استارتاپ‌های ایرانی در روزهای شیوع کرونا به کمک «دفترشما» دورکاری می‌کنند

0

مجموعه «دفترشما» یک شرکت دانش بنیان است که از حدود هشت سال پیش به کسب و کارهای ایرانی خدمات دفتر کار مجازی مثل شماره ثابت تهران با امکانات سانترال و منشی ارائه می‌کند.

عمده مشترکین دفتر شما استارتاپ‌ها مشاغل خانگی، فروشگاه‌های اینترنتی، فریلنسرها و… هستند.

در حال حاضر بیش از ۵ هزار کسب و کار اینترنتی ایرانی مشترک خدمات دفترشما هستند.

با شیوع کرونا از اسفند ماه از کسب و کار ها خصوصا استارتاپها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به دورکاری روی آورده‌اند

یکی از رایج ترین ابزارهای دورکاری در حال حاضر در ایران دفتر کار مجازی است.

با کمک دفترشما استارتاپ های ایرانی به راحتی می‌توانند تماس های کاری خود را مدیریت کنند و تماس ورودی و خروجی برقرار کنند.

کسب و کارهای ایرانی می‌توانند در ۵ دقیقه یک شماره ثابت تهران دریافت کنند و هنگامی که مشتری با این شماره تماس گرفت، تماس روی موبایل‌های کارمندان (بدون محدودیت انتقال تماس) دایورت خواهد شد. حتی امکان تماس با این شماره ثابت هم از طریق موبایل وجود دارد.

امکانات گسترده و هزینه کم (از کمتر از صد هزار تومان) باعث استقبال کسب و کارها در استفاده از دفتر مجازی شده است. به خصوص استارتاپ های که به دنبال کاهش هزینه ها و صرف بودجه خود در موارد دیگر هستند. اگر از خود می‌پرسید که چطور یک استارتاپ موفق باشیم و یا چگونه پولدار شویم، یک راه آن همین مدیریت دقیق خرج و مخارج است.

استفاده از خدمات «دفترشما» شما را از اجاره دفتر کار، خرید خط ثابت تهران، خرید تلفن سانترال و استخدام منشی بی‌نیاز می‌سازد.

با کمتر از صد هزار تومان تلفن گویا بگیرید

با کمتر از صد هزار تومان تلفن گویا بگیرید

سرویس های اصلی دفتر شما تلفن گویا و منشی مجازی است و در واقع پس از خرید تلفن ثابت از دفترشما این خدمات روی آن قرار میگیرد..

با خرید سرویس تلفن گویا دفتر شما دیگر حتی نیازی به اجاره دفتر کار در تهران، نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار سانترال هم ندارید.

در شیوه سنتی شما برای مدیریت تماس‌هایتان مجبور بودید برای هر کارمند یک تلفن سانترال اختصاص بدهید. این امر نیازمند هزینه برای خرید سخت‌افزار، نرم‌افزار و سیم‌کشی بود.

حالا می‌توانید با کمک دفتر کار مجازی بدون هیچ گونه هزینه‌ای در ۵ دقیقه صاحب دفتر کار شوید.

در این شیوه پس از آن که مشتری به شماره شما زنگ می‌زند، تنظیم کرده‌اید که یک پیغام خوشامد گویی برای او پخش شود؛ مثلا این پیغام با سلام، شما با شرکت فلان تماس گرفته‌اید برای ارتباط با بخش فروش عدد یک را فشار دهید.

مشتری که عدد یک را فشرد تماس به شماره موبایل یا ثابتی که می‌خواهید انتقال می‌یابد.

به همین ترتیب می‌توانید داخلی‌های متعددی تعریف کنید تا تماس‌ها منتقل شود.

به‌این‌ترتیب می‌توانید یک تیم دورکار و پراکنده داشته باشید و تماس‌ها را مدیریت کنید و دیگر نیازی نیست که در یک محل خاص مستقر باشید.

از طریق پورتال آنلاین «دفتر شما»، گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین در دسترس است.

استارتاپ‌های ایرانی در روزهای شیوع کرونا به کمک «دفترشما» دورکاری می‌کنند

پاسخ به تماس های تلفنی را منشی مجازی بسپارید

در واقع منشی مجازی، منشی دورکار شما است و یک اپراتور حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را براساس دستورالعملی که از طریق پورتال آنلاین به او داده‌اید، مدیریت می‌کند و به شما گزارش می‌دهد یا در صورت لزوم تماس را به شما وصل می‌کند.

با این سرویس، شما عملا از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌شوید.

دفترشما شرایطی را فراهم کرده تا هر فرد کارآفرین بتواند با حداقل هزینه یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد.

به سادگی می‌توانید پس از طی مراحل خرید بسته منشی و انتخاب یک خط تلفن، دستورالعمل پاسخگویی تماس‌های منشی را مشخص کرده تا بدین ترتیب با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مدیریت تماس‌های کاری خود را به اپراتورهای حرفه‌ای واگذار کنید.

با تماس خروجی از منزل کسب و کارتان را مدیریت کنید

بسیاری از این کسب‌وکارها همچنین برای این ایام و برای تسهیل دورکاری کاربران خود سرویس‌های جدیدی نیز عرضه کردند. دفتر مجازی «دفتر شما» هم از جمله استارت‌آپ‌هایی است که طرح ثبت نام دفتر مجازی ویژه این ایام را آغاز کرده است.

این استارت‌آپ اکنون با راه‌اندازی سرویس «تماس خروجی» دورکاری را برای کاربران آسان کرده است و امیدوار است با برداشته شدن موانع خلاقیت و دوراندیشی کسب و کارهای دولتی هم با این شیوه در روزهای شیوع کرونا دورکار شوند.

زیرا با راه اندازی سرویس تماس خروجی کارمندان می‌توانند از منزل به صورت تلفنی و با شماره ای که از دفتر شما گرفته اید با مشتریان و ارباب رجوع در ارتباط باشند.

دو هفته رایگان امتحان کنید

دو هفته رایگان امتحان کنید

به استارتاپ‌ها و صاحبان کسب و کارها پیشنهاد می‌کنیم که اگر فکر می‌کنید امکانات دفترکار مجازی می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند، ۱۵ روز خدمات دفتر کار مجازی را به‌صورت رایگان آزمایش کنید.

تنها کافی است به سایت دفترشما به آدرس daftareshoma.com بروید و این سرویس‌ها را امتحان کنید.

اگر هر سوال یا ابهامی هم در رابطه با سرویس‌های دفترشما دارید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما ۰۲۱۲۸۴۲۰ است و همینطور ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر و آپارات با آی‌دی daftareshoma پیدا کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.