محتوای برند

5 معجزه سرور برای کسب‌وکارتان! (+ معرفی سرور HP)

خرید بهترین سرور hp از شرکت آوا فناوری ماندگار _ هفته نامه شنبه

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که کسب و کاری دارید و به فکر خرید سرور برای آن هستید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. همین حالا به یکی از بهترین کسب و کارهایی که می‌شناسید فکر کنید. فرقی نمی‌کند کدام یک از غول‌های دنیای کسب و کار را انتخاب کرده‌اید. در هر صورت یکی از کارهای مشترکی که همه این برندها انجام داده‌اند و با این کار، کمک بزرگی به کسب  و کارشان کرده‌اند، خرید سرور است.

سرورها فواید فوق‌العاده ای دارند که شما هم لازم است تا دیر نشده، آن را به کسب و کارتان هدیه دهید. اما چه سروری؟ این روزها بهترین برندهای کامپیوتری دنیا، سرورهای خاص خودشان را دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند انتخاب معقولی برای کسب و کارتان باشند. با این وجود، ما پیشنهاد می‌کنیم سراغ آن برندهایی بروید که امتحانشان را پس داده‌اند و سرورهایشان میزبان تعداد زیادی از کسب و کارها، با رضایت کامل است. از جمله این برندها می‌توان به hp اشاره کرد.

اگر خواهان خرید سرور هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید. چرا که با معرفی اهمیت سرورها و به خصوص سرور hp کمک بزرگی به کسب و کارتان خواهید کرد!

سرور(server) چیست؟

پیش از هر چیز بیایید ببینیم اصلاً این سرورها چه هستند که تا این حد در زندگی ما و کسب و کارها نقش بازی می‌کنند؟

اگر آشنایی زیادی با سرورها ندارید، نیازی نیست درگیر اصطلاحات سخت و پیچیده دنیای آن‌ها شوید. شما تنها لازم است بدانید سرورها، سیستم‌های کامپیوتری هستند که با قدرت بسیار بالا به افرادی مانند شما و کارمندان دیگر، خدمات می‌دهند. در واقع یکی از مهمترین کارهایی که سرورها برای شما انجام می‌دهند آن است کارهای سنگین را به دوش می‌کشند و امنیت فوق‌العاده ای را برای منابع کسب و کارتان فراهم می‌کنند.

به عنوان مثال فرض کنید کسب و کاری دارید که می‌خواهد منابع نرم‌افزاری خود را برای تمامی کارمندان به اشتراک بگذارد. حال آیا از نظر شما این کار منطقی است که یک به یک به سمت کامپیوترهای آنان بروید و کارهای لازم را انجام بدهید؟ یا به کمک سرور اختصاصی مجموعه خودتان، همه چیز را برایشان به اشتراک بگذارید و با این کار امنیت بیشتری را هم فراهم کنید؟

البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که این تنها کارمندان نیستند که از منابع شما استفاده می‌کنند. گاهی براساس نیاز می‌توانید برای خدمات رسانی بهتر به مشتری‌هایتان هم از سرورهای اختصاصی استفاده کنید و تجربه بهتری را برای آن‌ها بسازید.

چرا کسب و کارتان به سرور hp نیاز دارد؟

و اما، اکنون که می‌دانید سرورها چه هستند، ممکن است با خودتان بگویید چرا به‌طور کلی به سرور و به‌طور خاص‌تر در بین برندهای مختلف به سرور hp نیاز داریم؟ در ادامه با اهمیت خرید بهترین سرور hp برای کسب و کارتان و مزیت‌های فوق العادهای که برای شما دارد، تمام و کمال آشنا می‌شوید:

1) کسب و کاری در حال پیشرفت دارید

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود صاحبان کسب و کارها سراغ خرید سرور hp بروند آن است که چشم‌انداز واضحی برای کسب و کارشان دارند. در واقع این افراد به خوبی می‌دانند که در آینده ای نزدیک، رفته رفته تعداد کارمندان بیشتر می‌شود و به سادگی می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و منابع را به اشتراک بگذارید.

اگر کسب و کارتان به گونه ای باشد که کارمندان کمی دارید، مطمئناً به اشتراک گذاری منابع و مدیریت سیستمی که برای کسب و کارتان انتخاب کرده‌اید، آسان است. اما آیا با زیاد شدن تعداد کارمندان هم همینقدر آسان است؟ مسلماً خیر!

پس شما به سرور hp  نیاز دارید تا نه تنها به خوبی سیستم کسب و کارتان را مدیریت کنید، بلکه امنیت ایجاد می‌کنید و کارها راحت تر از هر زمان دیگر پیش می‌روند و نیاز به دخالت کارمندان و تلف شدن وقت نیست.

2) شما به فضای ذخیره‌سازی خاص خودتان نیاز دارید

اگر در ابتدای راه کسب و کارتان هستید، ممکن است هنوز چنین چیزی را درک نکنید. اما در آینده ای نزدیک شرایطی پیش می‌آید که شما مقررات سخت گیرانه‌ای را برای دسترسی به داده‌های شرکت‌تان در نظر می‌گیرید. در چنین شرایطی، سرور مانند فرشته ای نجات به کمک شما می‌آید و همه چیز را برایتان آسان می‌کند.

