۹۰درصد بازدیدکنندگان اینوتکس سرمایه‌گذار بودند!

آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل استارتاپ تاکسی‌چی

0

با استفاده از اپلیکیشن تاکسی‌چی، کاربران می‌توانند در هر شهری که هستند، قیمت تمامی تاکسی‌های اینترنتی که در آن شهر فعال هستند‌ را داشته باشند و مناسب‌ترین را انتخاب کنند.

کار اپلیکیشن تاکسی‌چی مقایسه قیمت تاکسی‌های اینترنتی است.

آرمان ارباب‌زاده، مدیرعامل این استارتاپ توضیح می‌دهد:

«با استفاده از اپلیکیشن تاکسی‌چی، کاربران می‌توانند در هر شهری که هستند، قیمت تمامی تاکسی‌های اینترنتی که در آن شهر فعال هستند‌ را داشته باشند و مناسب‌ترین را انتخاب کنند.»

ارباب‌زاده می‌گوید که استارتاپ تاکسی‌چی یک تیم ۳نفره است و از ۳ماه پیش فعالیت خود را شروع کرده است. او در ادامه صحبت‌هایش به مشکلاتی که در این مدت داشته‌اند، اشاره می‌کند و می‌گوید:

«برخلاف انتظارات ما، همکاری تاکسی‌های آنلاین اصلا خوب نبود و برخورد خوبی با ما نداشتند.»

مدیرعامل تاکسی‌چی در رابطه با اینکه چرا نمایشگاه اینوتکس را برای شرکت‌کردن انتخاب کردند، می‌گوید:

«به دلیل اینکه موضوع این نمایشگاه شهر هوشمند است و کار ما هم در همین زمینه است، بهترین موقعیت برای حضور و معرفی ما بود.»

در ادامه او نظر خود در رابطه با اینوتکس ۲۰۱۸ را به این صورت بیان می‌کند:

«بازدیدکنندگان این نمایشگاه ۱۰درصد به منظور آشنایی با کسب‌وکارها آمده‌اند و ۹۰درصد سرمایه‌گذارانی هستند که به منظور شناسایی موقعیت‌های خوب سرمایه‌گذاری برای بازدید آمده‌اند. به نظر من این نسبت غیرمتعارف است. تمام استارتاپ‌ها فقط به دلیل جذب سرمایه و سرمایه‌گذار در نمایشگاه حضور پیدا نکردند و مطمئنا جذب کاربر و معرفی کسب‌وکارشان هم از اهداف مهم برای حضور در نمایشگاه‌ بوده است.»

ارباب‌زاده یکی از دلایل برهم‌‌خوردن نسبت متعارف سرمایه‌گذاران و بازدیدکنندگان عادی را گران‌بودن بهای ورودی نمایشگاه می‌داند که با شنیدن قیمت ۳۰هزار تومان خیلی از افراد از بازدید اینوتکس منصرف شدند هرچند که تخفیف هم گذاشته شده بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.