استارتاپ‌های ایرانی محتوای برند

سیستم آنلاین نوبت‌دهی پزشک

سیستم آنلاین نوبت‌دهی پزشک

یکی از مشکلاتی که تمامی مردم ایران بارها آن را تجربه کرده‌اند، انتظار بیش از حد در مطب و پشت اتاق پزشکان متخصص و فوق متخصص است. انتظار طولانی مدتی که بعد از بارها تلاش برای گرفتن نوبت از یک دکتر حالا باید آن  را تحمل کرد.  آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر زمان انتظار در مطب دکتر را از زندگی خود حذف کنید، چه مقدار زمان مفید به زندگی روزمره‌ی شما اضافه خواهد شد؟

در این روزها که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرده است، انتظار برای رسیدن به پزشک مورد نظر سخت‌تر از قبل شده و امکان آلوده شدن به ویروس در مکان‌های شلوغ مانند بیمارستان‌ها و مطب‌ها بسیار افزایش پیدا کرده است.

راهکار چیست؟ آیا برای ملاقات با پزشک راه بهتر و کم خطر‌تری وجود دارد؟

این سوال‌ها را می‌شود با یک “بله” پاسخ داد. به تازگی و با شیوع ویروس کرونا، اکثر ارتباط‌های فیزیکی کم شده و مردم به دنبال راهکارهای آسان‌تر و آنلاین می‌گردند. با توجه به این دغدغه‌ی اصلی مردم، سامانه‌های آنلاین رزرو نوبت پزشک در سراسر کشور راه‌اندازی شده تا به راحتی و بدون از دست دادن وقت، بیماری خود را درمان کنید. این سامانه‌ها که تعداد آن‌ها بسیار زیاد است به شما این امکان را می‌دهند که بدون دغدغه از دست دادن زمان و یا انتظار در مکان‌های شلوغ، پزشک خود را ملاقات کنید.

یکی از بهترین سامانه‌های آنلاین، که در این روزها امکانات قابل توجهی برای مردم ایران در نظر گرفته است، سامانه‌ی آنلاین رزرو پزشک‌بوک است.

این سامانه به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید پزشک مورد نظر خود را بر اساس نوع تخصص و منطقه‌‌ی تحت پوشش را به راحتی انتخاب کنید، نوبت خود به صورت آنلاین ثبت کنید و در زمان انتخاب شده در مطب پزشک حاضر شوید.

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از این سامانه، صرفه جویی در زمان شما است. در واقع با رزرو آنلاین نوبت در این سامانه، زمان اصلی حضور شما در مطب دکتر مشخص خواهد شد و بدون اتلاف وقت بیماری شما درمان خواهد شد.

اما اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت سامانه‌ی آنلاین رزرو نوبت پزشک‌بوک را می‌توان بخش ” نوبت اورژانسی” یا همان نوبت بین مریض دید. این نوع از نوبت‌ همانطور که از نام آن پیداست، در صورت عدم وجود نوبت برای همان روز به شما این امکان را می‌دهد که در بین افرادی که از قبل نوبت خود را رزرو کرده‌اند وارد اتاق پزشک شوید و بیماری خود را درمان کنید.

فرق بین نوبت بین مریض پزشک‌بوک با باقی نوبت‌های بین مریض در چیست؟

تفاوت این نوبت‌ها در این است که شما می‌توانید بدون نگرانی و اضطراب، نوبت بین مریض یا اورژانسی خود را از طریق وب‌سایت پزشک‌بوک pezeshkbook.com ثبت کرده و در زمان مورد نظر در مطب پزشک مورد نظر خود حضور پیدا کنید. حال اگر شما بخواهید به صورت شخصی از پزشک خود وقت بین مریض بگیرید، قطعا ساعت‌ها در آنجا معطل خواهید بود.

در واقع با راه اندازی سیستم آنلاین نوبت‌دهی پزشک و نوبت‌های اورژانسی در کشور، یکی از دغدغه‌های مهم که همان نحوه‌ و روش رزرو نوبت پزشک است از زندگی مردم ایران حذف شده است و در این بین وب‌سایت پزشک‌بوک با امکانات بسیار زیاد و مفیدی که در اختیار مردم قرار داده است توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین سامانه‌های آنلاین در زمینه‌ی نوبت‌دهی پزشک معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.