پرداخت ارزی در سایت های خارجی

0

گاهی به دنبال خرید محصولی هستیم که نمونه آن را در سایت‌های ایرانی پیدا نمی‌کنیم. در حالی که در سایت خارجی، همان محصول را می‌توان به راحتی پیدا و خرید کرد. برای خرید از سایت‌های خارجی راه‌های آسانی وجود دارد. در ادامه این متن درباره نحوه خرید آسان و روش‌های پرداخت ارزی در سایت‌های خارجی به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد.

در حال حاضر، نمی‌توان از کارت‌های شتاب برای خرید اینترنتی از سایت‌های خارجی استفاده کرد. در این حالت با پرداخت ارزی می‌توانید به آسانی یک خرید اینترنتی داشته باشید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که روش‌های پرداخت ارزی چیست؟

کردیت کارت، گیفت کارت، ارزهای دیجیتال و کیف پول‌های الکترونیک روش‌های پرداخت ارزی هستند.

کردیت کارت‌ها (Credit Card)

کردیت کارت‌ها همان کارت‌های معتبر و فیزیکی بانکی است که توسط بانک‌های معتبر جهانی صادر می‌شود. از جمله کردیت کارت‌های معروف و معتبر، مسترکارت و ویزا کارت هستند. این کارت‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند. امکان اتصال به کیف پول‌های الکترونیک مانند پی پال و همچنین امکان استفاده در خودپردازهای متصل به شبکه بانکی جهانی، از جمله قابلیت آن‌ها به شمار می‌آید.

گیفت کارت‌ها (Gift Card)

گیفت کارت‌ها نوعی کارت اعتباری بوده که مانند مسترکارت هدیه یا ویزا کارت هدیه توسط یک سازمان یا بانک صادر می‌شود. این دسته از کارت‌ها تاریخ انقضا نداشته و فقط دارای محدودیت حداقل و حداکثر موجودی هستند. برای استفاده از گیفت کارت‌ها حتما مطمئن شوید که سایت مورد نظر از گیفت کارت شما پشتیبانی می‌کند و امکان پرداخت از طریق آن را دارید.

کیف پول‌های الکترونیک (E-wallet)

حساب‌هایی که به صورت اینترنتی و آنلاین امکان افتتاح آن وجود دارد کیف‌ پول‌های الکترونیکی نامیده می‌شوند. کیف پول‌های الکترونیکی قابلیت شارژ شدن را دارند. اگر افتتاح حساب کیف الکترونیکی شما به وسیله دلار انجام شده، برای شارژ کردن آن با یورو، باید یورو را به دلار تبدیل کنید. به وسیله کیف پول‌های الکترونیکی مواردی مانند پرداخت اپلیکیشن فی، پرداخت بین الملل، پرداخت شهریه دانشگاه و خرید و سفارش از سایت‌های خارجی را می‌توان انجام داد.

پی پال از جمله کیف پول‌های الکترونیک معروف و معتبر است.

افتتاح حساب پی پال، مستر کارت یا برخورداری از گیفت کارت‌ها برای همه افراد امکان پذیر نیست. همچنین قوانین بانکی بین‌الملل کمی متفاوت و پیچیده‌تر است. دریافت راهنمایی از افرادی که در این حوزه فعالیت دارند مانع از بروز مشکل می‌شود. یک اشتباه کوچک در هنگام خرید می‌تواند موجب از دست دادن پول و عدم تکمیل خرید شود. سایت نویان پی در زمینه پرداخت ارزی و پرداخت بین الملل به کمک افراد می‌آید. برای این کار کافیست در سایت نویان پی ثبت نام کنید و از طریق این سایت خرید و پرداخت‌های خارجی خود را انجام دهید. این وبسایت امکان پرداخت از طریق ویزا کارت، مستر کارت و پی پال را در تمام وبسایت‌های خارجی برای کاربران خود فراهم می‌کند.

در پنل کاربری این سایت به راحتی می‌توانید از هر مرحله و وضعیت خرید خود مطلع شوید. ضمن آن که سایت نویان پی به وسیله پیامک، شما را در هر لحظه از وضعیت فرآیند سفارشتان مطلع می‌کند. پشتیبان‌های آنلاین و تلفنی این مرکز شبانه‌‌روز پاسخگوی شما هستند و در این زمینه به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

امیدوارم با مطالب بیان شده، بتوانید خریدی راحت داشته باشید.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.