رشد کسب‌وکار انتخاب سردبیر

معرفی اپلیکیشن Moon + Reader : لذت کتابخوانی

همگی ما این روزها با اپلیکیشن‌های کتابخوانی به‌خوبی آشنا هستیم. در این اپلیکیشن‌ها امکان خرید و مطالعه کتاب با تنظیمات مورد نظرمان وجود دارد؛ اما گاهی کتاب مورد نظر ما در فروشگاه هیچ‌یک از این اپلیکیشن‌ها پیدا نمی‌شود و می‌خواهیم کتابی را بخوانیم که تنها نسخه الکترونیکی آن را در اختیار داریم. در این موارد نیاز به یک اپلیکیشن کتابخوانی خوب داریم که بتواند به ما کمک کند تا راحت‌تر کتاب مورد نظرمان را مطالعه کنیم. در این موارد Moon+ Reader به کمک ما می‌آید.
Moon+ Reader تقریبا همه فرمت‌های کتاب الکترونیکی را مانند EPUB, PDF, DJVU, AZW3, MOBI, FB2, PRC CHM, CBZ, CBR, UMD, DOCX, ODT, RTF, TXT می‌تواند اجرا کند. در این اپلیکیشن امکان شخصی‌سازی و تنظیم فاصله بین خطوط، اندازه فونت، تم و موارد بسیار دیگری وجود دارد که خواندن کتاب‌های الکترونیکی را برای شما آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.
شما در این اپلیکیشن می‌توانید میزان درخشش صفحه را هم با استفاده از لمس سمت چپ صفحه تنظیم کنید. این ویژگی به همراه چند آپشن دیگر این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا در مطالعات دراز‌مدت خود از سلامتی چشمانتان حفاظت کنید.
از طریق این اپلیکیشن امکان اتصال به کتابخانه‌هاي اینترنتی فراوان دیگری هم وجود دارد. همچنین با استفاده از Moon+ Reader به هزاران کتاب به صورت رایگان دسترسی دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.