اخبار استارتاپی انتخاب سردبیر

کدکاپ چهارم با حمایت دیجی‌کالا

کدکاپ چهارم
چهارمین دوره مسابقات برنامه‌‌نویسی ملی کدکاپ شریف با همکاری Quera ، مرکز نوآوری شریف و حمایت دیجی‌کالا در مهر و آبان ۹۷ برگزار می‌شود

هدف از مسابقات کدکاپ سنجش مهارت برنامه‌نویسان، رقابت آنها و در نهایت استخدام برنامه‌نویسان با‌مهارت در شرکت‌ها‌ست.

این دوره از مسابقات، در ۱۴ زبان برنامه‌نویسی پرکاربرد در قالب مسابقات الگوریتمی و همچنین در ۸ تکنولوژی روز ایران و جهان، شامل تکنولوژی‌های PHP ،Laravel،Front-end ،React ،React Native ،Android ،Python ،Django  برگزار می‌شود.

کدکاپ اولین مسابقه‌‌ برنامه‌نویسی کشور و منطقه است که به صورت همزمان ده‌ها زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی پرکاربرد را در‌بردارد. تصحیح پاسخ‌های ارسالی شرکت‌کنندگان به صورت خودکار توسط سامانه‌‌ داوری و مهارت‌سنجیQuera انجام می‌شود.

برنامه‌نویسان در هر سطحی از دانش فنی و تجربه‌‌ کاری می‌توانند در این سلسله مسابقات شرکت کنند و علاوه بر محک‌زدن مهارت‌های برنامه‌نویسی خود و رقابت با سایر برنامه‌نویسان کشور، فرصت کار در بهترین شرکت‌های کشور از جمله دیجی‌کالا را پیدا کنند.

جوایز این دوره از مسابقات کدکاپ ۲۵ میلیون تومان است که توسط دیجی‌کالا به نفرات برتر اهدا می‌شود. این مسابقات در دو مرحله‌‌ آنلاین (غیرحضوری) و حضوری برگزار می‌شود. مرحله‌‌ آنلاین مسابقات از ۱۳ مهر آغاز شده و تا ۲۵ مهر ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به codecup.ir از زمان دقیق مسابقات در تکنولوژی‌های مختلف مطلع شوند.

از شرکت‌کنندگان برتر مرحله‌‌ آنلاین (غیر حضوری) برای شرکت در مرحله‌‌ حضوری که ۲۴ و ۲۵ آبان ماه در مرکز پردازش دیجی‌کالا (انبار مرکزی) برگزار می‌شود، دعوت به عمل می‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.

در حال تست نسخه ی آزمایشی سایت شنبه مگ هستیم!

اگر با ایراداتی در رابط کاربری سایت مواجه شدید، آن را به ما اطلاع دهید. از همراهی تون سپاس‌ گذاریم.