بزرگ‌ترین نمایشگاه کار آنلاین | تلنت کوچ

0

تلنت کوچ، پیشرفته‌­ترین سایت استخدام و کارآموزی، از برگزاری نمایشگاه کار آنلاین در جهت رفع مشکلات بازار کار، با توجه به شرایط کرونا خبر داد.

به گزارش تلنت کوچ تا کنون شرکت‌­های معتبری در این نمایشگاه شرکت کرده و بیش از ۱۰۰۰ کارجو نیز ثبت نام نموده اند؛ که بخش زیادی از آن ها را فارغ التحصیلان دانشگاه ها تشکیل می دهند. هدف از برگزاری نمایشگاه کار تلنت کوچ ایجاد فرصت اشتغال و کارآموزی برای دانشجویانی است که سابقه کاری نداشته و قصد ورود به بازار کار را دارند.

مشاهده فرصت های شغلی هفتمین نمایشگاه کار آنلاین

حضور شرکت های معتبر در نمایشگاه آنلاین تلنت کوچ

گفتنی است در این نمایشگاه کارجویان به صورت آنلاین به غرفه‌­های شرکت‌ها مراجعه نموده، از فرصت‌­های شغلی مطلع می­‌شوند و در صورت علاقه­‌مندی می­توانند درخواست کار خود را ارسال نمایند. پس از بررسی درخواست­‌های ارسال شده از سوی کارجویان، در تاریخ ۲۲ الی ۲۷ شهریور ماه، مصاحبه بین کارجو و کارفرما به صورت آنلاین برگزار شده و نتیجه اعلام خواهد شد.

۳۴ درصد از فرصت­های شغلی در این نمایشگاه نیازی به سابقه نداشته و ۲۹ درصد نیز تنها نیاز به یکسال سابقه کاری دارند. این امر حاکی از مناسب بودن نمایشگاه و مشاغل آن برای تازه فارغ التحصیلان از دانشگاه است.

درصدآگهی ها در سوابق کاری مختلف در هفتمین نمایشگاه آنلاین کار

دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان در کلیه رشته­‌های تحصیلی در این نمایشگاه فرصت استخدام خواهند داشت؛ بیشترین فرصت های شغلی به ترتیب متعلق به رشته‌­های مدیریت، مهندسی برق و صنایع است.

درصد آگهی ها در رشته‌های تحصیلی مختلف در هفتمین نمایشگاه آنلاین کار

شرکت در نمایشگاه کار تلنت کوچ

علاقه‌­مندان به شرکت در هفتمین نمایشگاه کار آنلاین، می­‌توانند به سایت تلنت کوچ به نشانی https://talentcoach.ir/fair/7 مراجعه نمایند.

درباره تلنت کوچ

تلنت کوچ محصولی از شرکت ایران تلنت و پیشرفته‌­ترین سایت استخدام و کارآموزی است که فرصت‌­های بی­‌نظیری را در اختیار تازه فارغ التحصیلان قرار می­‌دهد تا جذب بازار کار شوند. فرصت‌های کارآموزی، نمایشگاه آنلاین کار، مشاوره شغلی (کوچینگ)، برگزاری رویدادهای آنلاین و جلسات گپ و گفت با مدیران از دیگر خدمات این وب­سایت است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.