کتابرو؛ کتاب‌خوانی رایگان در مترو

0

طاقچه با همکاری شرکت بهره‌برداری متروی تهران امکان خواندن کتاب‌ها را در ایستگاه‌های مترو فراهم کرده است. این طرح با نام «کتابرو» در تمام ایستگاه‌های متروی شهر تهران برای عموم قابل استفاده است.

با استفاده از این طرح، هر زمان که وارد متروی تهران شوید، می‌توانید کتاب‌های بخش «طاقچه بی‌نهایت» را تا ساعت ۱۲ شب رایگان بخوانید. حتی زمانی که از مترو خارج می‌شوید باز هم تا ساعت ۱۲ شب به کتاب‌ها دسترسی خواهید داشت. پس از یک ماه از شروع طرح، زمان مطالعه کتاب‌ها ۳ ساعت خواهد شد.

چطور در مترو رایگان کتاب بخوانیم؟

برای دریافت کتاب‌ها، ابتدا اپلیکیشن طاقچه را از سایت  www.taaghche.com یا گوگل‌پلی، رایگان دانلود و نصب کنید. با وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل، ثبت نام کنید. هنگامی که وارد یکی از ایستگاه‌های متروی تهران می‌شوید، اپلیکیشن طاقچه را باز کنید، وارد قسمت «حساب کاربری» شوید. از قسمت بالا سمت چپ تصویر کوچک هدیه را انتخاب کنید و وارد قسمت «کنج‌کاو» شوید.  در این قسمت می‌توانید آدرس مکان‌هایی که هدیه دارند مشاهده کنید. برای مشاهده مکان‌ها، دسترسی طاقچه به مکان‌یاب دستگاهتان را فعال کنید. اگر در نقطه‌ای هستید که «کنج‌کاو» در آن فعال باشد، می‌توانید روی گزینه دریافت هدیه بزنید و هدیه‌تان را دریافت کنید.

برای مطالعه کتاب‌ها، وارد قسمت طاقچه بی‌نهایت شوید (در بین منوهای پایین اپلیکیشن، طاقچه بی‌نهایت را می‌توانید پیدا کنید). سپس یک کتاب را به دلخواه انتخاب کنید و شروع به خواندنش بکنید. در اولین قسمت از بخش طاقچه بی‌نهایت، مدت زمان باقی‌مانده از اشتراکتان را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

کنج‌کاو، طرحی برای هدیه گرفتن در مکان‌های خاص

«کنج کاو» نام امکان جدید اپلیکیشن طاقچه است که با قرار گرفتن در یک مکان خاص، می‌توانید از طاقچه هدیه‌ بگیرید. این هدیه می‌تواند کد تخفیف خرید کتاب، عضویت در طاقچه بی‌نهایت و یا حتی کتاب رایگان باشد.

طاقچه قصد دارد در ادامه‌ی این طرح، مکان‌های بیشتری را به «کنج‌کاو» اضافه کند. مکان‌های متنوعی مانند کتاب‌فروشی‌ها، دانشگاه‌ها، کافه‌ها و… در آینده به این طرح اضافه خواهند شد.

بی‌نهایت، کتابخانه‌ا‌ی  با بیش از ۱۲ هزار کتاب الکترونیکی

«بی‌نهایت» جایی است شبیه کتابخانه عمومی که کتاب‌های الکترونیکی را می‌شود امانت گرفت. بیش از ۱۲ هزار کتاب‌ الکترونیکی، در این کتابخانه قرار دارند. در این قسمت می‌توانید با پرداخت حق عضویت به صورت نامحدود به کتاب‌های این بخش دسترسی داشته باشید. پس از پایان مدت عضویت، کتاب‌ها از دسترس شما خارج می‌شوند و می‌توانید اشتراکتان را تمدید کنید. پیوسته کتاب‌های جدیدی به این کتابخانه اضافه می‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.