چگونه در خارج از ساعات اداری پاسخگوی مشتریان خود باشیم؟

0

با توجه به آمار های رسمی در خصوص افزایش تراکنش های مالی آنلاین در سال های اخیر و اینکه بیشتر این تراکنش ها در بازه های زمانی ۱۸ الی ۲۱ صورت می گیرد. چنانچه صاحب یک کسب و کار آنلاین و فروشگاهی باشید دغدغه ارائه خدمات به مشتریانی که در این بازه زمانی اقدام به خرید از شما می کنند، چالش بزرگی است و در بسیاری موارد راه حل این موضوع به دلیل هزینه های سربار و مشکلات مدیریتی که به دنبال خود ایجاد می کند ، به طور کامل کنار گذاشته می شود و مدیران سازمان ها از فروش با ارائه خدمات با کیفیت بالا در این بازه زمانی صرف نظر می کنند.

پیتام در ساعات غیر اداری به مشتریان شما خدمات ارائه می دهد؟

پیتام با تحلیل نیاز های صاحبان کسب و کار در طی سالها فعالیت ، متوجه شده است که بسیاری از کارفرمایان نیاز دارند تا سرویسی داشته باشند که به مشتریان خود در ساعات غیر اداری نیز خدمات ارائه دهند اما رویارویی آنان با مشکلاتی از جمله ایجاد هزینه های مازاد بر روی ساعت های غیر اداری، جذب و نگهداشت نیرو های تخصصی حوزه خدمات مشتریان ، مدیریت منابع انسانی و مدیریت سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری برای این شیفت ها، سبب شده است که از انجام آن صرف نظر کنند و عملا نتوانند سرویسی به مشتریان خود در این بازه که تعدادشان نیز کم نیست ارائه نمایند.

لذا پیتام با توجه به شعار سازمانی خود ” هر اتباطی برای ما مهم است ” این بار نیز به کمک صاحبان کسب و کار آماده تا با استفاده از سرویس جدید و مقرون به صرفه این شرکت با نام ” نیترو ” چالش های پیشرو را رفع کرده و از آن به عنوان یک مزیت رقابتی در صنعت مورد نظر خویش بهره ببرند .

سرویس نیترو تمامی راهکار های خدمات جامع پیتام را دارا می باشد و عملا تمامی سرویس هایی که برای راه اندازی و بهبود خدمات مشتریان نیاز هست را در بر می گیرد .

تفاوت عمده بین سرویس نیترو و سرویس راهکار جامع خدمات مشتریان ” بازه زمانی” آن می باشد .

بازه زمانی سرویس نیترو کمتر از یک شیفت کاری بوده و از ساعت ۱۸ تا ۲۴ می باشد.
این سرویس شامل ماژول های خدماتی از قبیل طراحی و ایجاد فرآیند ها، ساختار های بهبود مستمر ، سخت افزار ها و نرم افزار های مورد نیاز و گزارشات و تحلیل های آن ،تیم های سرپرستی ، تیم های تضمین کیفیت و در نهایت تیم کارشناسان می باشد که کار های محوله شامل انجام خدمات تماس های ورودی و خروجی ،پاسخگویی به ایمیل مشترکین، پشتیبانی پیامک ها و چت آنلاین و سایر خدمات در حوزه وفادار سازی مشتریان را انجام می دهد.

برای بهره مندی از این سرویس جدید می توانید از طریق این صفحه و یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۶۰۳۳ با تیم فروش پیتام ارتباط برقرار نمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.