پیشنهادی عالی برای صاحبان کسب‌و کار و فروشگاه‌های اینترنتی

با انتخاب اکوپست بار خود را سریع‌تر و ارزان‌تر به مقصد برسانید

0

اینکه فناوری و تکنولوژی در هر لحظه در حال پیشرفتی چشم‌گیر برای آسان‌تر کردن زندگی بشر هستند، حرف جدیدی نیست؛ چرا که در همه ابعاد در حال لمس آن هستیم اما مسئله اینجاست که پیشرفت‌ها همزمان نیازمند دگرگونی شیوه‌های پیشین هستند و در دنیایی که خرید اینترنتی نه تنها کار مردم را راحت‌تر کرده که در پاندمی فعلی یک نیاز برای حفظ سلامتی است، در همین رابطه اکوپست برای صاحبان کسب و کارها و فروشگاه‌های اینترنتی تسهیلات و تخفیفات جدیدی را در نظر گرفته است.

ارسال و انتقال مرسولات از شهری به شهر دیگر همیشه یکی از دغدغه‌های مردم دنیا بوده است که در روزگاران متفاوت اشکال متفاوتی به خود گرفته و هرچند که شاید در زمانی کار سخت، پرهزینه و زمانبری بوده است، حالا در عصر جدید تکنولوژی و ذهن‌های خلاق این کار را هم برای بشر آسان کرده اند.

پست اقتصادی ایران همراه شماست

اکوپست، مجموعه جدید تحت حمایت شرکت تعاونی پست پیشگامان (پارسی پست) مصداق بارز این همکاری ایده‌های خلاقانه و تکنولوژی است که برای انتقال بسته‌های مردم ایده جدیدی دارند.

این مجموعه که فعالیت خود را از مهرماه سال ۱۳۹۸ آغاز کرده، بسته‌های پستی مردم را با کمک مسافران هوایی که مایل به جابه‌جایی مرسولات هستند و با استفاده از ظرفیت اضافه بار آنها نه تنها با هزینه‌ای کم منتقل می‌کند که برای مسافران هوایی هم درآمدی ایجاد کرده است.

در روش کار اکوپست، بسته‌هایی که کمتر از ۲۰ کیلو وزن دارند در چمدان‌های مخصوص توسط مسافرانی که مایل به انتقال این مرسولات از طریق ظرفیت اضافه بار خود هستند، به مقصد می‌رسد و مسافران به ازای دریافت هر بار، صد هزار تومان دریافت می‌کنند؛ موضوعی که به نفع صاحبان بار است و بسته آنها در زمان و با هزینه‌ای کم (۱۶۹۵۰ تومان قیمت پایه و ۱۶۰۰ تومان به ازای هر کیلو) به مقصد می‌رسد و هم مسافران می‌توانند از سفر خود درآمدی کسب کنند.

جالب است بدانید که برای ارسال بسته‌ها از طریق اکوپست می‌توانید سه شیوه را انتخاب کنید:

  1. درب به درب: که در این حالت پیک این مجموعه بسته را درب منزل یا محل کار از شما تحویل گرفته و در مقصد هم درب منزل یا محل کار تحویل می‌دهد
  2. مرکز به مرکز
  3. مرکز به درب

در حال حاضر این مجموعه در فرودگاه‌های شهرهای تهران، یزد، اصفهان تبریز مشهد و شیراز کانتر (باجه دریافت بار) دارد و در این شهرها ارسال بسته‌ها را انجام می‌دهد اما این مجموعه سراسر شهرها و حتی خارج از ایران را در برنامه توسعه خود برای آینده نزدیک قرار داده است.

تخفیف ۲۰ درصدی برای استارتاپ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین

خرید اینترنتی در دوران کرونا تبدیل به یک نیاز و ضرورت شده است. اگر تا سال قبل مردم عادت داشتند که هنگام خرید، شخصا به فروشگاه‌ها مراجعه کرده و جنس مورد نیاز خود را بخرند، حالا تعداد کسانی که فروشگاه‌های آنلاین را به دلیل سهولت در کارها و حضور بی‌مورد در جامعه، انتخاب می‌کنند در حال بیشتر شدن است و به تبع آن فروشگاه‌های اینترنتی هم در حال گسترش اند و از آنجایی‌که فروش اینترنتی محدود به مکان خاصی نیست و هرکس می‌تواند خرید مورد نیازش را از هر شهری انجام بدهد، حمل‌ونقل نیازی اساسی در پی این مسئله است.

با این تفاسیر اگر تا پیش از این اکوپست را به عنوان مجموعه‌ای برای ارسال سریع‌تر و ارزان‌تر مرسولات می‌شناختید، حالا لازم است بدانید این مجموعه برای کمک به سایر استارتاپ‌ها و فروشگاه‌های آنلاین تسهیلاتی را در نظر گرفته است.

آخوندپور، مدیر اجرایی اکوپست در این رابطه به شنبه می‌گوید: فروشگاه های اینترنتی چند دغدغه دارند. اول بحث طولانی شدن رسیدن بسته‌های ارسالی است و مسئله دوم هزینه‌هاست که اکوپست راه حلی برای هر دوی این‌ها دارد.

آخوندپور ادامه می‌دهد: ما برای فروشگاه‌های اینترنتی و استارتاپ‌ها تخفیف ویژه ۲۰ درصدی در نظر گرفته ایم؛ قیمت پایه ارسال بسته‌ها با اکوپست برای یک کیلوگرم ۱۶۹۵۰ تومان است که با در نظر گرفتن تخفیف ۲۰ درصدی برای این مجموعه‌ها، قیمت پایه به ۱۳۵۵۰ تومان می‌رسد. به شرط اینکه بارشان حجیم نبوده و به باربری نیاز نداشته باشد. این تخفیف از اول اسفند ماه اجرایی شده است.

به گفته مدیر اجرایی اکوپست، این تنها سرویس جدید این مجموعه نیست و ارسال درون شهری در چهار شهر تهران، یزد، اصفهان و مشهد سرویس جدیدی است که از ۱۵ اسفند ماه در این مجموعه راه اندازی شده است.

گفتنی است که ارسال درون شهری مرسولات تحویل زیر ۱۲ ساعت با هزینه ۱۰.۰۰۰ تومان، که برای استارتاپ ها و فروشگاه ها با ۲۰ درصد تخفیف، ۸۰۰۰ تومان می باشد.

اگر این مجموعه را برای انتقال مرسولات خود انتخاب کردید، تلفن پشتیبانی ۰۲۱۲۴۱۸ و اپ اکوپست در دو نسخه اندروید و IOS پاسخگوی نیاز مشتریان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.