در آستانه نوروز، چطور از کارمندان سازمان خود قدردانی کنیم؟

به پرسنل شرکت‌مان عیدی چی بدهیم؟

0

هدیه سال نو یک راه معمول و البته همیشه موثر برای ارتقای فرهنگ سازمانی شماست. اما حتما تجربه‌اش را دارید که سخت‌ترین کار در این مورد، همان قدم اول و انتخاب هدیه برای گروه بزرگی از افراد با سلایق متفاوت است! محدودیت‌هایی مثل بودجه، تنوع علایق کارمندان و نیازهای متفاوت هر یک از آن‌ها، انتخاب را پیچیده و سخت‌تر می‌کند.

فروشگاه اینترنتی تیمچه با تنوعی بالغ بر ۶۰ هزار کالا در دسته‌بندی‌های متفاوت از جمله کالاهای دیجیتال، سوپرمارکتی، لوازم خانگی، و … یک پیشنهاد ویژه برای سازمان‌ها و مدیران کسب‌وکارها دارد: کارت هدیه تیمچه این امکان را می‌دهد که حق انتخاب برای کارکنان‌تان قائل شوید. مزیت اصلی این کارت‌های هدیه نسبت به کارت هدیه بانکی چیست:

  1. طراحی کارت‌ها با برند شما و به سلیقه شما صورت خواهد گرفت.
  2.  ۲٪ تخفیف روی مبلغ خریدتان تخفیف خواهید داشت.

کارت هدیه تیمچه، تمامی این محدودیت‌ها را از میان برداشته و با مزایایی مثل تخفیف، ارائه تسهیلات ویژه و امکان موجود کردن کالای موردنظر کارمندان سازمان، هدیه‌ای متفاوت در آغاز سال جدید خواهد بود. این کارت می‌تواند مزین به لوگوی مجموعه شما باشد و امکان خرید هدیه‌ای متناسب با سلیقه و نیاز همکارانتان را فراهم کند.

مزایای خرید سازمانی کارت هدیه تیمچه

مزایای خرید سازمانی کارت هدیه تیمچه

کارت هدیه تیمچه با هر میزان بودجه‌ای که برای هدیه سال نوی کارمندان در نظر گرفته‌اید، قابل خریداری است و با دو درصد تخفیف، به صرفه‌جویی در بودجه‌تان هم کمک می‌کند. همچنین می‌توانید مبلغ خرید سازمانی کارت‌های هدیه را به‌صورت اقساطی بپردازید.

کارت‌های هدیه به همکاران شما این امکان را می‌دهد که از میان ۶۰ هزار کالای موجود در فروشگاه اینترنتی تیمچه دست به انتخاب بزنند. حتی اگر کالایی را مد نظر دارند که در تیمچه موجود نیست، می‌توانند آن را سفارش دهند! تفاوتی ندارد که این سفارش یک خودکار یا موبایل و حتی وسایل برقی خانگی باشد. کارمندان می‌توانند هر کالایی را در تیمچه سفارش دهند.

کارت هدیه تیمچه هیچ محدودیتی برای خرید کالاهای تخفیف‌دار روی وب‌سایت ندارد.

ارسال سریع‌تر و پشتیبانی ویژه برای مشتریان سازمانی

ارسال سریع‌تر و پشتیبانی ویژه برای مشتریان سازمانی

مشتریان سازمانی کارت‌های هدیه تیمچه، مشمول خدمات ويژه پشتیبانی مثل صدور فاکتور رسمی، پیگیری موجودی کالاهای درخواستی و پاسخگویی اختصاصی کارشناس خریدهای سازمانی می‌شوند. همچنین با خدمات ارسال رایگان و سریع‌تر از سایر کالاهای فروشگاه به دست مشتریان سازمانی می‌رسند.

بنابراین پیش از آن‌که مشغله‌های کاری فرصت را از شما بگیرند، نگاهی به بودجه هدیه سال نوی امسال بیندازید و مبلغ روی کارت هدیه تیمچه را انتخاب کنید. پس از آن دیگر کار سختی در پیش ندارید و با انتخاب طرح مورد پسندتان از میان تنوع کارت‌های هدیه تیمچه ، بقیه کار را به تیمچه می‌سپارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره سفارش سازمانی با شماره ۰۲۱۹۱۰۷۰۲۱۰ تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.