محتوای برند

موسسه آموزش عالی مهرالبرز، پیشگام در آموزش الکترونیکی

دانشگاه مهر البرز

این روزها اهمیت آموزش بصورت آنلاین بیش از گذشته به چشم می‌آید. موسسه‌ی آموزش عالی مهرالبرز از جمله مراکزی است که امکان تحصیلات در مقطع آموزش عالی را بصورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.

این روزها شیوع ویروس کرونا، فرایند اجرای امور را در حوزه‌های گوناگون دستخوش تغییرات قرار داد و لزوم تقویت و تغییر نگرش برای پیشبرد اهداف را بیش از پیش نشان داد. حوزه‌ی آموزش هم از جمله‌ی مواردی بود که دستخوش تغییر قرار گرفت و توجه به زیرساخت‌های آموزش آنلاین روشن تر از قبل شد. در این دوران، موسسات و دانشگاه‌هایی برگ برنده را در دست داشتند که زیرساخت‌های لازم برای برگزاری دوره‌های آنلاین را داشته باشند. موسسه آموزش عالی مهرالبرز با سال ها تجربه پیش از شیوع ویروس کرونا زیر ساخت هایی را فراهم کرده بود تا با بومی‌سازی مدل های استاندارد جهانی و تجارب دانشگاه‌های معتبر در حوزه آموزش آنلاین، روند ایجاد دانشگاهی الکترونیکی در کشور را به اجرا درآورد و در شرایط خاص به کمک سایر دانشگاه ها بیاید.

مهرالبرز اولین موسسه‌ی آموزش عالی الکترونیکی غیردولتی کشور است که در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد و در حال حاضر  دارای سه دانشکده‌ی مدیریت، علوم مهندسی و فناوری اطلاعات است که در مجموع  در ۲۲ رشته‌ی پرطرفدار نظیر MBA، مهندسی عمران، صنایع و فناوری اطلاعات دانشجو می‌پذیرد.

مهر البرز طی ۱۵ سال فعالیت، مراحل مختلفی را برای رشد و ارتقا سیستم آموزشی خود سپری کرده است و با تولید محتوایی متفاوت تجربه ی لذت بخش تحصیل را برای شاغلین، خانم های خانه دار و افرادی که توانایی شرکت در دوره های حضوری را ندارند، فراهم کرده است. علاوه بر گذراندن دروس کارشناسی ارشد، دانشجویان مهرالبرز در دوران تحصیل خود دوره های مهارتی و تخصصی ویژه ی رشته ی تحصیلی خود را طی می کنند تا به آسانی مشغول به کار شوند. آمارها نشان می دهند که همین تفاوت با سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی موجب گردیده است تا در حال حاضر از مجموع دانش آموختگان مهرالبرز 85 درصد جذب بازار کار شوند.

گلچینی از بهترین اساتید دانشگاه های مطرح ایران و دنیا و حضور دستیاران آموزشی توانمند در دوران تحصیل دانشجویان تا به حال مورد استقبال گروه زیادی از مخاطبین قرار گرفته است. لازم به ذکر است مهرالبرز تلاش‌های خود را برای تبدیل شدن به قطب یادگیری الکترونیکی در کشور از سال ۱۳۹۷ آغاز  کرده است و انتظار دارد تا در پایان سال ۱۴۰۰ به این مهم دست یابد. موسسه آموزش عالی مهرالبرز هرساله دانشجویان خود را از طریق کنکور کارشناسی ارشد می‌پذیرد و تاکنون حدود ۱۶ درصد از دانش آموختگان آن در مقطع دکتری در دانشگاه های مطرح کشور و دنیا پذیرفته شده اند و مشغول به تحصیل می باشند.

شرایط پرداخت شهریه در این موسسه نیز قابل توجه می باشد به نحوی که دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه دغدغه ای بابت پرداخت شهریه ندارند. شرایط پرداخت اقساطی شهریه با دیدگاه ایجاد بستر مناسب تحصیلی برای همه ی اقشار جامعه از ویژگی هایی است که وجه تمایز مهرالبرز با سایرین است.

داوطلبان برای ادامه تحصیل در هر یک از رشته های مهرالبرز می‌توانند پیش از ثبت نام از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان مهرالبرز برای انتخاب رشته‌ی صحیح کمک بگیرند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این موسسه مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.