استارتاپ‌های ایرانی انتخاب سردبیر رشد کسب‌وکار محتوای برند

صفر تا صد راه‌اندازی سامانه آنلاین با آرمان پردازان نوژن

چرا باید در میان شرکت‌های نرم‌افزاری نوژن را انتخاب کنیم؟

صفر تا صد راه‌اندازی سامانه آنلاین با آرمان پردازان نوژن
روند قیمت‌گذاری در فرایند آنلاین سازی کسب‌وکارها در مجموعه نوژن، یک فرایند کامل است که شامل طراحی کامل، پشتیبانی، طراحی هویت بصری، پیاده‌سازی کامل و گنجاندن شرایطی برای گسترش‌پذیری محصول می‌شود.

شرکت نرم افزاری آرمان پردازان نوژن که در زمینه طراحی و ساخت وب‌سایت و اپلیکشن موبایل و پلتفرم‌های کسب‌وکار فعالیت می‌کند، با قرار گرفتن در کنار کسب‌وکارها، فرایند آنلاین‌سازی آنها را به صورت یکپارچه بر عهده گرفته و از صفر تا صد طراحی سامانه آنلاین یکپارچه و جامع را انجام می‌دهد. لزوم شفافیت، تعهد، پشتیبانی از پروژه نرم افزاری، توسعه‌پذیری محصول و کیفیت یک سامانه آنلاین، از مهم‌ترین نکاتی است که در انتخاب یک شرکت نرم‌افزاری باید به آنها توجه کرد و تیم نوژن نیز با نشان دادن سابقه خوبی که دارد، به عنوان یک شرکت پشتیبان که در تمام مراحل ایجاد سامانه آنلاین و حتی پس از آن در کنار مشتریان خود حضور دارد، در این گروه از شرکت‌ها قرار می‌گیرد.

لزوم یک شرکت نر‌م‌افزاری

در دنیایی که هر روز بیشتر از قبل به سمت فضای آنلاین حرکت می‌کند، بیشتر کسب‌وکارهای فیزیکی نیز به سوی کمک گرفتن از شرکت‌های نرم‌افزاری پیش می‌روند. در این میان، خصوصا در شرایطی که ویروس کرونا برای اقتصاد جهانی رقم زده است، داشتن یک کسب‌وکار آنلاین بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد؛ بنابراین شرکت‌های کنونی، چه آنهایی که به صورت سنتی فعالیت می‌کنند و چه آنهایی که در فضای آنلاین کار خود را آغاز کرده‌اند، باید فعالیت خود را در قالب یک شرکت نرم‌افزاری ادامه دهند و بر همین اساس، انتخاب درست شرکت‌هایی که در حوزه سامانه آنلاین فعال هستند، بسیار اهمیت دارد؛ چراکه فرایند توسعه نرم‌افزاری شرکت، از طراحی سایت گرفته تا اپلیکیشن‌های موبایلی، باید در یک چشم‌انداز طولانی‌مدت و درست شکل بگیرند تا یک کسب‌وکار بتواند در بازارهای آنلاین به مشتریان خود دست پیدا کند.

شکی نیست که در انتخاب یک شرکت نرم‌افزاری باید فاکتورهایی را در نظر بگیریم تا روند راه‌اندازی یک سامانه آنلاین به درستی صورت پذیرد. در گام نخست باید به کیفیت شرکت مورد نظر توجه داشته باشید که این نکته را می‌توان از نمونه‌ کارهای قوی آنها استنباط کرد؛ از سوی دیگر، داشتن قیمت‌های شفاف، رضایت مشتریان، پشتیبانی قوی و مزیتی که شرکت مذکور بتواند برای یک کسب‌وکار رقم بزند، از دیگر شاخصه‌های انتخاب یک شرکت نر‌م‌افزاری مناسب است.

مجموعه نوژن، در قالب یک شرکت نرم‌افزاری که صفر تا صد فرایند آنلاین کردن کسب‌وکارها را برعهده می‌گیرد، می‌تواند از گزینه‌های مناسب در روند انتخاب یک شرکت پشتیبان نرم‌افزاری به شمار رود. مهم‌ترین نکته در این شرکت، شفافیت با مشتریان است، به این صورت که مشتریان در مقام دوستان شرکت هستد و گروه نوژن از همان آغاز طراحی سامانه آنلاین تا فرایند لانچ، پشتیبانی و بعد از آن در فاز گسترش پذیری، در کنار کسب و کار بوده و حمایت لازم را به عمل می‌آورد.

