار گرفته است.‌ ویکادو یک سایت و اپلیکیشن نوین است که در جهت برقراری ارتباط بین ستارگان و طرفداران آن‌ها فعالیت می‌کند. مسئله اینجاست که ویکادو چه مزیتی برای کاربران و مردم عادی دارد.

هدیه خاص و جذاب با ویکادو

هدیه دادن و بخشیدن امری لذت بخش است، به همین دلیل افراد سعی می‌کنند در روزهای خاصی از سال عشق و علاقه خود را با هدیه دادن به یکدیگر نشان دهند. قطعاًً انتخاب هدیه‌ای در خور و در شأن طرف مقابل میزان اهمیت و ارزشی که برای او قائل هستید را نشان می‌دهد. هر چند ارزش مادی هدیه چندان حائز اهمیت نیست و مهم نیتی است که در پس آن است اما به هر حال انتخاب یک هدیه مناسب تلاش شما برای بروز احساس و علاقه‌تان را آشکار می‌سازد. به همین خاطر هر چند که هدیه دادن لذت بهش است اما تهیه آن گاهی به یک دغدغه اصلی برای افراد تبدیل می‌شود. همه ما زمانی که به دنبال یک کادوی مناسب هستیم به این مسئله فکر می‌کنیم که چه چیزی می‌تواند طرف مقابل را شگفت زده و به اصطلاح سورپرایز کند. همین امر بر افزایش دغدغه و وسواس ما هنگام خرید هدیه، دامن می‌زند.

با توجه به مناسبت‌ها و روزهای خاص زیادی که خاطرات شیرینی برای افراد رقم زده‌اند، تهیه یک هدیه منحصر به فرد کمی سخت خواهد شد و در اکثر مواقع درون مایه هدایا یک مورد مشترک با کمی تغییر در جزئیات آن خواهد بود. حال نکته اینجا است که ویکادو چه نقشی در انتخاب یک هدیه جذاب و شگفت انگیز دارد. همان‌طور که گفتیم بسیاری از افراد علاقه شدیدی به سوپر استارهای سینما، هنرمندان و ورزشکاران مطرح کشور دارند. حتماً خود شما نیز جزو این دسته از افراد هستید. حال به این فکر کنید که در روز خاصی مانند روز تولدتان سوپر استار مورد علاقه‌تان صرفاً شما را مخاطب قرار داده و تولدتان را تبریک بگوید. قطعاً هیچ هدیه‌ای جذاب‌تر از این نخواهد بود. حال رسالت ویکادو این است که بستری را فراهم سازد که در آن افراد بتوانند با سلبریتی‌های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کرده و از آن‌ها درخواست ویدئوی اختصاصی کنند.

یک تیر و دو نشان با ویکادو

درخواست ویدئوی اختصاصی از افراد مشهور در بستر این اپلیکیشن دو مزیت بزرگ دارد. اولین مزیت مهم آن، این است که کاربران می‌توانند عزیزان خود را با ویدئوی ضبط شده توسط سوپر استارها خوشحال و غافلگیر کنند و خاطره خوشی را در بهترین روزهایشان جاودانه سازنند. علاوه بر آن سوپر استارها نیز از این طریق با هواداران خود ارتباط برقرار کرده و درآمدی نیز کسب می‌کنند. ویکادو خدمات مفید و جذاب دیگری نیز به کاربران خود ارائه می دهد که در ادامه به شرح آن می‌پردازیم اما قبل از هر چیزی بهتر است با فضای این اپلیکیشن و چیستی آن آشنا شوید.

استارتاپ ویکادو چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

 استارتاپ ویکادو چیست؟

همان‌طور که گفتیم ویکادو سایت و اپلیکیشنی است که به تازگی در پی توسعه فضای آنلاین و با هدف ارائه خدماتی متفاوت در ایام نامساعد کرونا طراحی شده است. این سایت که به عنوان یک استارتاپ شناخته می‌شود و نمونه ایرانی سایت خارجی کمیو با آدرس CAMEO.Com می‌باشد، است. اکثر سایت‌هایی که در بستر اینترنت فعالیت می‌کنند با ارائه محصول یا خدماتی به کسب درآمد می‌پردازنند. نکته اینجا است که چرا vkado.net جزو استارتاپ‌ها دسته‌بندی می‌شود. استارتاپ به شرکت یا شغلی نو آفرین و نوپا گفته می‌شود که یک یا چند مؤسس با هدف ایجاد کارآفرینی آن را طراحی و اجرا می‌کنند. در واقع استارتاپ شغلی نوین است که می‌تواند نیازی از بازار را رفع کرده و از همان ابتدا قابلیت رشد سریعی دارد. ویکادو نیز دقیقاً توسط چند جوان خلاق ایرانی با هدف کار آفرینی و رفع نیاز در بازار طراحی و اجرا شده است و به شدت قابل وایرال شدن در فضای مجازی است.

بنابراین استارتاپ به هر کسب و کار تازه تأسیس شده‌ای تعلق نمی‌گیرد، بلکه می‌توان آن را فرآیندی دانست که در پی اجرای ایده‌ای جدید و نوآورانه است. از آنجا که کارآفرینان خلاق از شبکه‌های اجتماعی برای عملی کردن ایده‌های خلاقانه خود استفاده می‌کنند، می‌توان وایرال شدن ویکادو در بستر اینترنت را در عصر کرونایی درک کرد. چنین کسب و کارهای نوآورانه بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران و افرادیست که به دنبال برندینگ هستند، قرار می‌گیرد چون از همان استارت کار دارای ویژگی‌هایی هستند که قدرت رشد خود را نشان می‌دهند. استارتاپ‌ها در تلاشند با ارائه محصول با خدمات در بستر اینترنت شکل و سبک جدیدی از خدمات سنتی را نشان دهند. کارآفرینان استارتاپ‌ها معمولاً از رقبای خود الگو می‌گیرند و سعی می‌کنند به بهترین شکل خدمات خود را ارائه داده و نقش مفیدی داشته باشند. تمام این ویژگی‌ها در مورد ویکادو صدق می‌کند و می‌توان این اپلیکیشن را یک استارتاپ واقعی دانست.

