محتوای برند

DM Talk  رویدادی برای آگاهی

DM Talk
تمام کسب و کارها به ضرورت بازاریابی آنلاین پی برده‌اند و می‌دانند که اگر در فضای اینترنت حضور نداشته باشند، برند آنها به زودی خواهد مُرد…

DM Talk رویدادی تخصصی در حوزه بازاریابی دیجیتال است که می‌توان آن را بزرگترین گردهمایی کامیونیتی دیجیتال مارکتینگ ایران نیز نامید. این رویداد که معمولا هر ۳ ماه یک بارتوسط تیم DM Board به منظور آشنایی با تغییرات اخیر در حوزه دیجتال مارکتینگ، انتقال تجربه و شبکه‌سازی برگزار ‌می‌شود میزبان افراد بسیاری از اکوسیستم استارتاپی ایران است.

افرادی همچون مدیران استارت‌آپ‌ها، مدیران آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ، سرپرستان و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، مدیران ادنتورک‌ها و علاقمندان به این حوزه.مباحث مطرح‌شده در این رویداد در سطوح پیشرفته و برگرفته از چالش‌های روز دیجیتال‌مارکترهاست. شرکت در این رویدادنیز تنها از طریق ثبت‌نام امکان‌پذیر است.

رویداد DM Talk تاکنون ۵ بار برگزار شده و ششمین دوره آن ۱۵ آذرماه در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در حضور ۷۵۰ نفر از متخصصین و فعالان این حوزه با ۹ ارائه تجربی و ۲ پنل چالش برانگیز با حضور مدیرانی از برندهایی همچون علی بابا، کاله، دیما، شیپور، الوپیک، Booking.com، دیجیکالا، سامسونگ، آپ، اسنپ‌تریپ و دیگر برندها برگزار می‌گردد.

داستان DM Talk را بشنوید!

دقیقا همین امروز هر کسب و کاری که دارید، کار شما یک جایی به اینترنت گره خورده است. به همین دلیل است که بازار دیجیتال مارکتینگ این روزها حسابی داغِ داغ است! چون تمام کسب و کارها به ضرورت بازاریابی آنلاین پی برده‌اند و می‌دانند که اگر در فضای اینترنت حضور نداشته باشند، برند آنها به زودی خواهد مُرد…

روز به روز نیز دیجیتال مارکترهای بیشتری به این بازار اضافه می‌شوند و آنها می‌دانند که بازاریابی آنلاین مانند آب در یک بطری شیشه‌ای هر روز شکل تازه‌ای به خود می‌گیرد! همین تغییر شکل مداوم دیجیتال مارکتینگ باعث شده که هیچ چیز برای یک دیجیتال مارکتر حیاتی‌تر از به روز بودن نباشد.

چطور در دنیای دیجیتال مارکتینگ به روز بمانیم؟

برای به روز ماند در دنیای دیجیتال مارکتینگ باید در جریان تغییرات باشیم، باید آگاه باشیم!

باید آگاه باشیم که حالا کدام ابزار قدرتمندتر است و کدام ابزار از رده خارج شده است.
باید آگاه باشیم که حالا برند رقیب در کدام نقطه تمرکز کرده و کدام بازار برای ما خالی است.
باید آگاه باشیم که حالا نیاز ما از دیجیتال مارکتینگ چیست و کدام بستر برای ما فراهم است؟

و هزاران باید دیگر…
بیاید هر از گاهی دور هم جمع شویم و هر چه داریم روی میز بگذاریم. با هم صحبت کنیم و با هم آگاه شویم

تاریخچه DM Talk

DM Talk از یک دورهمی کوچک ۵۰ نفره آغاز شد! ۵۰ نفر از مدیران بازاریابی و بازاریابی دیجیتال استارت‌آپ‌ها در رهنما کالج دور هم جمع شدند و تجربیات خود را با هم به اشتراک گذاشتند. سپس رویداد دوم و سوم از راه رسیدند، البته کمی تخصصی‌تر و کمی بزرگ‌تر!
همچنان مهمانان از طریق دعوت خصوصی در این رویدادها شرکت می‌کردند تا بالاخره در رویداد چهارم امکان ثبت‌نام عمومی نیز به این رویداد اضافه شد. در رویداد چهارم ۲۲۰ نفر در کارخانه نوآوری حضور پیدا کردند و این آغاز یک تغییر بود!
DM Talk از یک دورهمی کوچک به کنفرانس تخصصی تبدیل شد!
رویداد پنجم نیز با حضور ۴۰۰ نفر در دانشگاه تهران برگزار شد و حالا نوبت به رویداد ششم رسیده است!
رویداد ششم قوی‌تر و شلوغ‌تر از همیشه در قلب دانشگاه تهران در راه است!

با شرکت در این رویداد چه چیزی به دست می‌آورم؟

رویداد DM Talk با چهار هدف مهم فعالیت خود را آغاز کرد و حالا تحلیل بازخورد شرکت‌کنندگان در دوره‌های گذشته نشان می‌دهد که این رویداد در مسیر درست قرار گرفته است. چهار هدف DM Talk عبارتند از:

بهرمندی از تجارب مدیران دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها
در تمام دوره‌های DM Talk مدیران بسیاری از بخش دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها حضور پیدا می‌کنند و تجارب خود را از برگزاری کمپین‌ها، استفاده از ابزارها، اتوماسیون‌ها و همچنین روش‌های موثر تبلیغات در فضای آنلاین با مخاطبان در میان می‌گذارند.

آشنایی با مسائل روز بازرایابی دیجیتال در ایران
همانطور که گفته شد دیجیتال مارکتینگ یک دانش سیال است و هر روز تازه می‌شود. برای استفاده بهتر از این دانش، آگاهی از آخرین تغییرات و بروزرسانی‌ها مهم و حیاتی است. در DM Talk با مسائل روز بازاریابی دیجیتال در ایران آشنا می‌شوید و تجارب خود را در این زمینه با یکدیگر به اشتراک می‌گذارید.

دریافت فایل صوتی و ویدئویی ارائه‌ها
ممکن است که ساکن تهران نباشید و یا امکان حضور در روز رویداد برای شما فراهم نباشد. در این صورت نگران نباشید چون تمام فایل‌های روز رویداد شامل سخنرانی‌ها، پنل‌ها و بخش پرسش و پاسخ در دو نسخه صوتی و تصویری درست یک ماه پس از رویداد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شبکه‌سازی و توسعه ارتباطات فردی
یکی از اهداف مهم رویداد DM Talk شبکه‌سازی است. شما می‌توانید در این رویداد مستقیم و به دور از روال مرسوم، با اشخاص مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. ساعت خاصی نیز به عنوان زمان شبکه‌سازی در میان ارائه‌های رویداد برای شما در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.