اسنپ؛ قهرمان جام جهانی استارتاپ‌ها

پایان جام جهانی استارتاپی «کلین شیت» پس از سه روز رقابت

0

پس از سه روز رقابت، اولين رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها با یک فینال دراماتیک به پایان رسید.
اولين دوره از جام جهانی استارتاپ ها که به ابتكار اپلیکیشن کلین شیت بین اهالی اکوسیستم استارتاپی ایران برگزار شد، با قهرمانی تیم اسنپ به پایان رسید.
برای این رقابت ها که در سه روز و در مرکز نوآوری و خلاقیت آمپر برگزار شد، سی و هشت تیم از شرکت ها مختلف استارتاپی ثبت نام کردند. در روز اول، شرکت هایی که تیم مشترک انتخاب کرده بودند به رقابت پرداختند تا سی و دو تیم باقی بمانند و تیم های خود را در رقابت ها بشناسند. در روز دوم، به رقابت های گروهی اختصاص داشت و از آنجایی‌ که این رقابت ها قرار بود با شبیه سازی از جام جهانی برگزار شود، از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا کردند.
در روز سوم، تیم ها رقابت خود را در مرحله حذفی ادامه دادند و چهار تیم آنتن (با سوییس) اسنپ (با فرانسه)، هلدینگ مکس (با اسپانیا) و اسنپ اکسپرس (با انگلستان) به مرحله نیمه نهایی رسیدند. در نهايت هم دو تیم آنتن و اسنپ به فنال راه پیدا کردند. در بازی رده بندی میان مکس و اسنپ اکسپرس، این تیم مکس بود که با نتیجه چهار بر سه پیروز میدان شد و مقام سوم را به دست آورد.

رویداد جام جهانی استارتاپ‌هاتیم اسنپ با فرانسه یک پای فینال بود و طرف دیگر، آنتن با سوییس قرار داشت که کمتر کسی انتظار حضور آنها در فینال را داشتند. آنتن بازی را بسیار خوب پیش برد و توانست با دو گل از حریف قدرتمند خود پیش بیافتد. اما در یک بازی بسیار حساس و تماشایی در حالی که بازی تا دقیقه هشتاد و پنج، به سود سوییس پیش می رفت، فرانسه توانست تا دقیقه ۹۰، دو گل به ثمر برساند و به بازی برگردد. در نهایت و در ۱۲۰ دقيقه، اسنپ دو گل دیگر به ثمر رساند و چهار بر دو پیروز شد و قهرمان اولین دوره جام جهانی استارتاپ ها شد.

رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها به میزبانی کلین شیت

عکس های رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها

در روز پایانی رویداد جام جهانی استارتاپ‌ها، آرش جهانگیری، مدیرعامل کلین شیت در سخنانی، درباره انگیزه های خود از راه اندازی یک اپلیکیشن و استارتاپ فوتبالی/سرگرمی پرداخت و اعلام کرد کلین شیت با محصول کلین شیت بیزینس خود می خواهد برگزاری چنین رویدادهایی را با همکاری شرکت ها و سازمان های مختلف، ادامه بدهد.
این رقابت ها توسط اپلیکیشن کلین شیت و با حمایت هلدینگ نوین ارزش، مرکز نوآوری و خلاقیت آمپر، گارانتی آروند، اسنپ، بیت پین، ابرآروان و کریپتوبازار برگزار شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.