بدون خروج از منزل تست کرونا بدهیم

1

حتما در خبرها و برنامه‌های پزشکی رسانه‌ها شنیده‌اید که به دلیل شباهت علائم ویروس کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی معمولی، پزشکان توصیه می‌کنند در صورت داشتن هرگونه علائم، دو هفته خود را قرنطینه کنید یا برای راحتی خیالتان، حتما تست کرونا بدهید. تنها راه تشخیص بیماری کرونا انجام تست PCR است، آنتی بادی خون و همچنین اسکن ریه است. اما با توجه به شلوغی مراکز درمانی و همچنین آلودگی این مراکز به ویروس کرونا، تاکید می‌شود بهتر است تا جای ممکن برای استفاده از امکانات پزشکی به بیمارستان‌ها و مطب‌ها مراجعه نکنید.

بهترین راه برای دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت در روزهای اوج بیماری کرونا، استفاده از خدمات پزشکی آنلاین است. با استفاده از این خدمات می‌توانید در محیط امن منزل از خدمات پزشکی استفاده کنید.

با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت مَشوِرپ می‌توانید بدون حضور در مراکز بیمارستانی، از خدمات پزشکی، مشاوره با پزشکان و متخصصان و همچنین انجام تست کرونا بهره‌مند شوید. در وب‌سایت و اپلیکیشن مَشوِرپ تست PCR و آنتی بادی توسط متخصصین مجرب آزمایشگاه در محل موردنظر شما انجام می‌شود.

هزینه تست کرونا

هزینه تست PCR در اغلب مراکز خصوصی حدود ۶۰۰ هزار تومان و هزینه آزمایش آنتی بادی نیز حدود ۱۵۰ هزار تومان است. مجموع این دو آزمایش با رقمی حدود ۷۵۰ هزار تومان انجام می‌شود.

تست کرونا در محل با مَشوِرپ

هزینه تست کرونا در منزل با استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت مَشوِرپ و همچنین اپلیکیشن آپ، ۱۰۰ هزار تومان از تعرفه سایر آزمایشگاه‌های خصوصی ارزان‌تر است.

اگر در این روزها ترجیح می‌دهید در خانه بمانید و به مراکز درمانی مراجعه نکنید، با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن مَشوِرپ یا اپلیکیشن آپ می‌توانید تنها با چند کلیک درخواست آزمایش کرونای خود را ثبت کنید تا همکاران مَشوِرپ با حضور در محل و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی، آزمایش شما را انجام دهند. جواب تست نیز نهایتا ۲۴ تا ۳۰ ساعت بعد از نمونه‌گیری آماده شده و از طریق سایت و اپلیکیشن در اختیارتان قرار می‌گیرد.

در حال حاضر شهروندان تهران، قم، مشهد و شیراز به خدمات آزمایش در محل مَشوِرپ دسترسی دارند. در کنار قیمت مناسب این تست، بهره‌مندی از آخرین استانداردهای نمونه‌گیری در منزل و ارائه خدمات ویژه به مسافران پروازهای خارجی از جمله مزیت‌های رقابتی این تست به حساب می‌آید.
همچنین آزمایشات گروهی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها با تخفیف و شرایط ویژه در محل سازمان شما انجام می‌شود.

برای بررسی و تحلیل نتیجه آزمایش کرونای خود نیز می‌توانید به‌طور رایگان با پزشکان مَشوِرپ تماس گرفته و از توصیه‌های آن‌ها استفاده کنید.
با رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و عدم حضور در فضاهای پرجمعیت، از همه‎گیری بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

۱ دیدگاه
  1. علی می‌گوید

    عالیه این مشورپ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.