سرور به شما این امکان را می‌دهد تا با مدیریت و در نظر گرفتن فضای ذخیره‌سازی خاصی، نه تنها نظارت صد در صدی روی آن داشته باشید، بلکه همه حساب‌های کاربری کارمندانتان را مدیریت کنید. همچنین این قابلیت برای شما وجود دارد که اگر اینترنت هم قطع شود، دسترسی کارمندان به منابع مورد نیازشان از بین نرود. چه چیزی بهتر از این؟

3) شما نیاز به دسترسی زیاد و البته سریع به داده‌هایتان هستید

کسب و کارهای زیادی هستند که با توجه به سیاست‌های کاری‌شان، باید دسترسی بسیار سریعی به داده‌ها داشته باشند. به عنوان مثال ممکن است شرایط کاری شما به گونه‌ای باشد که در طول روز به اطلاعات مشتریانتان نیاز داشته باشید و بخواهید به سرعت روی این داده‌ها پردازش کنید. در چنین شرایطی، قیمت خرید سرور hp  برای شما، یک انتخاب نیست. بلکه یکی از واجب‌ترین کارهایی است که باید برای کسب و کارتان انجام دهید.

 

کامپیوترهای معمولی با پیشرفت کسب و کارتان دیگر نمی‌توانند چنین نیازهایی را پاسخ دهند و درست اینجاست که سرورها، با قدرت فوق‌العاده شان، به کمکتان می‌آیند و در نهایت سرعت و امنیت، همه چیز را حل می‌کنند.

قیمت و مشخصات سرور hp _ هفته نامه شنبه

4) پشتیانی قوی تری خواهید داشت

هرچه در مسیر پیشرفت کسب و کارتان جلو می‌روید، متوجه خواهید شد که مدیریت داده‌ها و گرفتن نسخه پشتیبان از آن‌ها چقدر مهم و سخت است. افراد زیادی هستند که برای همین موضوع با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.

اما به کمک سرورها، شما می‌توانید با این مشکلات مهم و حیاتی در کسب و کارتان خداحافظی کنید. می‌دانید چرا؟ زیرا سرورها با استفاده از نرم‌افزارها و برنامه‌های پرقدرت پشتیبان‌گیری و مدیریت داده‌ها، در این زمینه کمک زیادی به شما می‌کنند و دیگر نیازی نیست نگران اطلاعات کسب و کارتان باشید. در واقع هر چه میزان داده‌های شما بیشتر می‌شود، مدیریت و پشتیبانی آن‌ها سخت‌تر است. و نیاز شما به خرید سرور hp چندین و چند برابر می‌شود.

5) شبکه کسب و کارتان با قدرت بیشتری عمل می‌کند

همانگونه که پیش از این هم اشاره کردیم، کامپیوترهای معمولی قدرت بسیار کمی در شبکه دارند و نمی‌توانند نیازهای یک کسب و کار را تأمین کنند. این در حالی است که سرورها با امکان اتصال به تعداد افراد زیادی، محدودیت‌ها را از بین می‌برند و بهره‌وری کسب و کارتان را بیشتر و بیشتر می‌کنند.

6) برنامه قدرتمندتری می‌توانید داشته باشید

گاهی در مسیر انجام کارها شرایطی پیش می‌آید که شما به راه اندازی برنامه‌های قدرتمندی نیاز دارید. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برنامه‌های پایگاه داده، مدیریت روابط سازنده، پیگیری پروژه‌های مشترک و حتی ایمیل‌ها اشاره کرد.

در این زمان برای داشتن این برنامه‌ها که بخشی از نیازهای کسب و کارتان را برطرف می‌کنند، به سرور نیاز دارید. سرور hp  به شما این امکان را می‌دهد تا میزبانی امن برای برنامه‌های کسب و کارتان باشید.

خرید سرور از نمایندگی رسمی سرور hp _ هفته نامه شنبه

سرور hp اصل با کیفیت 100% از کجا بخریم؟

اکنون که شناخت بسیار زیادی از سرورها دارید، به احتمال زیاد از خودتان پرسیده‌اید که سرور hp با کیفیت بالا و اصل را از کجا می‌توانیم تهیه کنیم؟

اگر در فکر ارتقای سرورهای مورد استفاده در کسب و کار یا شرکت خود هستید و یا این که به عنوان یک مجموعه استارت آپ به دنبال یافتن و خرید بهترین سرور hp برای برآورده کردن نیازهای خود می‌باشید، شرکت آوا فناوری ماندگار یکی از عرضه‌کنندگان بهترین سرور hp و تجهیزات سخت‌افزاری سرورهای hpe در داخل کشور می‌باشد که امکان مشاوره و راهنمایی شما برای انتخاب بهترین سرور را خواهد داشت.

چطور با شرکت آوا فناوری ماندگار در ارتباط باشیم؟

اگر تمایل به خرید بهترین سرور hp دارید، می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید و یکی از مطمئن‌ترین خریدهایتان را تجربه کنید. کارشناسان شرکت آوا فناوری ماندگار (avafanavari.com) آماده اند تا در صورت نیاز به هر گونه مشاوره برای خرید بهترین سرور hp اطلاعات جامع تری را در اختیار شما قرار دهند.

  • نشانی: تهران، خیابان خردمند جنوبی، کوچه یگانه، پلاک ۱۳، واحد ۱
  • تلفن تماس: ۴۲۴۵۲۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.