«مایتی لبز» چیست؟

0
  •  «مایتی‌لبز» چیست؟

مایتی‌لبز (Mighty Labs) یک برنامه پیش‌شتاب‌دهنده برای کارآفرین‌های در حال رشد است که آماده‌اند ایده‌هایشان را به کسب‌وکارهای پررونق تبدیل کنند.

  •  چه چیزی در انتظار شماست؟

مایتی‌لبز درست در قلب برلین پایتخت کنونی استارتاپ‌های اروپا و با همکاری با کارآفرینان جوان ایده‌های آن‌ها را به خدمات و محصولاتی قدرتمند تبدیل می‌کند برای کسب‌وکارهایشان بازاریابی می‌کند یک تیم فوق‌العاده در اختیارشان می‌گذارد مدل کسب‌وکار طراحی می‌کند و آن‌ها را برای ارائه مناسب به قصد جذب سرمایه آماده می‌کند.

این برنامه در حین یادگیری و تولید نمونه‌های اولیه با شبکه‌سازی مناسب کمک می‌کند تا ایده‌های کارآفرینان به واقعیت تبدیل شود. به‌عنوان یک پیش‌شتاب‌دهنده مایتی‌لبز به کارآفرینان کمک می‌کند تا پیش از آنکه سرمایه‌اولی‌ها را جذب کنند یا به یک شتاب‌دهنده ملحق شوند قدم‌های اولیه خود را به سوی راه‌اندازی یک کسب‌وکار نو بردارند. به‌عبارتی دیگر مایتی‌لبز جایی برای تبدیل رویای راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق به واقعیت است.

در مایتی‌لبز شرکت‌کنندگان با بهترین راه‌وروش کارآفرینی در اروپا آشنا خواهند شد دوره تمرینی فشرده‌ای را پشت سر خواهند گذاشت و با کارآفرینان دیگر تبادل اطلاعات و تجربه خواهند کرد تا پس از برگشت به خانه آماده راه‌اندازی کسب‌وکارشان باشند. دوره مایتی‌لبز متمرکز بر کارآفرینان حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد بود.

  •  نکاتی درباره برنامه:

این برنامه از دو دوره ۱۰ روزه تشکیل شده و در بتاهاوس سرزنده‌ترین فضای همکاری (Co-Working Space)  در برلین برگزار می‌شود و یک مرحله مربی آنلاین و فشرده را نیز دربر خواهد گرفت. دوره اول از ۱۵ تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ یعنی ۲۴ مهر تا ۳ آبان ۱۳۹۵ با تمرکز بر پرورش محصول طراحی کسب‌وکار و تبادل ایده‌ها با شرکت کارآفرین‌هایی از سراسر دنیا برگزار می‌شود. دوره حضوری دوم از ۱۶ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۱۷ مصادف با ۲۷ دی تا ۷ بهمن ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد و بر مربی شخصی و بازاریابی متمرکز خواهد بود. این دوره با یک رویداد خاتمه می‌یابد که در آن به شرکت‌کنندگان فرصت ارائه ایده‌هایشان در مقابل یک گروه بین‌المللی متشکل از فرشتگان سرمایه‌گذار  (Angel Investors) مربیان افراد تاثیرگذار و حامیان داده می‌شود.

مایتی‌لبز برای کارآفرینانی که به دنبال راه‌اندازی ابتدایی محصولشان هستند و می‌خواهند به یک شتاب‌دهنده ملحق شوند یا به دنبال جذب سرمایه اولیه برای پروژه‌های نوپای خود هستند یک برنامه ایده‌آل به‌شمار می‌رود.

برای آشنایی بیشتر با آنچه مایتی‌لبز در اختیار شما قرار می‌دهد توصیه می‌کنیم که ویدئو ما را در پایان مطلب ببینید.

  •  حمایت مالی

برای برخی از تیم‌ها تعداد محدودی بورسیه مالی پیش‌بینی شده است؛ افرادی که زودتر ثبت‌نام کنند شانس بیشتری برای دریافت آن خواهند داشت. برای بررسی شرایط لازم برای دریافت حمایت بورسیه مالی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای اطمینان از دریافت یکی از حمایت‌های مالی هم‌اکنون می‌توانید در سایت مایتی‌لبز ثبت‌نام  کنید. 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مایتی‌لبز مراجعه کنید و برای اطلاع از آخرین اخبار به کانال تلگرام مایتی‌لبز  بپیوندید.

برای آشنایی بیشتر با آنچه مایتی‌ لبز در اختیار شما قرار می‌دهد توصیه می‌کنیم که ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.