اخبار استارتاپی

مصاحبه با داوران مسابقه اینوتکس پیچ

ضمن عرض خسته نباشید بابت قضاوتتان، نظر کلی شما در رابطه با این رقابت و شاخصه ارزیابی شما برای اعلام کردن برندگان چه بود؟
سید امیرحسین شبیری، مدیرعامل شرک سرمایه گذاری پرشیا: سلام و خسته نباشید به شما. این اتفاق خوبی بود از این نظر که تیم هایی که آمده بودند از استان های مختلف بودند. متاسفانه ما در خیلی از رویدادها می بینیم که بیشتر در حومه ی تهران هستند و تیم هایی که انتخاب می شوند از تهران هستند اما این بار رقابت خوبی داشتند. نکته بعدی که برای خود من بسیار مهم بود، بحث انتخاب تیم یا همان مزیت جدی بود که اگر رقبای دیگری بخواهند وارد این صحنه شوند حداقل ۶ ماه تا یک سال زمان می برد تا بتوانند به وضعیت فعلی استارت آپ برسند.

مریم نجفی مدیر عامل نیک ونترز: بله ارائه ها در مجموع به نظر من خوب بود. تیم هایی که راه پیدا کرده بودند تیم های خوبی بودند. یک چک لیست برای معیارها داشتیم تا در مورد بازار تیم ها نظر بدهیم و آن بحث ارزوش افروزه ای که ایجاد می کنند و اینکه چقدر توانستند کار خود را توسعه بدهند. تمام تلاشمان را کردیم تا به عنوان تیم داوری انتخاب درست و صحیحی داشته باشیم و من شخصا راضی هستم و فکر می کنم تیم هایی که انتخاب شدند واقعا صلاحیت برد را داشتند. البته رقابت ها استارت آپی است و شرایط خودش را دارد.

شهباز عسگری مدیر شرکت نگار اندیشگان: خدمتتان عرض کنم که نمایشگاه خوبی هست فضای جوان فضای خیلی اکتیو برای من جالب هست چون شاید من خودم هم ۲۴ سال پیش این مسیر را به شکل خشونت آمیزی شروع کردم و خوشحال هستم که همچین فضایی خلق شده تا افرادی که خلاق هستند جوانانی که شاید تجربیات ورود در بازار دردسر های شروع یک استارت آپ و یک کمپانی را شاید تجربه نکرده باشند میتوانند در این فضا رشد بکنند در مورد تیم هایی که شرکت داشتند همه خوب بودند واقعا جزو بهترین ها بودند. معیار من بیشتر ارزش نهایی پروژه ها بود تا کاری که انجام شده و اینکه شانس موفقیت زیادی را داشته باشند حتی اگر ارائه هم کیفیت پایینی داشت ما سعی می کردیم که حرف جان کلام و مزیت های رقابتی را بگیریم و اینکه آیا می توانند در چند سال آینده تبدیل به شرکت بزرگی بشوند. برای من معیار اصلی بود و فکر میکنم که قصد هم همین بوده که به نظرم همه تیم ها خیلی خوب بودند به خصوص تیم هایی که سعی می کردند از این فرصت استفاده کنند. در کل فضای مثبتی بود و دوستانی که دست اندرکار این نمایشگاه بودند خیلی زحمت کشیدند و واقعا از صمیم قلب خوشحال هستم که در کشور ما همچین جوانانی وجود دارند و این همه زحمت میکشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.