در انتخاب یک شرکت نرم‌افزاری باید فاکتورهایی مانند تعهد، تخصص، توانمندی تیم فنی و توجه به جزئیات خواسته‌های تلویحی مشتریان و آینده نگری در بررسی پروژه را در نظر گرفت و این نکات در مجموعه نوژن رعایت می‌شوند. به عنوان مثال ممکن است مشتریان این مجموعه خواسته‌هایی داشته باشند که خودشان از وجود آن نیازها بی‌خبر باشند، اما تیم مشاوره نوژن که بازار را به خوبی می‌شناسد، مشتریان را نسبت به نیازهای واقعی‌شان آگاه می‌کند. مجموعه نوژن با دلسوزی که نسبت به کسب‌وکارها دارد، سعی می‌کند در شرایط اقتصادی کنونی در کنار آنها قرار بگیرد تا هزینه‌های‌شان در راه درستی صرف شده و به هدر نرود.

اهمیت فرایند پشتیبانی یک شرکت نرم‌افزاری

بعد از انتخاب درست و مناسب یک شرکت نرم‌افزاری جهت طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن، مهم‌ترین نکته‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد، روند پشتیبانی نرم‌افزاری است. فرایند پشتیبانی نیز با توجه به خدماتی که هر شرکت نرم‌افزاری ارائه می‌دهد، متفاوت است؛ اما متأسفانه برخی از کسب‌وکارها به دلیل هزینه‌ اضافی که در پی دارد، از آن غافل می‌شوند. این در حالی است که یکی از مهم‌ترین مراحل راه‌اندازی و حفظ یک کسب‌وکار آنلاین، فرایند پشتیبانی است. در واقع اتمام یک پروژه نرم‌افزاری به معنای اتمام تمام فرایندهای آنلاین‌سازی یک کسب‌وکار نیست و فاز پشتیبانی یکی از نکات مهم در بهبود رویکرد آنلاین مشاغل به شمار می‌رود.

در شرکت نرم افزاری نوژن، پشتیبانی، مسئله بسیار قابل توجهی است و تاکید بر روی قرارداد پشتیبانی صورت می‌گیرد. نوژن این اعتقاد را دارد که هر سامانه آنلاین برای بقا ( از نظر نرم افزاری) نیازمند پشتیبانی همیشگی است، مانند ماشینی که نیازمند سرویس های دوره ای است. علاوه بر بحث پشتیبانی و عیب یابی از پروژه ها، فاکتور مهم گسترش پذیری در آینده محصول نیز مطرح است. بر همین اساس در شرکت نوژن، با توجه به فازبندی قراردادها، کارفرما در تمامی مراحل طراحی و توسعه پلتفرم کسب و کار، اپلیکیشن موبایل و سایت حضور دارد و با آگاهی از فرایند طراحی و ساخت و همچنین رصد کردن روند پیشرفت آن، تمامی تغییرات لازم را حین توسعه انجام می‌دهد. همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌هایی که ممکن است در آینده برای یک پروژه ایجاد شوند، سامانه آنلاین مورد نظر را با زیرساخت‌های مناسب تحویل مشتریان خود می‌دهد.

کیفیت را فدای قیمت نکنیم!

هزینه ساخت اپلیکیشن‌ و طراحی سایت‌ در بازار بسیار متفاوت است، به طوری که اگر سری به چند شرکت نرم‌افزاری بزنید، می‌بینید که این هزینه‌ها از 500 هزار تومان تا چندین میلیون تومان در نوسان هستند. مطمئنا قیمتی که برای طراحی و ساخت یک سایت یا اپلیکیشن ارائه می‌شود، با در نظر گرفتن فاکتورهای متعددی باید صورت بگیرد که مهم‌ترین آنها مسائلی مانند در نظر گرفتن ویژگی‌های مورد نیاز مخاطب، ارائه خدمات پشتیبانی مورد نیاز، بررسی نمونه‌ کارهای قبلی و مزیت‌هایی است که برای یک کسب‌وکار ایجاد می‌کنند. به طور کلی در بازار با دو رنج قیمت مواجه می‌شویم، یکی قیمت‌های پایین‌تر مثل 500 هزار تومان که اغلب این قیمت‌ها از سوی اپ‌سازها پیشنهاد می‌شوند. اما کاری که این اپ‌سازها ارائه می‌دهند خیلی عمومی و مشابه بوده و واقعا کارایی چندانی ندارند و مشتری نیز بعد از گذشت چند سال با مشکل مواجه می‌شود. در مقابل شرکت‌های دیگری نیز وجود دارند که رنج قیمتی بالاتری دارند، اما خدمات کامل‌تری را پیشنهاد می‌دهند.

