چرا باید وکیل بگیریم؟

1

شاید زمانی که برای شما مشکلی پیش بیاید و بخواهید به دادگاه بروید و از حق‌تان دفاع کنید نیاز به وکیل داشته باشید. ولی ما ایرانی ها اکثرا در خیلی پرونده های‌مان وکیل نمی‌گیریم . و این ممکن است به ضرر ما تمام شود .و در پایان این مقاله شما تصمیم بگیرید که با این همه مزیت‌هایی که یک وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند برای شما و مشکل‌تان داشته باشدآیا باید وکیل گرفت یا نه؟و خیلی از مردم بر این باورند که وکیل ها هزینه زیادی را دریافت می کنند و هزینه ای که به یک وکیل میپردازیم کارهای خاصی را برای ما انجام نمی‌دهد در صورتی که واقعا اینطور نیست تا اخر مقاله را مطالعه کنید تا متوجه گرفتن وکیل شوید .

چرا باید وکیل بگیریم

 1. جهت تنظیم متن دفاعیه

شما اگر بخواهید به تنهایی در دادگاه حضور پیدا کنید و در برابر قاضی صحبت کنید و متن دفاعیه تان را بخوانید ممکن است قاضی با توجه به سوابقی که دارد و حرفه ای بودن ان دفاعیه شما را مورد قبول واقع نگرداند . و این ممکن است به ضرر شما تمام شود و ضرر زمانی و مالی کنید . پس زمانی که از یک وکیل دادگستری استفاده می کنید. یک متن دفاعیه خیلی خوب برای شما مینویسید و آن را برای شما در دادگاه می خواند و این واقعا به نفع شماست .

 1. همه فن حریف بودن

در این روزا مردم از انچه که شما فکر می کنید زرنگ تر شده اند . فرض کنید با یک شخصی به مشکل برخورده اید و به دادگاه میروید ولی آن شخص انقدر حریف و زرنگ است که یک مشت چرندیات به دادگاه تحویل می دهد . و ممکن است قاضی با توجه به گفته ان شخص ؛حرف اش را مورد قبول بگرداند . زمانی که شما از وکیل پایه یک دادگستری  استفاده می کنید وکیل با علوم مختلفی از جمله روانشناسی ؛انسان شناسی جامعه شناسی آشنا است و براحتی متواند تشخیص دهد و از حق تان دفاع کند .و این فوق العاده برای شما میتواند عالی باشد .

 1. مشاوره رایگان

همه ما به مشکلاتی در طول زندگی خود بر میخوریم که کم و پیش ممکن است به دادگاه برویم . اما هر روزه فرایند دادگاه انقدر عوض می شود که ممکن از لحاظ زمانی و مالی برای ما بصرفه نباشد که بخواهیم با خطا و آزمون کارمان را در دادگاه پیش ببریم .اما وقتی شما از وکیل استفاده می کنید تا پایان پرونده شما را راهنمایی می کند به شما مشاوره حقوقی میدهد  و راه های سریع پیشرفت کردن پرونده تان را به شما می گویید.فرضا برای

 1. نوشتن قرار داد و

چرا باید در زمینه نوشتن قرار داد وکیل بگیریم؟ زمانی که شما از وکیل در پرونده های خود استفاده نکنید برای نوشتن یک قرار داد باید  از افراد کاربلد اطراف تان استفاده کنید که ممکن است این افراد کاربلد با ماده و قانون ها بطور کامل آشنایی نداشته باشندو نوشتن یک قرار داد بجای آنکه منجر به سود در ان قرارداد شود؛باعث ضرر های مالی  زیادی برای شما خواهد شد. و اما زمانی که با کمک یک وکیل شروع به تنظیم قراد داد می کنید دیگر باید خیالتان از همه لحاظ راحت باشد. زیرا یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه بارها و بارها انواع قرار دادها را تنظیم نموده و آشنایی ات دارد .

گروه وکلای حکمت

 1. فقط دغذغه کارهای خودتان را داشته باشید

زمانی که در بالا جمله چرا باید وکیل بگیریم؟ را مطرح نمودیم و تا اینجا نیز از خصوصیات و ویژگی های گرفتن وکیل صحبت کردیم حالا میخواهیم به یک مورد خیلی مهم تر بپردازیم و این هم پرداختن به کارهای خودتان است . این روزا همه ما مشکلات خاص خودمان را داریم و دوست نداریم زمانی که یک مشکل به مشکل مان اضافه می شود ذهن مان درگیر آن شود و مسائل مربوط به آن را در کنار سایر مشکلات نیز پیگیری کنیم. حالا نوبت به مطرح کردن پاسخ سوال چرا باید وکیل بگیریم؟ است پاسخ این سوال این است که زمانی که شما یک وکیل با تجربه و حرفه ای برای پرونده تان میگیرید دیگر نیازی نیست ذهن تان را روی پرونده تان بگذارید و نگران باشید که مراحل طی شدن پرونده شما در دادگاه به کجا رسیده است  در واقع این کار کار یک وکیل متخصص و قوی است و همه کارهای تان را برای تان انجام میدهد و شما میتوانید به سایر کارهای مهم تر تان بپردازید.

 1. مجدد نمی شود

شاید هنوز قانع نشده اید که چرا باید وکیل بگیریم؟ بگذارید یک توضیح دیگری برای تان بدهم و سپس تصمیم بگیرید که باید وکیل بگیرید یا خیر؟ برخی دعاوی اگر یکبار به هر دلیل مطرح شوند و در دادخواست یا شکوائیه مزبور به جهاتی دقیق تنظیم نشده باشد و به این دلیل دعوا رد شود، ممکن است امکان طرح مجدد دعوا به دلیل اعتبار امر مختومه داشتن وجود نداشته باشد.و این کار کار یک وکیل دادگستری است که کاملا در این زمینه ها تخصص دارد و جلوی رد شدن دعوای شما را خواهد گرفت.

 

 1. الزامی بودن در برخی پروندها

در برخی پرونده ها شما حتما باید  وکیل داشته باشید شاید سوال این باشد که کدام پرونده ها باید وکیل داشته باشیم؟ پرونده های مربوط به قتل ؛ اکثر پرونده های ملکی(وکیل ملکی)‌ ؛جرائم مربوط به موارد مخدر ؛چک های با مبلغ بالا و ههمچنین دعاوی خانواده که پیچیدگی خاص خودش را دارد؛میبایست در این پرونده ها  داشتن وکیل الزامی است .ما در این مقاله به پاسخ این  پرداختیم که چرا باید وکیل بگیریم ؟ و درآخر میخواهیم گروه وکلای حکمت داوودچشمی  را با ۱۷ سال سابقه وکالت به شما معرفی کنیم این گروه با داشتن وکیل های متخصص در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری میتواند همه جانبه شما را کمک کند. آدرس گروه وکلای حکمت در تهران فلکه اول تهرانپارس خیابان قانع (۱۴۲ شرقی) پلاک ۳۹ واحد۵

 

 

۱ دیدگاه
 1. نازنین سخاوتت می‌گوید

  خوب بود بالاخره نفهمیدم باید بگیریم وکیل یا نه ؟
  اخه ما یه استارت اپ داریم و خیلی وقته شنبه رو دنبال میکنیم و دنبال وکیلم
  لطفا دیدگاهم رو تایید کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.