محتوای برند

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو، با حضور بانی‌مد برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو، با حضور بانی‌مد برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری با عنوان (Iran Retail Show) از پنجم دی‌‌ماه در حال برگزاری است و تا نهم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

این نمایشگاه که با هدف ایجاد تعامل برندهای برتر خرده‌فروشی، مراکز خرید و صنایع وابسته برگزار می‌شود، میزبان برندهایی چون بانی‌‎مد برای آغاز یک تغییر بزرگ است. در این مطلب نگاهی به نیازها و علل برگزاری این نمایشگاه می‌اندازیم و از اهمیت تغییر در روش عرضه محصولات مختلف به‌ویژه پوشاک می‌گوییم.

نگاهی به نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو

اولین دورۀ نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری با عنوان (Iran Retail Show) سال گذشته برگزار شد تا نیاز به وجود نشست‌هایی ازاین‌دست بیش‌ازپیش احساس شود. شاید به همین علت، حتی همه‌گیری کرونا نتوانست جلوی برگزاری دومی دورۀ این نمایشگاه را بگیرد. برندهای گوناگون از سراسر کشور در این همایش بزرگ شرکت کرده‌اند تا با یکدیگر به گفت‌وگو بنشینند و تعامل کنند.

آنچه بر اهمیت نمایشگاه بین‌المللی ایران ریتیل شو می‌افزاید، تقابل برندها و در پی آن، سبک و سیاق سنتی و مدرنی است که ناچار از پذیرش آن هستیم. در حقیقت، هرچه زودتر چنین تقابل و رویارویی صورت بگیرد، سریع‌تر کسب‌وکارهای سنتی را با روش‌های نوین آشنا خواهد کرد. چنین اتفاقی هرچند که در نگاه اول کمی دشوار به نظر می‌رسد اما کاملا موثر خواهد بود و نتیجه‌ای جز توسعه و پیشرفت در پی نخواهد داشت. به همین دلیل و با در نظر گرفتن تمام این ویژگی‌ها گروه شرکت‌های جین وست، تصمیم به شرکت در نمایشگاه ایران ریتیل شو گرفت تا بخشی از این تغییر بزرگ در فرهنگ تعامل و خریدوفروش ایران باشد.

پلتفرم‌های آنلاین مثل بانی‌مد، ارائه محصولات را تغییر می‌دهند

پلتفرم‌های آنلاین مثل بانی‌مد، ارائه محصولات را تغییر می‌دهند

حضور برندی مانند بانی‌مد، در این گردهمایی ازاین‌جهت اهمیت دارد که بازار را در فضاهای در حال تغییر نیز همچنان برای تولیدکنندگان و فروشندگان محیا نگه می‌دارد. آشنایی تولیدکنندگان با پلتفرم‌هایی مانند بانی‌مد می‌تواند هر کسب‌و‌کاری را در شرایط خطر، از سرنوشت محتوم ورشکستگی در امان نگه دارد.

شاید تا پیش از شیوع همه‌گیری کرونا، کمتر کسی به الزام استفاده از پلتفرم‌های آنلاین برای انجام امروز روزمره و خرید پی برده بود؛ اما کویید 19 افراد را چنان در محدودیت‌های مختلف قرار داد که اکنون همگان متوجه پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل بسترهای خرید اینترنتی شده‌اند؛ از ساخت و تولید تا عرضه و فروش محصولاتی از برندهای حوزۀ پوشاک و مد. خرید اینترنتی که پیش‌ازاین تنها مکملی برای خرید حضوری به‌حساب می‌آمد، در سراسر جهان به فرصت تازه‌ای برای دنیای مدی تبدیل شد که بزرگ‌ترین فضای فروش خود را (بازارچه‌ها و مراکز خرید) از دست داده بود.

پلتفرم‌‌های آنلاین چطور به مراکز خریدی بی‌انتها تبدیل می‌شوند؟

پلتفرم‌‌های آنلاین چطور به مراکز خریدی بی‌انتها تبدیل می‌شوند؟

آنچه افراد به خرید اینترنتی تشویق می‌کند، تنها این نیست می‌توانند بدون ترس از ابتلا به بیماری‌های واگیر از برندهای محبوبشان خرید کنند؛ هرچند که این دلیل به خودی خود از اهمیت زیادی برخوردار است. مزایای خرید آنلاین چنان است که نمی‌توان به‌راحتی آن‌ها را برشمرد اما شاید پراهمیت‌ترین آن‌ها زمان بی‌کرانه و مکان بی‌انتها باشد؛ اما این به چه معناست؟

استفاده از پلتفرم‌های خرید آنلاین، چیزی را به فروشنده و خریدار عرضه می‌کند که در هیچ بازارچه و مرکز خریدی وجود ندارد:

زمان و فضای بی‌حد و مرز!

دیگر اهمیتی ندارد که چه ساعتی از روز هوس می‌کنید کالایی را تهیه کنید؛ صبح اول وقت یا نیمه‌‌های شب. از گیر کردن در ترافیک و خستگی بعد از خرید هم هیچ خبری نیست. با وجود این، آنچه که ذکر کردیم تنها مزایای خرید اینترنتی نیست!

به‌عنوان تولیدکننده یا فروشنده هم افراد می‌توانند امکاناتی نامحدود را به خدمت بگیرند؛ آن‌ هم بدون اینکه کارمندان متعددی را مامور رسیدگی به آن کنند یا دغدغۀ متراژ غرفه را داشته باشند.

بانی‌مد به‌عنوان یک بستر فروش آنلاین، به کسب‌وکارهای گوناگون به‌ویژه در حوزۀ مد و پوشاک امکان گسترش و توسعۀ لاین‌های فروش را می‌دهد و با ارائۀ فضا و زمان نامحدود، امکاناتی بی‌حد و حصر را برای آن‌ها فراهم می‌آورد.

چطور شما هم سهمی در تغییر داشته باشید؟

روش‌های سنتی در ارائه و فروش محصولات به پایان راه نزدیک می‌شوند. اگر به‌سرعت گرفتن این تغییر علاقمند شده‌اید، تا نهم دی‌ماه فرصت دارید با مراجعه به دومین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری (Iran Retail Show) و مراجعه به غرفه‌ بانی‌مد در سالن‌های 8 و9 به بخشی از این تغییر مهم و ناگزیر بپیوندید. علاوه بر این، با مراجعه به صفحۀ اینستاگرامی بانی‌‎مد می‌توانید آخرین اخبار ما را در این نمایشگاه دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.