استارتاپ، با «تیک‌آف» اضافه!

اولین چالش طوفان ذهنی در زمینه مشکلات خودرویی در شرکت تافردا برگزار می‌شود

0

صنعت خودرو و بازارهاي مرتبط با آن، يكي از اصلي‌ترين زيست‌بوم‌هاي صنعت، فناوري و نوآوري محسوب مي‌شود. به وي‍ژه در كشوري با بيش از ۲۱ ميليون خودرو كه صنعت خودرو و بازارهاي كاربردي آن، سابقه و رونق وي‍ژه‌اي دارد. استارتاپ «تیک‌آف» يك فرصت ويژه براي جذب، داوري، ارتقا و سرمايه‌گذاري روي ايده‌هاي جديد و نوآورانه در اين زمينه است كه در نوع خود، یکی از بزرگترین رویدادهای جذب ایده‌های استارتاپی خودرويي با جوايزي ارزنده محسوب مي‌شود و مبتكر آن، شرکت تافردا با مشارکت هلدینگ عظام (گروه تولیدی قطعات خودرو) است.

۲۵۰ میلیون تومان جایزه

برای این چالش شرکت تافردا مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی در نظر گرفته که به سه ایده برتر و براساس امتیازهایی که توسط داوران مشخص شده تقدیم می‌شود. به ایده برتر ۲۰میلیون تومان وجه نقد به همراه ۸۰میلیون تومان بهره‌مندی از خدمات شرکت تافردا، به برنده دوم ۱۰میلیون تومان وجه نقد به همراه ۷۰میلیون تومان استفاده از خدمات و به سومین ایده ۱۰میلیون تومان معادل ۶۰میلیون تومان خدمات در استودیو تافردا اهدا خواهد شد. خدماتی که استودیو تافردا در اختیار سه تیم برتر این مسابقات قرار خواهد داد شامل استفاده از مشاورین متخصص، استفاده از فضای کار اشتراکی تافردا، استفاده از خدمات توسعه محصول نرم‌افزاری، تخصیص بودجه تبلیغاتی، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و تولید محتوا است.

روند برگزاری مسابقه ایده‌های استارتاپی خودرويي

این رویداد مناسب طراحان، برنامه نویسان، متخصصان کسب‌وکار و بازاریابی، افراد باتجربه و متخصص یا صاحب ایده در حوزه خودرو طراحی شده که می‌خواهند با شرکت در بوت‌کمپ دو روزه دیزاین اسپرینت تافردا توانایی‌های خود را محک بزنند. برای شرکت در مسابقه بزرگ چالش خودرویی ابتدا به سایت تافردا مراجعه و ثبت‌نام کنید و اطلاعاتی مختصر درباره ایده و توانایی‌های خودتان بنویسید؛ پس از ارزیابی اولیه و برای تکمیل ثبت‌نام پیام دعوت به چالش برای‌تان ارسال خواهد شد. روند این رویداد که در روزهای ۸ و ۹ دی‌ماه برگزار می‌شود کاملا آنلاین و کارگاهی خواهد بود و شرکت‌کنندگان نهایی از قبل اطلاعاتی درباره رویداد و آنچه که باید در مورد آن، ایده خلق شود بدست می‌آورند. در روز شروع مسابقه ابتدا توضیحاتی در رابطه با ساخت یک محصول دیجیتال و خلق یک استارتاپ ارائه و سپس کارگاه‌ها شکل می‌گیرند و مشکلات حوزه خودر با شرکت‌کنندگان در میان گذاشته می‌شود و بعد از آن تیم‌ها مشغول بازپروری ایده‌های‌شان می‌شوند. در تمام مراحل برگزاری رویداد متخصصان با تیم‌ها همفکری می‌کنند و تجارب خود را در اختیار افراد قرار خواهند داد. در روز دوم ایده‌های شکل‌گرفته به صورت ویدئو و محتوای نهایی توسط تیم‌ها ارسال و فرآیند بررسی آغاز می‌شود. هر کدام از داوران ایده‌ها را تک‌به‌تک بررسی و امتیاز می‌دهد و تمام این مرحله‌ها از طریق ربات تلگرام و کاملا هوشمند انجام خواهد شد. ایده‌ای که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده نهایی چالش خواهد بود. ثبت‌نام اولیه در اين رويداد، برای همه دوستداران این حوزه به صورت رایگان است.

برای ثبت‌نام در رویداد ایده‌های استارتاپی خودرويي استارتاپ تیک‌آف کلیک کنید

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.