می خواستیم در اینوتکس، اکوسیستم را رصد کنیم

سعید امینیان، بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ الوپارک:

0

سعید امینیان، بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ الوپارک: این استارتاپ خدمات جست‌وجو و رزرو آنلاین جای پارک به کاربرانش ارائه می‌دهد.

استارتاپ الوپارک خدمات جست‌وجو و رزرو آنلاین جای پارک به کاربرانش ارائه می‌دهد.

سعید امینیان، بنیانگذار و مدیرعامل این استارتاپ توضیح می‌دهد:

«از اسفند ۱۳۹۶ شروع به کار کردیم و هنوز در فاز اول فعالیت هستیم و برای شروع یک پارکینگ عمومی در شهر تهران را تحت پوشش داریم.»

امینیان نحوه کار اپلیکیشن الوپارک را به این صورت بیان می‌کند:

«کاربر پارکینگ محدوده مقصد مورد نظر را جست‌وجو می‌کند و زمانی که برای توقف نیاز دارد را هم تعیین می‌کند و هزینه پارکینگ برای مدت زمان معین را مشاهده ‌‌کرده و به صورت آنلاین پرداخت می‌کند. کاربر بعد از انجام این مرحله کد رزرو را دریافت می‌کند و در زمان مشخص‌شده می‌تواند به پارکینگ وارد شود. البته این هزینه ۲۰درصد کمتر از زمانی است که به صورت حضوری به پارکینگ مراجعه شود.»

بنیانگذار الوپارک فاز بعدی فعالیت این استارتاپ را تحت پوشش قرار‌دادن پارکینگ‌های کنار خیابان‌ها و در مرحله بعد پارکینگ‌های اختصاصی و خصوصی سطح شهر می‌داند. امینیان می‌گوید: «الوپارک یک تیم ۷ نفره است که در آن ۴نفر بنیانگذار هستند. »

مدیرعامل الوپارک در رابطه با علت و اهدافش برای شرکت در نمایشگاه اینوتکس می‌گوید:

«ما به دنبال مذاکرات B2B با استارتاپ‌های دیگر هستیم که این امکان به خوبی در اینوتکس وجود داشت. علاوه بر آن می‌خواستیم اکوسیستم استارتاپی که در حوزه ما کار می‌کنند و در مجموع بازار را رصد کنیم. در آخر هم امکان گرفتن مشاوره و منتورینگ در اینجا به خوبی فراهم است که ما می‌توانیم برای توسعه کارمان از این موقعیت استفاده کنیم.»

امینیان در ادامه از ناهماهنگی‌هایی که در برگزاری اینوتکس ۲۰۱۸ وجود داشت و عدم اطلاع‌رسانی دقیق به شرکت‌کنندگان صحبت می‌کند و ادامه می‌دهد که علیرغم کم و کاستی‌ها استقبال خوبی از آن شده بود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.