درخواست ویدئوی اختصاصی در ویکادو

فرهنگ هدیه دادن قدمت دیرینه‌ای دارد. متأسفانه این فرهنگ و باور در بین افراد جا خوش کرده است که تنها، طلا، جواهرات و هدایای گران‌قیمت جنبه لاکچری بودن دارند اما نکته مهم در واقع نیت و تلاشی است که افراد می‌کنند تا به بهترین شکل احساسات، عواطف و علاقه خود را به طرف مقابل بروز داده و پایه‌های رابطه‌ای را مستحکم کنند. بنابراین گاهی حتی یک جمله زیبا و چند کلام چنان مؤثر خواهد بود که می‌تواند هیجانات و احساسات درونی افراد را خروشان سازد. حال اگر این کلام و این جمله از زبان یک چهره محبوب، یک سوپر استار و یک هنرمند باشد، قطعاً لذت بخش‌تر خواهد بود. بنابراین برای این که بتوانید شگفت انگیز‌ترین هدیه در زیباترین روز زندگی عزیزانتان تقدیم آن‌ها کنید، کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن vkodo شده و پس از یافتن صفحه اختصاصی چهره محبوب مد نظر خود از ایشان در خواست کنید تا یک ویدئوس اختصاصی برایتان ضبط کند.

درخواست ویدئوی اختصاصی در سایت و اپلیکیشن استارتاپ ویکادو

می‌توانید جمله یا متنی را به دلخواه تهیه کرده و از چهره محبوب خود بخواهید حین ضبط ویدئو آن را بخواند. در غیر این صورت سوپر استار دلخواهتان در کمال صمیمیت شما یا عزیزانتان را مخاطب قرار داده و پیامی با مضامین مختلف مانند پیام تبریک تولد، سالگرد ازدواج، تولد فرزند، قبولی در درس، تبریک شروع کسب و کار و غیره را در قالب یک ویدئو کوتاه برایتان ارسال می‌کند. شما می‌توانید این ویدئورا در صفحه اجتماعی خود منتشر سازید تا علاوه بر جاودانه شدن آن، دیگران نیز ازدیدن ویدئو لذت ببرند.‌

تبلیغات کسب و کارها با ویکادو

این روزها با گسترش شبکه‌ها و فضای مجازی و توسعه کسب و کارهای آنلاین تبلیغات رسانه‌ای نقش بسیار پررنگی در رشد و توسعه مشاغل ایفا می‌کند تا حدی که بدون تبلیغات نمی‌توان به رشد و موفقیت رسید. تبلیغات به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. اما قطعاً روشی که بتواند کسب و کارها را با سرعت بیشتری به برندسازی برساند، از اهمیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است. جالب است بدانید که ویکادو این امکان را فراهم ساخته است که کسب و کارها بتوانند با کمک سوپر استارها و چهره‌های مشهور به برندسازی و موفقیت برسند. سوپر استارها، هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های برجسته کشور همواره از افراد مورد اعتماد مردم هستند و از آنجا که این افراد همواره به دنبال بهترین‌ها می‌باشند، طبیعتاً معرفی محصول یا خدماتی از سوی این چهره‌های محبوب، مورد اعتماد و توجه بیشتر مردم قرار می‌گیرند. به این ترتیب برندهایی با حضور چهره‌های برتر معرفی شوند، میزان تقاضای زیادی در بازار دارند. این دقیقاً همان چیزی است که صاحبین کسب و کارها برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

شما می‌توانید برای افتتاحیه کسب و کار خود از سوپر استارها دعوت کنید که در مراسم شما حضور داشته باشند. از آنجا که شرایط اپیدمی کرونا به مردم اجازه حضور در اجتماعات را نمی‌دهد، افراد می‌توانند ویدئوی آنلاین اختتامیه شما را در شبکه‌های مجازی مشاهده کنند. طبیعتاً سوپر استارها طرفداران بسیار زیادی دارند. این هواداران خود به خود به تبلیغات بیشتر شما کمک کرده و برندسازی با سرعت غیر قابل باوری انجام می‌شود.

چگونه با ویکادو ارتباط برقرار کنیم؟

ارتباط با استارتاپ ویکادو

ارتباط با vkado بسیار ساده است. شما می‌توانید اپلیکیشن آن را دانلود و نصب کنید. این اپلیکیشن به خوبی سیستم‌های اندروید و آی او اس موبایل را پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید از طریق لینک آن مستقیماً وارد سایت ویکادو شوید. این استارتاپ علاوه بر عقد قرارداد با هنرمندان مختلف برای درخواست ویدئو اختصاصی خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد. به عنوان مثال اگر برای مراسمات مختلف خود به مجری نیاز دارید می‌توانید مجری مورد نظر را در این سایت رزور کنید. فقط کافی است وارد سایت شده و با جست و جو در هر بخش و پر کردن فرم مربوطه، درخواست خود را ثبت کنید. Vkado همراه شما است تا لحظات خوش برایتان رقم بزند. از طریق لینک زیر وارد سایت شوید.

https://vkado.net/

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.