اینترنت پرسرعت پیشگامان، ابزاری کاربردی برای فریلنسرها جهت کسب درآمد در منزل

0

امروزه مدل کاری فریلنسری در ایران تا حد زیادی جایگاه خود را پیدا کرده است و افراد زیادی به دلایل مختلف همچون ساعت کاری منعطف، عدم نیاز به حضور فیزیکی در محل کار، آزادی عمل و تنوع کاری بالا، به صورت تمام وقت و یا پاره وقت به عنوان فریلنسر در منزل مشغول به کار هستند. فریلنسری طیف وسیعی از انواع مشاغل را دربرمی گیرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • ادمین شبکه های اجتماعی
  • مدیر فروشگاه های اینترنتی
  • برنامه نویس و توسعه دهنده وب
  • طراح سایت
  • کارشناس تولید محتوا و کپی رایتر
  • مشاور دیجیتال مارکتینگ
  • متخصص سئو
  • گرافیست

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای بسیاری از فریلنسرها دسترسی به اینترنت پرسرعت است. سرویس اینترنت ADSL مناسب‌ترین گزینه برای فریلنسرها می‌باشد. اما در صورتیکه به دلیل محدودیت‌های مخابراتی نمی‌توانید از سرویس اینترنت ADSL استفاده کنید و یا با توجه به نوع فعالیت ها نیاز به دسترسی به اینترنت با سرعتی بالاتر از سرعت‌های ارائه شده در سرویس های اینترنت ADSL را دارید، می‌توانید از سرویس اینترنت پرسرعت  TD-LTE استفاده کنید. در ادامه مناسب‌ترین سرویس‌های اینترنت  ADSL و TD-LTE برای فریلنسرها را معرفی می‌کنیم.

سرویس اینترنت ADSL مناسب برای فریلنسرها

پیشگامان در جشنواره پاییزی خود سرویس‌های اینترنت ADSL پرحجم را با مناسب‌ترین قیمت ارائه داده است. شما می‌توانید برحسب نیاز خود یکی از سرویس های ۷۰ گیگ، ۷۰۰ گیگ و یا ۷۰۰۰ گیگ را انتخاب نمایید. سرعت این سرویس‌ها تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه باز می‌باشد. برای شرکت در طرح تورنادو ADSL به وب سایت پیشگامان مراجعه نمایید

سرویس‌های اینترنت TD-LTE  پیشگامان

با خرید هر یک از سرویس‌های اینترنت TD-LTE پیشگامان می‌توانید تا حداکثر ۸۰ مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشید. همچنین این سرویس ها برای فریلنسرها که معمولاً ترافیک مصرفی بالایی دارند، گزینه‌ای مناسب است. پیش از خرید سرویس اینترنت TD-LTE خود، پیشنهاد می‌کنیم از طریق تماس با شماره ۱۵۷۷ در مورد پوشش دهی منطقه مورد نظر و سایر اطلاعات مورد نیاز همچون نوع سرویس متناسب با نیازهایتان از کارشناسان پیشگامان مشاوره رایگان دریافت نمایید. برای مشاهده سرویس‌های اینترنت TD-LTE به صفحه خرید TD-LTE مراجعه نمایید.

در صورتیکه تمایل دارید از جشنواره‌های فصلی و سرویس های متنوع پیشگامان مطلع شوید به وب سایت پیشگامان مراجعه نمایید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.