کدام برند بیمه آنلاین، محبوب‌تر است؟

0

مدت زمان زیادی نیست که اینشورتک‌ها یا همان بیمه‌های آنلاین در کشور ما شروع به فعالیت کرده‌اند. اگرچه در کشورهای دیگر سال‌هاست سامانه‌های آنلاین مشاوره و خرید بیمه پا گرفته‌اند، اما این پلتفرم‌ها در کشور ما هنوز نوپا محسوب می‌شوند.

با این حال استارت‌آپ‌های فروش آنلاین بیمه در کشور در حدود سه سال اخیر،‌ تلاش داشته‌اند تا با معرفی پلتفرم‌های خود به بازار، خریداران بیمه را با مزایای خرید آنلاین آن آشنا کرده و آنها را  تشویق به خرید اینترنتی و انتخاب هوشمندانه‌تر کنند. تمامی این شرکت‌ها فارغ از تفاوت‌هایشان، زیر نظر بیمه مرکزی فعالیت کرده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

نظرسنجی از مشتریان درباره برندهای برتر بیمه

در جشنواره «برند محبوب» که سالانه برگزار می‌شود، از مشتریان بیمه‌های آنلاین، نظرسنجی شده که کدام یک از این برندها، در ارائه خدمات به کاربران موفق‌تر بوده و در اصلاح محبوب‌ترین برند بیمه آنلاین کشور کدام است.

در این جشنواره از نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان محبوبیت برندهای فعال در هر یک از گروه‌های کالا و خدمات استفاده می‌شود. افراد شرکت‌ کننده با توجه به ویژگی‌های تاثیرگذار در محبوبیت، برندهای فعال در گروه‌های مختلف را رتبه‌بندی کرده و برندهای برتر در هر زمینه با توجه به رای مخاطبان انتخاب می‌شوند. در گروه بانک و بیمه و در زیرشاخه بیمه‌های آنلاین نیز مشتریان به برندهای مورد نظر خود رای دادند.

مشتریان، بیمه‌بازار را انتخاب کردند

در گروه بیمه‌های آنلاین، بیمه‌بازار با کسب بالاترین میزان آرا مردمی، عنوان برند محبوب بیمه آنلاین را در سال ۹۸ به دست آورد. بیمه‌بازار، اولین پلتفرمی است که امکان خرید آنلاین بیمه را در ایران فراهم کرده.

هدف بیمه‌بازار، ایجاد امکان بررسی و مقایسه دقیق بیمه در شرکت‌های مختلف است تا کاربران بتوانند به راحتی شرایط، خدمات و قیمت‌ بیمه‌نامه‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنند. خریداران بیمه آنلاین، بیمه‌بازار را به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر به مشتریان انتخاب کردند.

در این نظرسنجی گسترده، کیفیت و سهولت دسترسی به خدمات، قابلیت اطمینان، و همینطور کیفیت خدمات پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفته و کاربران، بیمه‌بازار را دارای این ویژگی‌ها تشخیص داده‌اند.

دانشگاه شریف میزبان اختتامیه جشنواره

اختتامیه ششمین جشنواره ملی برند محبوب، ۲۲ مهرماه در سالن جابر این حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. در این مراسم محمدرضا فرحی، بنیان‌گذار بیمه‌بازار برای دریافت تندیس زرین برند محبوب بیمه آنلاین، حضور پیدا کرد. در این مراسم از برند‌های برتر فعال در ده گروه مختلف کالا و خدمات تجلیل شد.

ارسال دیدگاه
امتیاز بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.