محتوای برند

با نرم افزار CRM دانا، فروش سال ۱۴۰۰ را متحول کن

هیچ شکی وجود ندارد که هر کسب و کار در حال رشدی نیازمند استفاده از نرم افزار سی آر ام است. با افزایش تعداد معاملات و مشتریان، استفاده از دفاتر یادداشت یا صفحات اکسل برای ثبت و پیدا کردن اطلاعات مربوط به سرنخ ها و مشتریان تقریبا غیر ممکن می شود. در این شرایط با خرید نرم افزار CRM دانا می توانید کسب و کار خود را سازمان دهی کرده و همچنان در مسیر رشد قدم بردارید.

مزایای استفاده از نرم افزار سی آر ام دانا

از مزایای این نرم افزار سی آر ام می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ثبت و دسترسی به تمامی اطلاعات مربوط به معادلات و مکاتبات انجام شده با مشتری
 • کنترل و مدیریت تمامی فعالیت های بازاریابی و فروش
 • حفظ ارتباطات قدرتمند با مشتریان فعلی
 • افزایش فروش محصولات و خدمات
 • بهبود و تسهیل ارتباط بین تیم های فروش و بازاریابی
 • جذب و حفظ مشتریان جدید

در ادامه کمی در مورد فرآیند خرید نرم افزار CRM مناسب برای هر کسب و کار توضیح خواهیم داد. البته توجه به ویژگی های نرم افزار سی آر ام اهمیت دارد اما در مرحله اول شما باید در مورد اهداف و نیازهای کسب و کارتان دقیق و مطمئن باشید.

خرید نرم افزار CRM

معمولا بزرگترین اشتباهی که کسب و کارها در زمینه خرید نرم افزار CRM مرتکب می شوند این است که دقیقا نمی دانند CRM چیست و به همین دلیل زمان بسیار زیادی را صرف بررسی برند و محصولات مختلف می کنند در حالی که از اولویت ها و نیازهای کسب و کار خودشان تصویر دقیق و درستی ندارند.

قبل از بررسی فروشندگان و نرم افزار سی آر ام این سوالات را از خودتان بپرسید:

 1. کم بازده ترین فرایند های موجود در کسب و کار ما کدامند و خرید نرم افزار CRM چه کمکی به این مسئله می کند؟
 2. ایجاد چه گردش کارها و فرایند های کاری می تواند به کسب و کار کمک کند؟
 3. کدام بخش های کسب و کار از نرم افزار سی آر ام استفاده خواهند کرد؟ تعداد این افراد چند نفر است؟
 4. نرم افزار سی آر ام باید توانایی ادغام شدن با کدام برنامه ها را داشته باشد؟
 5. میزان بودجه ما چقدر است؟

پس از پاسخ دادن به این سوالات و مشخص کردن اهداف و نیازهای کسب و کار، می توانید به بررسی ویژگی های مورد نیاز خود در نرم افزار سی آر ام بپردازید.

خرید نرم افزار CRM ابری یا محلی؟

هر کدام از این CRM ها معایب و مزایای مخصوص به خودش را دارد.

با خرید نرم افزار CRM ابری، دیگر نیازی به سرور و تکنسین های مختلف نخواهید داشت و تمامی اطلاعات روی سرور فروشنده ذخیره خواهد شد. اما برای استفاده از نرم افزار سی آر ام باید همیشه آنلاین باشید و در صورت ایجاد اختلال در شبکه اینترنت، قادر به استفاده از اطلاعات موجود در نرم افزار سی آر ام نخواهید بود.

با خرید نرم افزار CRM محلی، شما مالکیت نرم افزار را به دست می آورید و می توانید آن را روی سرور های خودتون نصب کنید. به این ترتیب شما به نرم افزار سی آر ام و اطلاعات موجود در آن به طور مستقیم دسترسی خواهید داشت. البته برای برخورداری از این مزیت باید زیرساخت ها و نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز را تهیه کرده و پرسنل IT داشته باشید.

نرم افزار CRM شرکت دانا پرداز هم دارای یک نسخه محلی برای کسب و کارهای بزرگ تر و مستقل تر و هم یک نسخه ابری برای استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا است.

ادغام نرم افزار سی آر ام با سایر نرم افزارها

یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام خرید نرم افزار CRM باید به آن توجه داشته باشید، قابلیت ادغام آن با سایر نرم افزارهای مورد استفاده کسب و کار است. شما باید قادر باشید تا نرم افزار سی آر ام خود را با نرم افزار حسابداری، نرم افزار منابع انسانی، وب سایت خودتان و غیره ادغام کنید. در این صورت سرعت و دقت انجام فعالیت های مختلف نه تنها افزایش پیدا نکرده بلکه کاهش هم خواهد داشت.

همچنین اطمینان حاصل کنید که انتقال لیست اطلاعات مخاطبین به نرم افزار سی آر ام و استخراج اطلاعات از آن سریع و آسان انجام می شود. نرم افزار سی آر ام دانا قابلیت ادغام با نرم افزارهای مختلف را داشته و به حفظ و ایجاد یک نظام یکپارچه در سازمان شما کمک می کند.

درخواست دمو و نسخه رایگان

همیشه قبل از خرید نرم افزار CRM آن را امتحان کنید. بهترین راه برای آشنا شدن بیشتر با محصول این است که در مرحله اول از شرکت تولید کننده درخواست ارائه دمو کنید و در مرحله دوم یک نسخه رایگان را امتحان کنید.

در طول جلسات دموی نرم افزار سی آر ام دانا، کارشناسان ما به صورت حضوری یا آنلاین، ویژگی ها و کاربردهای مختلف نرم افزار را با شما در میان گذاشته و به سوالات شما پاسخ می دهند. سپس برای بررسی نحوه کار کرد و نقاط ضعف و قوت احتمالی نرم افزار می توانید به مدت 14 روز، از نرم افزار سی آر ام دانا به صورت رایگان استفاده کنید.

همه کسب و کارها فارغ از اندازه و صنعتی که در آن فعال هستند، برای موفق شدن و رسیدن به اهداف تجاری خود به نرم افزار سی آر ام نیاز دارند. توجه داشته باشید که پیش از اقدام به بررسی و خرید نرم افزار CRM، ابتدا لازم است اهداف و نیازهای کسب و کار خودتان را مشخص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.