اخبار استارتاپی

شرکت کنندگان فینال اینوتکس پیچ

استارتاپی از قطب روی خاورمیانه

سقطچی هستم مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن نانوها. اولین تولیدکننده نسل سوم نانو مکمل‌های معدنی روی در ایران. ما در زنجان پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان مستقر هستیم. که قطب روی ایران و خاورمیانه است و این مزیت دسترسی ما به مواد اولیه مرغوب را می‌دهد. با توجه به سابقه تحصلی ما در مقطع ارشد و دکترای رشته شیمی و فناوری نانو توانستیم به دانش فنی تولید این محصول مکمل روی دست پیدا کنیم. تنها تولیدکننده این محصول یک شرکت امریکایی هلندی است بعد از ده سال کار آر اند دی توانسته این محصول را وارد بازار کند و به عنوان نسل سوم مکمل‌های معدنی معرفی شود. که معایب نسل اول و دوم را ندارد و مزایای آنها را توامان دارد.
ما توانستیم به دانش فنی تولید این محصول دست پیدا کنیم. گواهی نانو مقیاس و گواهی دانش بنیان این محصول را گرفتیم و موافقت اصولی اولیه دامپزشکی، جواز تاسیس از صمت، مجوز واحد فناوری از پارک و جواز استقرار از محیط زیست را داریم.
در واقع خط تولید ما تقریبا تکمیل شده، محصول را توانستیم اسکیل آپ کنیم. انشاالله در چند ماه آینده لانچ به بازار و فروش را خواهیم داشت.
شانس خود را در فینال چطور می‌بینید؟
ما فکر می‌کنیم که اول می‌شویم. چون محصول ما یک محصول های تک و ارزشمند است و جز محصولات استراتژیک کشور است. به هر حال تامین چرخه غدای سالم برای این جمعیت رو به رشد در دنیا خیلی اهمیت دارد و هرچقدر این موضوع بهتر اتفاق بیفتد، می‌تواند خیلی کمک کننده به صنعت کشور و همچنین سلامت انسان‌ها باشد. این دو حوزه واقعا برای ما اهمیت دارند و اگر هم اول نشویم شاید ارائه ضیفی از خود داشتیم وگرنه محصول و کاری که انجام شده واقعا ارزشمند است و من همینجا از همه هم تیمی‌ها همه دوستان و همه کسانی که به ما کمک کردند که به اینجا برسیم تشکر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.