سیبنال اولین شبکه هوشمند ارز دیجیتال

0

ایده اولیه شبکه هوشمند ارز دیجیتال سیبنال

با ظهور و گسترش ارزهای دیجیتال در بازار، بسیاری از افراد به فکر سرمایه گذاری در این بازار افتادند. با این حال مشکلی که وجود داشت این بود که به دلیل نبود اطلاعات کافی آن هم به زبان فارسی برخی دچار ضررهای زیادی می‌شدند. ایده اولیه سیبنال درست همان لحظه به ذهن ما رسید که می‌توانیم با ایجاد یک شبکه هوشمند برای ارزهای دیجیتال شروع کنیم. رفته رفته فعالیت فارسی زبانان در فضای وب نیز افزایش پیدا کرد بنابراین ما به دنبال یک مزیت رقابتی بودیم تا بتوانیم قوی‌تر ظاهر شویم. فعالیت کلی این شبکه مبتنی بر تحلیل، آموزش و تبادل اطلاعات در این حوزه است. در این صورت همه افرادی که قصد سرمایه گذاری داشته می‌توانستند هم آموزش‌های لازم را مشاهده کرده و هم از نظر دیگر تحلیلگران استفاده کنند.

مزیت رقابتی و نحوه عملکرد استارتاپ سیبنال

سیبنال اولین شبکه هوشمند ارز دیجیتال بوده که بر مبنای تبادل اطلاعات ایجاد شده است. ما در این فضا در گام اول، افرادی را که علاقمند به فعالیت در حوزه تحلیل گری هستند احراز هویت می‌کنیم. بنابراین این اطمینان داده می‌شود که تمام تحلیلگران سیبنال هویت مشخصی داشته و با مشاهده پروفایل آن‌ها خواهید توانست پیش بینی‌ها، تجزیه و تحلیل‌ها و به طور کلی توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید.

در قسمت اول به سراغ بخش سیگنال‌ها می رویم، جایی که سیگنال‌های کاربران پس از تایید توسط تیم پشتیبانی،به جهت هرزنامه نبودن، در صفحه سیگنال‌ها نمایش داده می‌شود و توسط شبکه هوشمند دنبال می‌شوند و صحت و اعتبار سیگنال درج شده توسط کاربر را بررسی می‌کند. این فرآیند باعث می‌شود تا سرمایه‌گذاران از به هدف رسیدن سیگنال‌ها مطلع شوند. درقسمت بعد به سراغ تحلیل‌گران سایت سیبنال می‌رویم. در این قسمت لیست بلند بالایی از تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال را مشاهده می‌کنید که با نام کامل و تاریخ عضویت آن‌ها مشخص شده‌اند. سپس با کلیک روی پروفایل و سیگنال‌ها کارنامه کاری آن شخص را می‌بینید. در هر پروفایل تعداد سیگنال‌های مثبت و منفی، میانگین ریسک معاملات، میانگین دوره معاملاتی، بازدهی عملکرد، تعداد تحلیل‌ها، نرخ سودآوری و میانگین ضرر او را مشاهده می‌کنید. با این سیستم هر تحلیل‌گر یک فضای اختصاصی داشته تا هم بتواند به خوبی خود را معرفی کند و هم سابقه فعالیت‌های او درج شود. کاربران با خرید اشتراک تحلیل‌گر مورد نظر می‌توانند تمام سیگنال‌ دهی و تحلیل‌های او را بدون نیاز به پرداخت هزینه بیشتر دریافت کنند. اگر به دنبال تحلیل‌گری خاص با امتیازات مشخصی باشید می‌توانید در بخش اعمال فیلتر سایت ویژگی‌های مورد نظر را وارد کرده و پروفایل تحلیل گران را مشاهده کنید.

