پرینت، پرینتر موبایل است

0

زمانی که اشتراک‌گذاری یک عکس به معنای چاپ‌‌کردن و دست به دست گشتن آن بود، گذشته است. عکاسی در سال‌های اخیر تغییرات زیادی کرده است. یکی از پیشرفته‌ترین این تغییرات دستگاه دوربین تلفن هوشمند پرینت (Prynt) است که عکاسی مدرن را با فرآیند کلاسیک و قدیمی آن ترکیب می‌کند.

پرینت به تلفن شما وصل می‌شود و به شما امکان می‌دهد تا بلافاصله عکس‌های خود را چاپ کنید. اما این هنوز قسمت جالب از قابلیت‌های این گجت تلفن نیست.

یادتان هست‌ در داستان‌های هری پاتر، چگونه تمام عکس‌ها حرکت می‌کردند و زندگی خود را داشتند؟ می‌توان گفت دستگاه هوشمند پرینت حداقل اولین قسمت از این قابلیت‌ها را دارد.

شما می‌توانید تمام پیام‌های ویدئویی را در داخل عکس چاپ شده مخفی کنید. برای مشاهده کامل ویدئو، فقط کافی است به داخل لنز تلفن دوربین‌دار خود نگاه کنید. در این صورت، عکس‌ها روی یک کاغذ زینک چاپ خواهند شد. خبر خوش اینکه لازم نیست نگران پر کردن جوهر پرینتر باشید.

عکس‌ها روی کاغذی که خودشان جوهر دارند، چاپ می‌شوند. این روند چاپ نیاز به خرید کارتریج‌های جوهر را حذف کرده است.

با این دستگاه هوشمند، کاربران می‌توانند لحظه‌ها را شکار کنند، پیام‌های سری را مخفی کرده، مکان خود را تزئین کنند و بسیاری از کارهای دیگر را به‌راحتی و البته با هیجان زیاد انجام دهند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.