گسترش خدمات سوپرمارکت دیجی‌کالا در شهرهای مختلف ایران

0

دیجی‌کالا در تلاش است تا خدمات خود را در سرتاسر ایران اجرایی کند و به همین منظور، امکان استفاده از سرویس سوپرمارکت خود را به تدریج در شهرهای دیگر ایران، به غیر از تهران هم فراهم می‌کند. اکنون، کاربران شهرهای قم و قزوین هم علاوه بر تهران و کرج می‌توانند کالاهای سوپرمارکتی لازم خود را به صورت آنلاین از سوپرمارکت دیجی‌کالا سفارش دهند.

سوپرمارکت دیجی‌کالا برای همه ایران

شما با خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که در هر روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز به بزرگترین و متنوع ترین سوپرمارکت آنلاین ایران دسترسی دارید. در این هایپرمارکت بزرگ انواع مختلف محصولات موجود است. همچنین سفارش‌ها در بازه زمانی‌ دلخواه، توسط نیروهای آموزش‌دیده با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی تحویل داده می‌شود. انتخاب گسترده و دسترسی به محصولات مختلف خوراکی، بهداشتی و… با بهترین کیفیت، مزیتی است که کاربران دیجی‌کالا با خرید از بخش سوپرمارکت فروشگاه از آن بهره‌مند می‌شوند.

نکته قابل توجه برای خرید محصولات سوپرمارکتی در دیجی‌کالا دقت به نشان کامیون سبز رنگ کنار کالاهاست که نشان‌دهنده قابلیت ارسال سریع برای مشتری است. اکنون ۶ بازه زمانی از ۹ صبح تا ۱۰ شب با اختلاف زمانی ۲ ساعت برای تهران و کرج فعال است اما در مورد شهرستان ها از جمله قم و قزوین، ارسال سفارش‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ ظهر امکان‌پذیر است که در آینده‌ای نزدیک بازه‌های زمانی مختلف اضافه خواهد شد تا خدمات را برای کاربر بهتر و آسان‌تر کند.

خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا چه مزایایی دارد؟

دیجی‌کالا با ارائه‌ی اقلام سوپرمارکتی در تلاش است تا خرید راحت و آسوده‌ای را برای همه ایران رقم بزند. اما مزیت‌های سرویس سوپرمارکت دیجی‌کالا چیست و چرا برای زندگی پر سرعت امروز که با شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا هم دست به گریبان است، توصیه می‌شود؟

تنوع و گستردگی محصولات خوراکی و غیرخوراکی

هدف اصلی دیجی‌کالا برقراری دسترسی آسان و سریع افراد در همه نقاط کشور به تمامی کالاهای مصرفی و اساسی است. که در این راستا با قرار دادن طیف وسیعی از اقلام لازم مصرفی هر خانه، کاربران می‌توانند تمامی خریدهای روزانه، هفتگی و ماهانه خود را به‌راحتی از دیجی‌کالا انجام دهند.

مقرون به صرفه بودن تأمین کالاهای اساسی

علاوه بر این‌ها، سوپرمارکت دیجی‌کالا به صورت دوره‌ای تخفیف‌های شگفت‌انگیز سوپرمارکتی را در قالب جشنواره‌های مختلف به کاربران پیشنهاد می‌دهد. این جشنواره‌ها فرصت مناسبی برای خرید مقرون‌به‌صرفه و دسترسی آسان و سریع به نیازهای اساسی خانه و زندگی‌ست. کمپین های سر ماه برای تأمین اقلام مصرفی یک ماهه خانواده ها توصیه می شود. همچنین جشنواره های وسط ماه برای تکمیل سبد محصولات لازم و اساسی، برای کاربرانی که میخواهند خریدهای ابتدای ماه خود را کامل کنند گزینه بسیار مناسبی ست. علاوه بر این ها، سوپرمارکت دیجی‌کالا هر روز تخفیف های شگفت انگیز خود را در وب‌سایت و اپلیکیشن و همچنین پیامک و ایمیل به کاربران اطلاع رسانی می کند. این تخفیف‌ها عموما روی کالاهای اساسی اعمال می‌شود و کاربران میت‌وانند آیتم‌های ضروری خود را بهترین قیمت و از معتبرترین برندها خریداری کنند.

اطمینان از کیفیت و تازگی کالاها

همه محصولات سوپرمارکتی دیجی‌کالا به تاریخ روز است تا کالاهای تازه با کیفیت مناسب برای مشتریان ارسال شود و خاطره‌ی لذت‌بخشی را از خرید اینترنتی تجربه کنند. اصالت کالاها یکی از ارزش های اساسی دیجی‌کالاست. این حساسیت درباره‌ی کالاهایی که ماهیت آسیب‌پذیرتری دارند بسیار بیشتر است.

قابلیت ارسال در زمان دلخواه

با خرید محصولات سوپرمارکتی از دیجی‌کالا، کاربران این امکان را دارند که زمان تحویل سفارش را به دلخواه انتخاب کنند تا کالا در مناسب‌ترین زمان برایشان ارسال شود. به عبارت دقیق‌تر، کاربران با خرید آنلاین از سوپرمارکت دیجی‌کالا نه تنها می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به خرید بروند، بلکه زمان تحویل سفارش هم به انتخاب خودشان انجام می شود.

تحویل درب منزل

مزیت اصلی و بزرگ خرید آنلاین، تحویل خریدها در مقصددلخواه کاربر است. سرویس سوپرمارکت دیجی‌کالا هم از این قابلیت برخوردار است و تمامی خریدهای سوپر مارکتی با رعایت نکات بهداشتی درب منزل به مشتریان تحویل داده می‌شود تا در زمان دریافت سفارش، بتوانند کالاهای خریداری شده را بررسی کنند. گفتنیست که کالاهای سوپرمارکتی از جمله کالاهای فسادپذیر هستند و شامل رویه های بازگرداندن کالا نمی‌شوند.

آشنایی بیشتر با سوپرمارکت دیجی‌کالا

خرید اینترنتی زندگی‌های امروزی را ساده‌تر و در عین حال ایمن‌تر کرده است، به‌خصوص زمانی که مطمئن باشیم خریدمان مقرون‌به‌صرفه است و هر کالایی را  که نیاز داریم می‌توانیم به‌راحتی و با چند کلیک در یک فروشگاه پیدا کنیم. دیجی‌کالا هم با اضافه کردن اقلام سوپرمارکتی در تلاش است تا خرید راحت و آسوده‌ای را برای همه ایران رقم بزند. این سرویس در ابتدا فقط برای ساکنین شهر تهران و کرج قابل استفاده بود که اکنون برای شهرهای لواسان، اسلامشهر، شهر قدس، پردیس و البته شهروندان قزوین و قم هم در دسترس است.

دیجی‌کالا در تلاش است تا با ارائه‌ی سرویس‌های همه جانبه در کنار همه مردم ایران باشد و امیدوار است ساکنان شهرهای بزرگ تا روستاهای کوچک ایران از برابری حداکثری در استفاده از این خدمات برخوردار باشند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.