صفحه تحلیلگران سیبنال

بخش بعدی وب سایت با نام شبکه اجتماعی سیبنال فضایی برای گفتگوی کاربران با یکدیگر را فراهم کرده است. در این قسمت معامله کنندگان مختلف با استفاده از تحلیل‌هایی که از بازار آتی دارند آن را به دیگران به اشتراک می‌گذارند. در نتیجه می‌توانند بدون هیجان‌های ناشی از جو بازار دست به معامله بزنند. در این بخش نیز افراد، احراز هویت شده و زمان بارگذاری تحلیل نیز مشخص است. به عنوان مثال با ورود به بخش گفتگوی سایت سیبنال می‌توانید تحلیل ارز چیلیز را مشاهده کنید. نویسنده این تحلیل احراز هویت شده که آن را با علامت تیک آبی در پروفایل شخص مشاهده می‌کنید. علاوه بر این تاریخ ثبت تحلیل هم درج شده تا دیگر کاربران بتوانند هنگام مطالعه برآورد کنند که این تحلیل برای چه بازه زمانی بوده است. هنگامی که وارد بخش توضیحات می‌شوید تحلیل تکنیکال این ارز را از سال ۲۰۱۹ با نمودار و شرح دقیق مشاهده می‌کنید. چنین توصیفی برای ارزهای دیگر و فعالیت‌ بخش‌های مختلف بازار فراهم شده است. کاربران هم می‌توانند براساس تجربیات خود، میزان اعتبار یک فرد را با امتیاز دهی به آن‌ها تعیین کنند.

شبکه اجتماعی سیبنال

در بخش قیمت‌ها می‌توانید قیمت زنده ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید. لیست قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای تغییر کرده و براساس نوسانات بازار تدوین شده است. در این لیست شما شاهد ۲۱۰۰ ارز دیجیتال مختلف بوده که قیمت هر یک براساس دلار و تومان نمایش داده می‌شود. همچنین میزان تغییرات روزانه آن نیز به صورت منفی یا مثبت در جلوی هر ارز مشخص شده است. برای دسترسی سریع به ارز دیجیتال مورد نظرتان هم می‌توانید از قسمت جستجوی نماد استفاده کرده و با وارد کردن نام ارز،‌ به سرعت آن را مشاهده کنید.

برای افرادی که تازه در ابتدای مسیر یادگیری هستند وبلاگ سیبنال مقاله‌های آموزشی را ارائه می دهد که به افزایش سطح دانش آن‌ها کمک می‌کند. در اینجا نیز برای دسترسی ساده‌تر کاربر، دسته بندی مقالات مشخص شده است. شما با انتخاب هر دسته می‌توانید به مقالات آن حوزه دسترسی کامل داشته و به دقت مورد مطالعه قرار دهید. همچنین برای علاقمندان به اخبار حوزه ارز دیجیتال روزانه اخبار دست اولی منتشر خواهد شد.

تمام موارد گفته شده تا اینجا برای کاربرانی بوده که قصد دارند تا با استفاده از سیگنال و تحلیل بازار اقدام به کاهش ریسک سرمایه گذاری کرده و به سود دهی برسند. با این حال ما افرادی که سطح دانش بالایی دارند را نیز فراموش نکرده‌ایم. اگر کسی این اطمینان را داشته تا می‌تواند با تحلیل‌ها و ردیابی سیگنال‌ها آنالیز دقیقی را ارائه دهد، می‌تواند در سایت سیبنال ثبت نام کرده و با فروش تحلیل‌های خود کسب درآمد کند. این روشی برد – برد برای افرادی بوده که تا به امروز، زمان و انرژی خود را برای بالا بردن درک عمیق از بازار ارزهای دیجیتال اختصاص داده‌اند.

شبکه هوشمند ارز دیجیتال سیبنال دارای مجوز‌های مختلفی بوده تا عملکرد حقوقی صحیحی داشته باشد. این مجموعه در پارک علم و فناوری فارس مستقر بوده و دارای مجوز شامد و مجوز نظام صنفی رایانه‌ای است. ایده اولیه این استارتاپ به منظور جلوگیری از تصمیمات هیجانی و بالا بردن سطح عمومی دانش ارزهای دیجیتال اجرا شد. رفته رفته در این مسیر سعی شده تا جوانب دیگری نیز درنظر گرفته شده تا یک جو دوستانه و صمیمی ایجاد شود. در این فضا اغلب تحلیل گران به دور از طمع اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و از اطلاعات آن‌ها استفاده می‌کنند. به شکلی ما شبکه‌ای گسترده از دوستان و همکارانی هستیم که پیشرفت شخصی خود را در گرو پیشرفت افراد حاضر در تیم می‌بینیم بنابراین از هیچ کمکی به یکدیگر فروگذار نیستیم. برای عضویت در اولین شبکه هوشمند ارز دیجیتال می‌توانید به سایت سیبنال مراجعه کرده و یا با شماره‌ تلفن‌های ۰۲۱۲۸۴۲۳۵۶۲ و ۰۹۳۵۹۵۸۴۹۶۵ تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه
4.2/5 - (16 امتیاز)

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.