روند قیمت‌گذاری در فرایند آنلاین سازی کسب‌وکارها در مجموعه نوژن، یک فرایند گسترده است که شامل توسعه و پیاده سازی سامانه آنلاین، هوشمند سازی،  پشتیبانی، طراحی هویت بصری،  و گنجاندن شرایطی برای گسترش‌پذیری محصول می‌شود. در واقع باید این نکته را در نظر بگیریم که هیچ ارزانی بی‌علت نبوده و کیفیت محصول نرم افزاری که کسب و کار وابسته آن است نباید در راه قیمت کمتر فدا شود. طراحی سامانه آنلاین باید به صورتی انجام شود که اپلیکیشن، وب سایت و پلتفرم کسب و کار تاب شرایط آینده را داشته باشد، این شرایط شامل تغییر زیرساخت سرور، افزایش کاربران، سرعت ترافیک ورودی و همچنین تغییر فرایند های کسب و کار و نیاز گسترش مجموعه می‌باشد.

گسترش‌پذیری محصول

یکی از مهم‌ترین نکاتی که شرکت‌های نرم‌افزاری باید به آن توجه داشته باشند، در نظر گرفتن نیازهای آینده کسب‌وکارها در فرایند توسعه سامانه آنلاین است. نیاز بازارهای امروزی ماهیت ایستا ندارند و دائما در حال تغییر هستند، به همین دلیل نیز در طراحی بیزینس‌مدل یک کسب‌وکار باید تغییرات آتی را مد نظر قرار داد و سامانه‌ را طراحی کرد که قابلیت انطباق با این شرایط ، گسترش‌پذیری و مقیاس پذیری را داشته باشد.

در همین راستا، شرکت نرم‌افزاری نوژن، با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های مشتریان خود، پلتفرمی را برای آنها طراحی می‌کند که قابلیت گسترش‌پذیری مطابق با نیازهای آینده کسب‌وکار را داشته باشد.

کارشناسان شرکت نرم افزاری نوژن و تیم فنی، به عنوان تیم مشاور در کنار کسب و کار قرار می‌گیرند و علاوه بر ارائه راهکاری برای پیاده سازی موفق سامانه آنلاین، آینده سیستم را متصور می‌شوند.

به خصوص شرایط فعلی و پاندمی کرونا، مشخص کرد که کسب و کار ها باید توان تطبیق با رخداد های غیر قابل پیش بینی را داشته باشند. در صورت در نظر گرفته نشدن شرایط محتمل آینده در طراحی سیستم، طراحی مجدد و یا توسعه سامانه های پشتیبان در شرایط بحرانی برای کسب و کار ها  هزینه زیادی دارد.

ارائه یک سامانه آنلاین یکپارچه از سوی تیم نوژن

فعالیت اصلی شرکت نرم‌افزاری نوژن طراحی اپلیکیشن موبایل، وب‌سایت و پلتفرم های کسب‌وکار است.

پروپوزال های نوژن برای مشتری ها به صورت انحصاری تهیه می‌شوند و تمرکز شرکت نرم افزاری نوژن در تمامی گام های مسیر توسعه، ایجاد سامانه ای متمایز برای کارفرما است. نوژن اعتقاد دارد که کسب و کار ها برای موفقیت و بقا در اکوسیستم پر رقابت امروزی، نیازمند منحصر به فرد بودن هستند. این ویژگی در صورتی که به خوبی نیاز کاربران هدف را برطرف کند و یا توانایی ایجاد تقاضای موثری در جامعه داشته باشد، در نهایت موفقیت کسب و کار را تضمین می‌کند. یکی از وظایف شرکت نوژن، ایجاد این تمایز در سامانه ای قدرتمند، هوشمند و پایدار برای کسب و کار است.

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر درزمینه دریافت خدمات نرم‌افزاری با کارشناسان نوژن از طریق وب‌سایت و یا شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۱۰۵۴۸ در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.