آموزش مهارت یادگیری آنلاین

0

اگر هنوز تحصیلات خود را به پایان نرسانده‌اید ‌یا فرزندی دارید که به مدرسه می‌رود، احتمالا به‌خوبی متوجه شده‌اید که یادگیری آنلاین آنقدرها هم که فکر می‌کنید، ساده نیست. چالش‌های یادگیری آنلاین و از طرف دیگر موانعی که در سر راه آن قرار دارد، می‌تواند بر کیفیت آموزش و یادگیری تاثیرات فراوانی بگذارد. حالا اگرچه بتوان از قرنطینه‌ای که ۲ سال به علت کرونا درگیر آن بودیم راه گریزی پیدا کنیم. اما تجربه این ۲ سال باعث شده ‌تا آموزش آنلاین به بخش گریزناپذیر زندگی بسیاری از ما تبدیل شود و بسیاری از آموزش‌ها حتی بعد از به پایان رسیدن قرنطینه همچنان به صورت آنلاین ارائه شوند. پس لازم است به فکر افزایش بازدهی یادگیری آنلاین خود باشیم.

برای آشنایی با بلاکچین

معرفی دوره یادگیری آنلاین

دوره مهارت یادگیری آنلاین به همین علت و برای افرادی طراحی شده ‌که در مسیر یادگیری آنلاین با چالش‌هایی مواجه هستند ‌یا به‌تازگی شروع به یادگیری به صورت آنلاین کرده‌اند. این دوره به مخاطبان خود استراتژی‌هایی را آموزش می‌دهد که به آن‌ها در مسیر افزایش بازدهی یادگیری آنلاین کمک می‌کند.

این دوره تقریبا برای مدت ۲ هفته به طول می‌انجامد و به صورت میانگین به هفته‌ای ۲ تا ۳ ساعت وقت گذاشتن برای آن نیاز است. دروس این دوره شامل خود‌ مراقبتی برای یادگیری، زمان، فضا و تکنولوژی، استراتژی‌های یادگیری و ارتباطات است.

۱۸۸ هزار نفر تا‌به‌حال در این دوره شرکت کرده‌اند. مخاطبان این دوره می‌توانند به صورت رایگان در این دوره شرکت کنند. اما در این صورت قادر به دریافت گواهینامه دوره نخواهند بود. و تنها مدت زمان محدودی را مهلت دارند تا پس از ثبت‌نام، شرکت در دوره را به پایان برسانند. دسترسی نامحدود به محتوای دوره به همراه گواهینامه آن در اختیار دانشجویانی قرار می‌گیرد که در این دوره به صورت تایید‌شده با پرداخت هزینه ۴۹ دلار شرکت می‌کنند.

مشخصات دوره

  • ارائه‌دهنده: edx
  • هزینه دوره: رایگان
  • مدرس: نینا هانتمن، رابین بلر، بن پیسکوپو
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.